Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas vs ASS & Endress + Hauser (72:85)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 29 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„ASS & Endress + Hauser“ iškovojo svarbią pergalę prieš „Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną“

2018 sausio 29 d., Pirmadienis, 21:53 val., peržiūros: 876

Pirmadienį A.Sabonio KC sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ (10/3) ir svečių teisėmis atvykę „ASS & Endress + Hauser“ (10/2).

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „ASS & Endress + Hauser“, kurie greitomis atakomis atitrūko nuo varžovų, tačiau T.Ališauskas draskė varžovų gynybą ir skirtumas ištirpo iki minimalaus ( 14:15). Po minutės pertraukėlės komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis, bet ketvirčio pabaigoje svečiai surengė greitų atakų ir susigrąžino pranašumą ( 16:22). Antrasis kėlinys prasidėjo nerezultatyviai, tačiau „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ lipo varžovams ant kulnų, bet niekaip nepavyko persverti rezultato į savas rankas – 30:35.

Po ilgosios pertraukos toliau tarp ekipų vyko atkakli kova ir „ASS & Endress + Hauser“ išlaikė atotrūkį ( 43:49). Liks žaisti tris minutes „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ ekipos gynyba pradėjo strigti, o svečiai su kiekviena ataka tolo nuo varžovų ( 51:59). Ketvirtame kėlinyje „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ greitomis atakomis sumažino skirtumą iki 3 taškų, tačiau abiems ekipoms atsirišo krepšiai iš tolimos distancijos ir svečiai susikrovė saugų pranašumą ( 66:75). Rungtynių pabaigoje „ASS & Endress + Hauser“ atlaikė varžovų šturmą , kur iškovojo pergalę, rezultatu – 72:85 (16:22, 14:13, 21:24, 21:26)

„ASS & Endress + Hauser“ iškovojo dar vieną pergalę prieš „Vilmista“ (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Ryterna“ įveikė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną“ (2018 vasario 07 d., trečiadienis, 20:45 val.)„ASS & Endress + Hauser“ aštuntfinalį pradėjo lengva pergale prieš „Acme“ ekipą (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 17:06 val.)„Padangynas.lt“ ir antrose aštunfinalio rungtynėse įveikė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną“ (2018 kovo 23 d., penktadienis, 21:39 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ neatsilaikė prieš lygoje neklumpančius „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ krepšininkus (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 23:44 val.)Visas rungtynes pirmavęs „ASU & Co „AgroVIS“ palaužė „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ komandą (2018 sausio 06 d., šeštadienis, 15:54 val.)„ASS & Endress + Hauser“ turėjo pripažinti „Ryternos“ pranašumą (2018 sausio 17 d., trečiadienis, 21:05 val.)„ASS & Endress + Hauser“ nugalėjo be noro žaidusius „Artstone“ (2018 vasario 27 d., antradienis, 21:34 val.)„ASS & Endress + Hauser“ atsigavo trečiajame kėlinyje ir iškovojo pergalę (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 21:32 val.)Lentelės kaimynų dvikovoje ‒ 44 V. Vėlaičio taškai, nukalę „ASS & Endress + Hauser“ ekipai pergalę prieš „RVG baldus“ (2018 kovo 06 d., antradienis, 22:24 val.)