Lituanica vs Compensa (50:42)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 24 d., Penktadienis, 19:15 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Lituanica“ po atkaklios kovos palaužė „Compensa“ ekipą.

2014 spalio 24 d., Penktadienis, 21:40 val., peržiūros: 1233

Penktadienį, spalio 24 dieną, Kauno mechanikos mokyklos sporto salėje įvyko "C" lygos "ALTreklama" pirmenybių dvikova tarp "Lituanica" ir "Compensa" ekipų. Rungtynes geriau pradėjo aikštės šeimininkai "Lituanica" krepšininkai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (12:11). Antrame kėlinyje šeimininkai toliau diktavo sąlygas ir po dviejų kėlinių komandas skyrė jau 6 taškai – (27:21). Trečiasis kėlinys geriau susiklostė "Compensa" krepšininkams, kuriems pavyko sumažinti skirtumą iki 4 taškų – (38:34). Ketvirtą kėlinį geriau sužaidę aikštės šeimininkai įsirašė pirmą pergalę rezultatu – (50:42).

Rungtynės prasidėjo "Compensa" komandos taikliu metimu, į tai "Lituanica" komanda atsakė spurtu – (8:0) ir sužaidus 3 minutes rezultatas buvo – (8:2). Prabėgus dar 4 minutėm svečiai surengė savo spurtą, kuris leido persverti rezultatą savo naudai – (8:9). Per likusį laiką šeimininkams pavyko persverti rezultatą ir po pirmo kėlinio rezultatas buvo – (12:11).

Antrasis kėlinys prasidėjo šeimininku surengtu spurtu – (8:2), kuris leido atsiplėšti nuo varžovų iki 9 taškų – (22:13). Sužaidus dar porai minučių "Compensa" sumažino skirtumą iki 5 taškų – (22:17). Per likusį laiką komandos apsikeitė keliomis rezultatyviomis atakomis ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (27:21).

Trečiasis kėlinys prasidėjo "Lituanica" komandos taškais, vėliau sekė "Compensa" rezultatyvi atkarpą, kuri leido sumažinti skirtumą iki 2 taškų – (29:27). Sužaidus dar 3 minutes komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis – (33:31). Kėliniui baiginėjantis šeimininkai buvo padidinę skirtumą iki 7 taškų , bet paskutinę sekundę pataikęs tolimą metimą A.Pakrosnis sumažino skirtumą iki 4 taškų – (38:34).

Ketvirto kėlinio pradžioje užvirė nuožmi kova. Komandos žaisdamas atsargiai keitėsi rezultatyviomis atakomis. Svečiai buvo priartėję iki šeimininkų 3 taškais – (45:42), bet rungtynių galą geriau sužaidę "Lituanica" krepšininkai padidino skirtumą iki 8 taškų ir rungtynės laimėjo rezultatu – (50:42).

Po laimėtų rungtynių "Lituanica" komandos treneris kalbėjo: "Šiaip sunkokai gana įsivažiavome, daug tokių klaidų nereikalingų padarėme. Labai nepatiko, kad nepavyko išnaudoti aukštaūgių, bet visumoje stengsimės gerinti žaidimą."

Lituanica: Donatas Maciulevičius – 11 tšk., Dmitrij Kvitka – 11 tšk., Ričardas Grigaliūnas – 6 tšk.

Compensa: Arnas Pakrosnis – 17 tšk. (5 išpr. praž.), Mindaugas Samuolis – 8 tšk., Ugnius Buda – 8 tšk.

„Nepyk“ po įtemptos kovos palaužė „Compensa“ ekipą (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 00:54 val.)„Lituanica“ po dviejų pratęsimų trilerio palaužė „Kauno Rami“ (2014 lapkričio 01 d., šeštadienis, 14:49 val.)„Lituanica“ nepasigailėjo „Remza“ ekipos. (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:14 val.)„Rind“ nesunkiai įveikė „Compensa“ ekipą. (2015 vasario 10 d., antradienis, 22:56 val.)„Lituanica“ neturėjo vargo su „Naujokų“ ekipa. (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 21:51 val.)„Abstinentai“ po atkaklios kovos išsiveržė serijoje į priekį (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 00:28 val.)„Kulautuva“ krito prieš „Compensa“ (2015 vasario 26 d., ketvirtadienis, 22:47 val.)„Lituanica“ išplėšė pergalę iš „Kolpingo kolegijos“ rankų (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 00:51 val.)Rungtynių pabaigoje „Baltic Transline“ palaužė „Compensą“ (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 21:34 val.)„Lituanica“ toliau žengia be pralaimėjimų (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 22:20 val.)