Kauno autobusai & SK „Vertigo“ vs Pro Angels (107:124)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 vasario 18 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Pro Angels“ puikiu puolimu patiesė Kauno autobusai & SK „Vertigo“ ekipą

2019 vasario 18 d., Pirmadienis, 22:54 val., peržiūros: 807

Vasario 18 d., pirmadienį, Kauno energijos sporto salėje įvyko B lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – Kauno autobusai & SK „Vertigo“ (7/4) ir svečiai – „Pro Angels“ (6/5).

Runtynės prasidėjo labai dideliu tempu. „Pro Angels“ ekipą į priekį patempė G. Kurtinaičio ir P. Kleizos tolimi taiklūs metimai, kurių dėka svečiai po pirmo kėlinio pirmavo 25:32.

Antrajame kėlinuke Kauno autobusai & SK „Vertigo“ tolimų metimų dėka labai greitai išlygino rungtynių rezultatą – 39:39. Bet tada „Pro Angels“ spurtavo ir atitrūko 55:41. Visgi, M.Lauraitis kėlinuko pabaigoje pataikė tris tolimus metimus, vieną iš jų paskutinę kėlinuko sekundę, o šeimininkai šiek tiek priartėjo – 53:62.

Trečiąjį ketvirtį „Pro Angels“ pradėjo atitoldami 55:71. Ir toliau puikų puolimą demonstravę „Pro Angels“ krepšininkai buvo įgiję net 20 taškų pranašumą, bet kėlinuko pabaigoje tiksliau sužaidę šeimininkai sugebėjo priartėti iki 85;97.

Lemiamame kėlinyje Kauno autobusai & SK „Vertigo“ sumažino rezultatą iki 96:101. Visgi, tada D.Marčauskas pataikė tris tolimus metimus ir „Pro Angels“ vėl nurūko bei savo pergalės jau nebepaleido. Galutinis susitikimo rezultatas 107:124 (25:32, 28:30, 32:35, 22:27).

„GZP“ iškovojo pergalę prieš Kauno autobusai & SK „Vertigo“ (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 22:06 val.)Visas rungtynes pirmavę Kauno autobusai & SK „Vertigo“ įveikė KM „Žalgiris“ (2019 kovo 15 d., penktadienis, 22:06 val.)„Pro Angels“ užtikrintai įveikė Advokatų kontora „Konsus“ ekipą (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 20:20 val.)„Kauno TPMC“ įveikė negausiai susirinkusius „Kauno autobusai & SK „Vertigo“ (2019 sausio 17 d., ketvirtadienis, 20:39 val.)„Pro Angels“ dar kartą pasismagino su KM „Žalgiris“ (2019 kovo 01 d., penktadienis, 22:15 val.)Kauno autobusai & SK „Vertigo“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 22:59 val.)Taškų lengtynėse „Kauno TPMC“ pranoko Kauno autobusus & SK „Vertigo“ (119:95) (2019 kovo 19 d., antradienis, 21:49 val.)„Kauno autobusai & SK „Vertigo“ gana lengvai patiesė savo varžovus (2019 kovo 04 d., pirmadienis, 21:31 val.)„Pro Angels“ įtikinamai įveikė KM „Žalgiris“ jaunimą (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 21:38 val.)Kauno autobusai & SK „Vertigo“ iškovojo pergalę prieš „ICE“ ekipą (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 21:44 val.)