RBnuoma ‒ IVnet vs Šilainiai (72:64)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 kovo 09 d., Trečiadienis, 20:50 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„RBnuoma ‒ IVnet“ po atkaklios kovos įveikė „Šilainius“

2016 kovo 09 d., Trečiadienis, 22:34 val., peržiūros: 1023

Trečiadienį, kovo 9 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos, „Jabra“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „RBnuoma – IVnet“ ir svečių „Šilainių“ ekipų. Susitikimo pradžioje kiek geriau atrodė šeimininkai, tačiau vėliau „Šilainiai“ perėmė iniciatyvą ir po dviejų kėlinių turėjo septynių taškų atotrūkį. Po pertraukos ir vėl savo žaidimą pajautę „RBnuoma – IVnet“ ekipos krepšininkai susigrąžino iniciatyvą, kurią išlaikė iki pat rungtynių pabaigos. 72:64 (15:12, 14:24, 21:13, 22:15).

Nors pirmieji savo taškų sąskaitą atidarė „Šilainiai“, čia pat spurtą 13:0 surengę aikštės šeimininkai iškart perėmė iniciatyvą į savo rankas ir įgijo vienuolikos taškų atotrūkį. Į tai svečių krepšininkai atsakė penkiais taškais iš eilės, kurie sumažino skirtumą tarp komandų iki šešių taškų. Kiek vėliau „RBnuoma – IVnet“ dar šiek tiek padidino pranašumą, tačiau kėlinuką sėkmingiau užbaigę „Šilainiai“ sugebėjo ištirpdyti deficitą iki trijų taškų. 15:12.

Antrą kėlinuką žymiai geriau pradėję svečiai iškart pelnė penkis taškus ir perėmė iniciatyvą. Ilgai netrukus „RBnuoma – IVnet“ rezultatą išlygino, tačiau čia pat spurtą 0:10 surengę „Šilainių“ krepšininkai įgijo dviženklę persvarą. Į tai aikštės šeimininkai atsakė keturiais taškais iš eilės, tačiau vietoje ilgai nestovėję svečiai padidino skirtumą tarp komandų iki dvylikos taškų. Vis tik, per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios kiek geriau atrodę aikštės šeimininkai sugebėjo sušvelninti deficitą iki septynių taškų. 29:36.

Po ilgosios pertraukos komandą į priekį tempęs T.Kavaliauskas dar labiau priartino šeimininkus prie varžovų, tačiau pastarieji taip lengvai nusileisti nesiruošė ir netrukus vėl šiek tiek atitrūko. Kiek vėliau „RBnuoma – IVnet“ sumažino atsilikimą iki minimumo, tačiau iniciatyvos paleisti nenorėję svečiai dar padidino atotrūkį iki trijų taškų. Vis tik, ir vėl prabilęs T.Kavaliauskas surinko penkis taškus iš eilės, taip persverdamas rezultatą savo komandos pusėn. Per likusį laiką iki ketvirčio pabaigos komandos dar apsikeitė rezultatyviais išpuoliais, tačiau minimalią persvarą išsaugojo aikštės šeimininkai. 50:49.

Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje abi komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais, po kurių kelis sėkmingus epizodus sužaidę „Šilainiai“ persvėrė rezultatą savo naudai. Vis tik, ilgai nesnaudę aikštės šeimininkai sužaidė rezultatyvią atkarpą ir įgijo penkių taškų pranašumą. Kiek vėliau žaidimas klostėsi apylygiai ir abi komandos viena po kitos rinko taškus, tačiau nežymiai geriau sužaidę svečiai kiek sušvelnino deficitą. Nepaisant to, likusį laiką iki rungtynių pabaigos užtikrintai rungtyniavę „RBnuoma – IVnet“ žaidėjai išsaugojo pergalę rezultatu 72:64.

„RBnuoma ‒ IVnet“: Tomas Kavaliauskas – 24 tšk., Mantas Kleiza – 22 tšk. (6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Gražvydas Davidavičius – 13 tšk. (16 atk. kam.), Vytautas Šunokas – 11 tšk. (5 perimt. kam.)

„Šilainiai“: Artūras Nausėda – 19 tšk., Ričardas Stirbys – 16 tšk., Vitoldas Kapočius – 12 tšk.

„Šernai“ įtikinamai įveikė „Šilainius“ (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)„RBnuoma ‒ IVnet“ rungtynių pabaigoje palaužė „Remzą“ (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:29 val.)„RBnuoma ‒ IVnet“ komanda buvo nušluota „Šernų“ekipos. (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 20:44 val.)RBnuoma-IVnet ekipa įveikė Uno vyrus. (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 23:06 val.)„RBnuoma ‒ IVnet“ atsirevanšavo SK „Vertigo“ ekipai (2016 kovo 15 d., antradienis, 22:43 val.)„Makroflex“ nesuteikė iliuzijų „Šilainiams“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 19:09 val.)Penkiese susirinkę „RBnuoma ‒ IVnet“ krepšininkai įveikė „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ ekipą (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 22:49 val.)SK „Vertigo“ Sugebėjo atsirevanšuoti „Šilainiams“. (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 15:49 val.)„RBnuoma ‒ IVnet“ šventė pirmąją pergalę, nugalėjusi „Acme ‒ Jabra“ krepšininkus (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 22:40 val.)„Korys“ paliko „RBnuomą ‒ IVnet“ be pergalių (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 00:15 val.)