A.SABONIO KC vs TOPO CENTRAS (52:108)Kauno Mero taurė 2012 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 spalio 04 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

"A. Sabonio KC" jaunimas nepasipriešino "Topo Centrui"

2012 spalio 04 d., Ketvirtadienis, 22:48 val., peržiūros: 3652

Ketvirtadienio vakarą KKL "Mero taurės 2012" rungtynėse savo sąntykius aiškinosi jaunieji "A. Sabonio KC" krepšininkai ir "Topo Centras". Aiškiais favoritais laikyti svečiai nebuvo linkę nuolaidžiauti jaunimui ir užtikrintai dominavo viso susitikimo metu. Vis tik, nors per du kėlinukus šeimininkai pelnė vos 12 taškų, tačiau po ilgosios pertraukos jie stengėsi sudaryti daug rimtesnę konkurenciją varžovams. Daug užtikrintesnė antroji pusė leido "A. Sabonio KC" krepšininkams kiek reabilituotis, tačiau to pergalei pasiekti buvo maža. Susitikimą rezultatu (52:108) laimėjo "Topo Centro" komanda.

Nors pirmuosius keturis taškus pelnė "Topo Centras", tačiau jaunieji saboniukai greitai atsakė tuo pačiu (4:4). Tai ir buvo bene didžiausia intriga per pirmąsias dešimt žaidimo minučių. Vėliau svečiai surengė, kiek "užsitęsusį" spurtą, kuris truko iki kėlinio pabaigos. "Topo Centras" per likusį laiką pelnė dar 21 tašką, o į savo krepšį praleido vos du ir po pirmojo kėlinio svečiai priekyje (6:25).

Antrojo kėlinio metu vaizdas ir toliau ne itin pasikeitė. Svečiai pratęsė savo spurtą ir pelnė dar 19 taškų be atsako, o šeimininkai savo taškų kraitį šiame ketvirtyje atidarė tik likus žaisti vos dvi minutes (6:44). Mangirdas Brundza pelnė keturis taškus, dar du pridėjo Ernestas Ramanauskas (12:44). "A. Sabonio KC" ir vėl pelnė vos 6 taškus per dešimt minučių, o "Topo Centras" savo sąskaitą papildė taip pat identišku taškų skaičiumi kaip ir per pirmąsias dešimt žaidimo minučių – 25-iais (12:50).

Panašu, kad per ilgąją pertrauką šeimininkų ekipos treneris rado tinkamus žodžius savo krepšininkams. Jie kur kas sėkmingiau rungtyniavo puolime ir taškų nebereikėjo "gimdyti". Kėliniui įpusėjus "A. Sabonio KC" komanda net pirmavo žiūrint vien į šio kėlinio rezultatą 13:8, o bendras rungtynių rezultatas tapo (25:58). Tačiau antroje kėlinio pusėje "Topo Centras" dar kartą parodė savo jėgą ir susigrąžino dominavimą aikštėje (31:76).

Paskutinis kėlinukas tapo tik formalumu, tačiau komandos ir toliau rodė vis geresnį rezultatą puolime. Šeimininkai nors ir pralaimėjo paskutines dešimt minučių, tačiau jų puolimas surinko 21 tašką, beveik tiek pat, kiek pirmųjų dviejų kėlinių metu. Savo ruožtu "Topo Centras" atakuodami varžovų krepšį iš dviejų taškų zonos ir toliau rungtyniavo praktiškai be klaidų. Antroje rungtynių pusėje svečiai prametė vos du dvitaškius, kas labai reta mėgėjų krepšinyje. Modestas Gailiūnas tiesiog siautėjo varžovų baudos aikštelėje. Svečiai varžovus įveikė (52:108).

Po rungtynių "Topo Centro" treneris Aurimas Dervinskas sakė: "Po tokių rungtynių sunku kažką vertinti. Varžovas gerokai silpnesnis ir tą sako rungtynių rezultatas, tačiau varžovų jaunimas šaunuoliai. Visi stengėsi ir kovojo. Antroje pusėje jie primetė labai daug taškų. Pirmoje pusėje jie pelnė tik 12 taškų, o antrojoje įmetė 40. Šaunuoliai, kad nepasidavė ir žaidė iki galo. Mes taip pat pavargome, nes jaunimas spaudė mus viso susitikimo metu. Jų buvo daug, mūsų gerokai mažiau – pavargome. Mums tai buvo nebloga treniruotė ir geras pasilakstymas".

"A. Sabonio KC" komandos treneris Gytis Krugelevičius apie susitikimą kalbėjo: "Apibendrinant visą turnyrą, tai turėjome daug progų pasitreniruoti ir pažaisti su vyrais. Tai buvo puiki proga pasižiūrėti savo galimybes prieš Lietuvos Moksleivių Čempionatą. Rytoj važiuojame rungtyniauti su savo bendraamžiais į Raseinius ir šis sutikimas padėjo pamatyti ko mums trūksta. Šiaip puolimas manau yra net geresnis nei vidutinis, tačiau gynyboje turime šiek tiek problemų. Kaip treneris pamačiau, kad komandos žaidėjai turi daugiau padėti vienas kitam, daugiau kalbėti ir bendrauti gindamiesi. Prametėme be galo daug metimų, nors nemačiau statistikos, tačiau prametėme nepaprastai daug metimų".

"A. Sabonio KC" gretose išsiskyrė: Ernestas Ramanauskas 15 taškų (4 perimti kam), Ignas Spūdys 9 taškai, Žygintas Karalius 7 taškai (6 atk. kam)

"Topo Centrą" į pergalę vedė: Modestas Gailiūnas 33 taškai (15 atk. kam), Tomas Pileckas 29 taškai (7 atk. kam, 6 rez. perd), Julius Okunevičius 19 taškų (11 atk. kam)

"Sporto Manija & Ekodora" nesugebėjo mesti rimtesnio iššūkio "Topo Centrui" (2012 rugsėjo 30 d., sekmadienis, 23:00 val.)„A. Sabonio KC“ neprilygo „Sporto Manija & Ekodora“ ekipai (2012 rugsėjo 24 d., pirmadienis, 22:43 val.)Fantastiškas ketvirtasis kėlinys leido "Vertigo - Radijui Tau" nugvelbti "Kauno Mero Didžiosios taurės 2012" nugalėtojų titulą iš "Topo Centro" panosės (2012 lapkričio 03 d., šeštadienis, 19:19 val.)Labiau pavykęs "Topo centro" pratęsimas užvėrė duris Kauno SRC patekimui į pusfinalį (2012 spalio 14 d., sekmadienis, 23:00 val.)"Kauno NTI-PN" be didesnio vargo įveikė "A.Sabonio KC" (2012 rugsėjo 27 d., ketvirtadienis, 21:15 val.)"Topo Centras" pateko į KKL "Mero taurės 2012" finalą (2012 spalio 29 d., pirmadienis, 00:03 val.)"Topo Centras" antroje rungtynių pusėje sutvarkė reikalus su Kauno "NTI - PN" ekipa (2012 rugsėjo 24 d., pirmadienis, 23:32 val.)