Lietuviški patiekalai vs A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt (90:74)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2015 vasario 24 d., Antradienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Lietuviški patiekalai“ rungtynių pabaigoje įrodė savo pranašumą

2015 vasario 24 d., Antradienis, 22:53 val., peržiūros: 1147

Vasario 24 dieną, 20:45 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos "Lietuviški patiekalai" (šeimininkai) ir A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt (svečiai). Komandos šį vakarą susirinko negausiai, bet tai nesutrugdė žaidėjams palaikyti didelio tempo, o lygus žaidimas tęsėsi daugiau nei tris kėlinukus. Vis tik lemiamoje rungtynių atkarpoje daug geriau atrodė "Lietuviški patiekalai" ir vos per vieną ketvirtį sugebėjo pasiekti solidų pranašumą. Šeimininkai laimėjo rungtynes rezultatu 90:74.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė gana lygiai, nedidelis dėmesys gynybai leido rungtyniauti greitai, žaidimas buvo rezultatyvus ir gražus. Svečių gretose puikiai sėkėsi M. Satkevičiui, kuris greitai tapo komandos lyderiu ir rinko kone visus ekipos taškus. Tiesa, vėliau prie jo prisijungė ir kiti ekipos nariai, kurie kaip reikiant apsunkino šeimininkų gynybą. „Lietuviški patiekalai“ dažnai atrodė, jog žaidžia ne pagal savo galimybes, krepšininkai ne kartą prametė iš po krepšio ir tik sėkmingai provokuojamos pražangos leido susikurti nedidelį pranašumą. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 43:39.

Po ilgosios pertraukos komandų žaidimas tapo chaotiškas, abi ekipos ne kartą surengė greitas atakas, o krepšininkai ir toliau silpnokai darbavosi gynyboje. Vis tik „Lietuviški patiekalai“ komandos pranašumas tapo vis pastebimesnis, skirtumas šoktelėjo iki 9 taškų ir nors A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt sugebėjo panaikinti šį deficitą, bet tai buvo tarsi ženklas, jog šeimininkai nusiteikę rimtai. Netrukus svečių sitauciją dar labiau apsunkino pražangos, o ketvirtojo kėlinuko metu „Lietuviški patiekalai“ jau smaginosi puldami. Skirtumas nepastebimai vėl išaugo, o rungtynių pabaigoje išnyko bet kokia intriga. Galingai finišavę „Lietuviški patiekalai“ laimėjo rungtynes rezultatu 90:74.

Nugalėtojų komandos komentaras: "ilgą laiką žaidėme atsipalaidavę, tikrai nesigynėme kaip reikiant ir todėl rezultatas buvo lygus. Tačiau rungtynių pabaigoje pastatėme zoną, apsigynėme ir iškart nutolome".

Lietuviški patiekalai: Edgaras Zaidelis – 22 tšk., Justas Ališauskas – 21 tšk. (10 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Vaidas Palaikis – 14 tšk., Mindaugas Daraškevičius – 11 tšk.

A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt: Marius Satkevičius – 23 tšk. (5 rezult. perd.), Saulius Pakalniškis – 15 tšk. (7 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Karolis Zujus – 13 tšk.

„Lietuvisški patiekalai“ antroje rungtynių pusėje įveikė „ICE“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 22:57 val.)„Lietuviški patiekalai“ palaužė „Dumblą“ (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 18:21 val.)„Lietuviški patiekalai“ įrodė savo pranašumą prieš „Lietuvos šaulių sąjunga“ ekipą (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 19:09 val.)„Lietuviški Patiekalai“ antrą kartą įveikė „Dumblą“ (2015 kovo 06 d., penktadienis, 22:48 val.)„Lietuviški patiekalai“ neturėjo vargo su „Nepyk“ (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 22:58 val.)„Lietuviški patiekalai“ be didesnio vargo įveikė „Žaliai ‒ Baltų“ ekipą. (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 22:25 val.)„Lietuviški patiekalai“ nepasigailėjo „BK Centre“ ekipos. (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 00:24 val.)„Lietuviški patiekalai“ sutriuškino „Nepyk“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 23:06 val.)„Lietuviški Patiekalai“ palaužė „“R2P SPORT-2“ ekipą (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 22:45 val.)„Lietuviški patiekalai“ vos neužbaigė „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ sezono (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 15:36 val.)