Grizliai vs Dumblas (56:68)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 06 d., Šeštadienis, 18:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Dumblas“ atsirevanšavo „Grizliams“ už pralaimėjimą pirmajame rate

2016 vasario 06 d., Šeštadienis, 20:16 val., peržiūros: 1188

Vasario 6 dieną C lygos „ALT reklama“ pirmenybėse įvyko Didžiosios taurės L pogrupio mūšis tarp šeimininkų teisėmis žaidusių „Grizlių“ ir svečių „Dumblo“ ekipų. Iki šio susitikimo abi ekipos buvo iškovojusios po devynias pergales, tad aikštelėje laukė atkakli kova. Pirmąjį šių komandų susitikimą buvo laimėję „Grizliai“ 85:79.

Pirmojo ketvirčio pradžioje „Grizliams“ niekaip nesisekė pralaužti „Dumblo“ gynybos ir sužaidus beveik šešias minutes šeimininkai buvo įmetę vos keturis taškus, kuo puikiai naudojosi svečiai, kurie po M. Didžiulio dvitaškio pirmavo 4:11. Visgi per likusį laiką „Dumblas“ nepelnė nė taško, o „Grizliams“ pavyko išlyginti rezultatą 11:11.

Antrajame kėlinuke į „Dumblo“ spurtą 5:14, „Grizliai“ atsakė spurtu 9:0 ir įpusėjus ketvirčiui rezultatas vėl buvo lygus 25:25. Tačiau D. Baltrušio ir T. Pukelevičiaus tandemas puikiai sužaidęs kėlinuko pabaigą leido „Dumblo“ ekipai įpusėjus rungtynėms pirmauti 26:35.

Nors po spurto trečio kėlinuko pradžioje „Dumblas“ įgijo didžiausią šiose rungtynėse septyniolikos taškų persvarą, tačiau vedini M. Valaičio „Grizliai“ labai greitai sušvelnino pranašumą ir sužaidus tris ketvirčius rungtynėse pralaiminėjo 42:49.

Kad ir kaip „Grizliai“ bandė kabintis į rungtynes, tačiau jiems šiose rungtynėse pritrūko atlikėjų, kurie būtų galėję pagelbėti M. Valaičiui puolime. Rungtynių nugalėtojas jau nebekėlė klausimų likus žaisti keturias minutes, kuomet M.Didžiulis įmetė tritaškį metimą ir padidino ekipos persvarą iki 48:63. Rungtynių pabaigoje „Grizliai“ po taiklių A. Budrio ir A. Butkaus metimų šiek tiek sušvelnino varžovų persvarą, tačiau galutinis rezultatas jų nedžiugino. Rungtynės baigėsi 56:68 „Dumblo“ ekipos naudai.

„Šiandien įveikėte vienus varžovus lenktynėse dėl geresnės pozicijos turnyrinėje lentelėje. Rytoj laukia kiti – „Ice“. Ko tikitės iš tų rungtynių?“.

„Dumblo“ treneris Vincas Pilipaitis: „namų rungtynės ir prieš „Ice’us“ tikiuosi šimtaprocentinės pergalės. Aišku, neperšokus griovio, nesakyk „op“, bet vyrai savo areną apgins“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Grizliai: Martynas Valaitis – 28 tšk. (21 atk. kam., 7 išpr. praž.), Audrius Butkus – 13 tšk., Arūnas Budrys – 7 tšk. (12 atk. kam., 5 rezult. perd.)

Dumblas: Lukas Steikūnas – 17 tšk. (20 atk. kam.), Deimantas Baltrušis – 16 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Mantas Didžiulis – 11 tšk., Tomas Pukelevičius – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

„OnRoll“ nusileido „Grizliams“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 08:44 val.)Penkiese žaidę BC „Ambi“ rimčiau nepasipriešino „Grizliams“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:03 val.)United ‒ „Alta transportas“ sutriuškino „Grizlius“ ir žengė į aštuntfinalį (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 00:11 val.)„Dumblas“ po atkaklios kovos iškovojo pergalę (2015 lapkričio 13 d., penktadienis, 01:15 val.)„Dumblas“ nesunkiai susitvarkė su „Green Death“ (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 22:25 val.)Renesansas ketvirtajame kėlinuke leido „Grizliams“ palaužti „BuyPCgame.eu“ ekipą (2016 sausio 21 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)„Dumblas“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „VU KHF“ komandą (2015 gruodžio 19 d., šeštadienis, 16:43 val.)Klampiame mače „Dumblas“ pranoko „BuyPCgame.eu“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 22:45 val.)Blankiai puolę „Grizliai“ turėjo pripažinti „Ice“ pranašumą (2016 sausio 03 d., sekmadienis, 22:09 val.)United ‒ „Alta transportas“ nesunkiai susidorojo su „Grizliais“ (2016 kovo 08 d., antradienis, 22:22 val.)