BC SPORTO FĖJA vs NEBAJERIS (90:61)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 20 d., Antradienis, 19:45 val. @ Dainavos vidurinė mokykla, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

BC Sporto fėja labai lengvai nugalėjo Nebajerį

2012 lapkričio 20 d., Antradienis, 23:55 val., peržiūros: 3733

2012 lapkričio 20 dieną, C lygos rungtynėse, Dainavos vidurinėje mokykloje susitiko BC Sporto Fėja (šeimininkai) ir "Nebajeris" (svečiai). Jau iki didžiosios pertraukos susikrovę trisdešimties taškų pranašumą, po didžiosios jį dar labiau padidino ir laimėjo užtikrintai rezultatu – 90:61.

Rugtynės prasidėjo penkiais iš eilės šeimininkų taškais. Į tai taip pat penkiais atsakė ir Nebajeris ir rezultatas tapo lygus. Dar šešis surinko Sporto Fėja, o dviem baudos metimais atsakė svečiai – 11:7. Tritaškį pataikė Arūnas Rimas, o vienu baudos metimu iš dviejų atsakė Tadas Čiuplys. Po tritaškį apsikeitė komandos, tuomet dar po dvitaškį ir eile netaikliu baudos metimų, tad skirtumas išliko nepakitęs- 19:13. Kėlinio pabaigą 10:0 laimėjo Sporto fėja ir po pirmo ketvirčio jau turėjo apčiuopiamą persvarą – 29:13.

Antrojo ketvirčio pirmos minutės susiklostė tiesiog tragiškai Nebajeris ekipai, jie pralaimėjo atkarpą 11:0, o apėmus pirmo ketvirčio pabaigą ir antrojo pradžią net 21:0 ir susikrovė jau nepadorią persvarą – 40:13. Keturis taškus pelnė svečiai, o vieną baudos metimą iš dviejų realizavo Lukas Sutkus ir skirtumas 24 taškai. Po keturis taškus apsikeitė komandos, o per kitą minutę ir dar po keturis ir rezultatas – 48:24. Iki ketvirčio pabaigos Sporto Fėja skirtumą dar labiau padidino ir komandos ilsėtis išėjo esant rezultatui – 56:26.

Trečią kėlinį kiek geriau pradėjo Nebajeris, tačiau Sporto Fėja tuojau sujudo ir vėl šovė į priekį – 67:31. Atkarpą 7:4 laimėjo svečiai ir kiek sumažino tą didžiulį skirtumą. Dar septynis taškus be atsako pelnė šeimininkai ir skirtumas pasiekė 40 taškų ribą – 78:38. K4linio pabaigoje penkis taškus iš eilės pelnė svečiai ir po trijų kėlinių – 78:43.

Ketvirtą kėlinį Sporto fėja pradėjo vėl įspūdingai 12:2 ir skirtumas tapo toks pat kiek Nebajeris buvo pelnę taškų – 90:45. Likusią ketvirčio dalį Sporto fėja žaidė jau savo malonumui ir varžovai netruko tą skirtumą sumažinti iki padoresnio. Galutinis rungtynių rezultatas – 90:61.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Darius Gvildys sakė – rungtynės buvo labai negražios, bet laimėjom gan lengvai, na šiaip to ir tikėjomės.

Geriausi nugalėtojų gretose buvo – Denas Bartkus (22), Arūnas Rimas (17, 10 atk. kam.), Leonardas Ivanovas (16, 13 atk. kam., 9 rez. perd., 34 naud. bal.), Egidijus Šalkauskas (14) taškų.

Pralaimėjusių – Robertas Petrolis (15, 11 atk. kam., 24 naud. bal.), Povilas Butkevičius (12), Tadas Čiuplys (10, 5 rez. perd.) taškų.

"Kėdainiai" lengvai nugalėjo "Nebajerį" (2012 lapkričio 07 d., trečiadienis, 22:47 val.)"Sporto manija - FSM apskaita" lengvai įveikė "Nebajerį" (2012 gruodžio 01 d., šeštadienis, 14:54 val.)BC "Sporto Fėja" nepasigailėjo "Galeros" (2013 sausio 08 d., antradienis, 22:51 val.)"Sporto fėja" nelengvai iškovojo pergalę (2013 kovo 12 d., antradienis, 23:10 val.)"BC Sporto fėja" užtikrintai įveikė "ICE" ekipą (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 21:13 val.)"BC Sporto fėja" be didesnio vargo įveikė "ICE" (2013 sausio 15 d., antradienis, 23:31 val.)BC "Sporto Fėja" antrą kartą nubloškė "Vėją" (2013 vasario 12 d., antradienis, 23:48 val.)"Nebajeris" lengvai nugalėjo "Krepšininkas.net" komandą (2012 lapkričio 10 d., šeštadienis, 18:14 val.)BC ''Sporto Fėja'' lengvai nugalėjo BC ''Gazuotas Pienas'' ekipą (2013 sausio 30 d., trečiadienis, 01:32 val.)"Sporto fėja" antroje rungtynių pusėje įveikė "Kėdainius" (2012 spalio 30 d., antradienis, 21:54 val.)