Sanitex vs Vieningas Kaunas (87:89)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 08 d., Sekmadienis, 18:45 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Sanitex“ po trilerio nusileido „Vieningam Kaunui“

2015 lapkričio 09 d., Pirmadienis, 00:09 val., peržiūros: 1046

Lapkričio 8 dieną, sekmadienį, Ringaudų pradinėje mokykloje, įvyko Įmonių lygos „RIND“ D pogrupio rungtynės tarp dviejų šios grupės lyderių „Sanitex“ (2/1) ir „Vieningas Kaunas“ (4/0). Visas rungtynes besikeisdamos pirmaujančios komandos statusu, galų galiausiai finišo tiesiojoje greitesni buvo „Vieningo Kauno“ žaidėjai, kurie nugalėjo rezultatu 87:89.

Rungtynes pradėjo taiklus E. Strumylos dvitaškis, po kurio sekė P. Vaškevičiaus prasiveržimas ir „Sanitex“ buvo priekyje 4:0. Prasijudinę „Vieningo Kauno“ žaidėjai atsakė taikliais metimais, tačiau sužaidus puse kėlinio rezultatas jiems nebuvo palankus – 17:10 „Sanitex“ naudai. Bet neilgai raudonieji galėjo džiaugtis, nes A.Lencevičius smeigė tritaškį, po to sekė dar keturi „Vieningo Kauno“ taškai ir rezultatas akimirksniu tapo lygus. Šiek tiek geriau sužaidę kėlinio pabaigą „Sanitex“ ekipa po pirmo kėlinio turėjo 2 taškų persvarą – 24:22.

Antrajame kėlinyje taip pat pirmi taškus pelnė raudonieji, kai tolimą šūvį smeigė E.Kulboka, tačiau tuomet sekė trijų tritaškių virtinė į „Sanitex“ krepšį. Du tritaškius įsūdęs M.Sadauskas ir vieną A.Rupeika sužaidus tris antrojo kėlinio minutes leido savo ekipai pirmauti – 27:31. Aplamai „Vieningas Kaunas“ sužaidus pusę kėlinio spurtavo 13:0 ir pirmavo 27:35. Baigiantis antrajam kėliniui trylikos taškų pranašumą turėję „Vieningo Kauno“ žaidėjai, ją beveik iššvaistė ir pasibaigus antrajam kėliniui „Sanitex“ ekipa turėjo vos dviejų taškų deficitą – 43:45

Po ilgosios pertraukos, vaizdas aikštelėje buvo panašus. Pirmaujanti komandą keitėsi vos ne kas antrą ataką, o skirtumas tarp komandų nesiekdavo 5 taškų. Tačiau P. Vaškevičiaus iniciatyva ir komandos draugų pagalba, „Sanitex“ pradėjo po truputį tolti. Likus žaisti minutę trečiajame kėlinyje „Vieningas Kaunas“ turėjo 7 taškų deficitą. Per šią minutę nei vienai komandai nepavyko pasižymėti ir kėlinys baigėsi tuo pačiu rezultatu.

Nieko nelaukę Viliaus Vaitkevičiaus auklėtiniai paskutinį ketvirtį pradėjo trim tolimais metimais. Fantastiškus du tritaškius realizavęs M.Sadauskas ir dar vieną A.Lencevičius leido „Vieningam Kaunui“ vėl sugrąžinti pusiausvyrą ir išsiveržti į priekį 71:73. Be abejo „Sanitex žaidėjai nesnaudė ir įpusėjus paskutiniam ketvirčiui švieslentėje degė lygybė – 75:75. Tačiau tada vėl truktelėję „Vieningo Kauno“ žaidėjai pelnė šešis taškus be atsako ir tai privertė sunerimti „Sanitex“ trenerį, kuris paprašė minutės pertraukėlės. Po minutės pertraukėlės P.Nausėda sviedė tritaškį dar du taškus pridėjo P.Vaškevičius ir rezultatas vėl tapo minimalus 80:81. Paskutinės minutės buvo labai įtemptos ir komandos keitėsi taikliais metimais. Likus pusei minutės „Vieningas Kaunas“ pirmavo dviem taškais, tačiau E.Strumyla rezultatą išlygino. Minutės pertraukėlės paprašė „Vieningo Kauno“ treneris. Paskutinės atakos metu M.Sadauskas prametė iš dviejų taškų zonos ir atrodė, kad bus pratęsimas, tačiau tada paskutinę vinį į „Sanitex“ karstą įkalė A.Lencevičius, kuris pataisė komandos draugo metimą ir išplėšė savo komandai pergalę – 87:89.

Naudingiausi žaidėjai:

Sanitex: Evaldas Kulboka – 27 tšk., Paulius Vaškevičius – 23 tšk. (7 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Emilis Strumyla – 14 tšk., Mindaugas Krūvelis – 10 tšk.

Vieningas Kaunas: Artūras Lencevičius – 25 tšk. (8 išpr. praž.), Mantas Sadauskas – 24 tšk., Benas Steponavičius – 18 tšk., Arnoldas Rupeika – 15 tšk.

„Sanitex“ atsilaikė prieš „Rapalą“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 22:55 val.)„Callcredit“ privertė pirmą kartą suklupti „Vieningo Kauno“ krepšininkus (2016 sausio 23 d., šeštadienis, 19:26 val.)„Sanitex“ be vargo įveikė „Lemorą“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Sanitex“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Rapalą“ (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)Įnirtingame trileryje, pareikalavusiame pratęsimo, pergale džiaugėsi „Vieningas Kaunas“ (2016 vasario 02 d., antradienis, 23:43 val.)Intrigą atkūrusi „Kautra & Mesoderma ‒ DB“ vistiek krito prieš „Vieningą Kauną“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 21:54 val.)„Sanitex“ sugriovė „Kauno tiltų“ gynybą ir iškovojo pergalę (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 21:15 val.)Pirmąjį „Rind“ įmonių lygos turą „Sanitex“ baigė sutriuškindami „Senukus“ (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 22:23 val.)„Sanitex“ įrodė savo pranašumą prieš „Baubilą & Verslo pasaulį“ (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 22:53 val.)Puikiai žaidusi „Sanitex“ komanda iškovojo nesunkią pergalę prieš „Elmovą“ ekipą (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 22:01 val.)