BC GRIZLIAI vs ŠERNAI (91:66)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 05 d., Trečiadienis, 19:15 val. @ Julijanavos katalikiška vidurinė mokykla, Bitininkų g. 31, Kaunas, LT-46376

"BC Grizliai" šventė dar vieną pergalę

2012 gruodžio 05 d., Trečiadienis, 23:17 val., peržiūros: 1710

Sekmadienį, Gruodžio 2 dieną, LSMU VA sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių, C pogrupio, rungtynės, tarp "BC Grizliai" (šeimininkai) ir "Šernai" (svečiai) ekipų. Pirmoje rungtynių pusėje vyko atkakli kova, pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus, tačiau trečiajame kėlinuke svečių komandos klaidos neleido jiems rimčiau pasipriešinti savo varžovams, kurie šventė užtikrintą pergalę ir išliko nepralaimėję. Rungtynių rezultatas – 91:66 (24:27, 21:17, 25:9, 21:13).

Pirmą kėlinuką keturiais taškais iš eilės pradėjo šeimininkų komanda, tačiau svečiai jau netrukus atsakė taikliu tolimu metimu ir sumažino skirtumą. Šeimininkai į tai atsakė spurtu 7:0, prie kurio daugiausiai prisidėjo A.Budrys pelnęs keturis taškus. Tai leido jiems įgyti aštuonių taškų pranašumą, bet svečių komandos žaidėjai nenuleido rankų ir atsakė dar geresniu spurtu, 0:8 bei išlygino rezultatą. Toliau žaidimas vyko lygiai. Rezultatui esant 19:15, svečiai surengė dar vieną spurtą, šį kartą 0:12 ir įgijo aštuonių taškų persvarą. Daugiausiai prie to prisidėjo M. Djančenko pataikęs du tolimus metimus ir M.Pukalskas pridėjęs keturis taškus. Kėlinį sėkmingiau užbaigė šeimininkai, A. Vilipšauskas smeigė tritaškį, o M.Antanaitis pridėjo dvitaškį ir skirtumas ištirpo iki trijų taškų. Rezultatas po kėlinio – 24:27.

Antrojo kėlinuko pradžioje šeimininkai surengė spurtą leidusį jiems persverti rezultatą savo naudai ir įgyti penkių taškų pranašumą. Daugiausiai prie jo prisidėjo A.Butkus pelnęs keturis taškus. Po T. Navicko dvitaškio šeimininkai turėjo ir aštuonių taškų pranašumą, tačiau tada M.Pukalskas pelnė penkis taškus iš eilės ir sumažino skirtumą. O kėlinio pabaigoje E.Plenta sumažino skirtumą iki minimumo. Rezultatas po dviejų kėlinių – 45:44.

Trečią kėlinuką svečių komanda pradėjo tiesiog tragiškai. Pasipylė klaidos lygiose vietose. Šeimininkai sugebėjo surengti spurtą 14:2 ir įgyti devynių taškų pranašumą. O iki kėlinio pabaigos skirtumas pasiekė ir septyniolika taškų. Šeimininkams šiame ketvirtyje daugiausiai taškų pelnė M.Antanaitis – 7. Svečiai savo ruožtu šiame ketvirtyje sukrapštė tik devynis taškus. Rezultatas po trijų kėlinių – 70:53.

Ketvirtasis kėlinukas buvo tik formalumas, nes šeimininkai užtikrintai laikė žaidimo vadžias savo rankose. Svečiams net tik, kad nepavyko sumažinti skirtumo per šį kėlinį, tačiau kaip tik priešingai jis dar labiau išaugo. Rezultatas po rungtynių – 91:66.

Po rungtynių svečių komandos treneris, Andrius Lapinskas kalbėjo : "Kiek galėjom tiek kovėmės. Trečiam ketvirtyje labai daug klydom, nes labai maža salė, kibi gynyba. Taip jau yra, nieko tokio“

Šeimininkų komandos treneris Andrius Butkus sakė: „Trečiam ketvirtyje pradėjo geriau sektis, pataikėm patys, pavyko sustabdyti jų tritaškininkus, nes pradžioje jie gerai pataikė. Mūsų dideli gerai sukovojo, pavyko surengti kelia greitas atakas ir atitrūkom.“

"BC Grizliai" komandą į pergalę vedė Marius Antanaitis 29 tšk., Arūnas Budrys 21 tšk., Tadas Navickas 11 tšk.

"Šernai" komandoje geriausiai pasirodė Marius Djačenko 15 tšk., Vilius Čibirka 13 tšk., Egidijus Plenta 13 tšk.

"BC Grizliai" išlieka nenugalėti (2012 gruodžio 10 d., pirmadienis, 23:51 val.)BC "Grizliai" tiesiausiu keliu žengė į ketvirtfinalį (2013 balandžio 05 d., penktadienis, 21:22 val.)"BC Grizliai" sezoną pradėjo triuškinančia pergale (2012 spalio 24 d., trečiadienis, 21:18 val.)BC "Grizliai" reguliarųjį sezoną užbaigė pergale prieš "Kėdainius" (2013 kovo 11 d., pirmadienis, 23:19 val.)Grizliai nubloškė Komandą X (2012 lapkričio 13 d., antradienis, 22:38 val.)"BC Grizliai" turės išmokti skaudžią "Kaišiadorių" pamoką (2013 kovo 01 d., penktadienis, 00:51 val.)Nuo "BC Grizliai" letenos neišsigelbėjo ir "Kauno RAMI" (2012 gruodžio 12 d., trečiadienis, 22:44 val.)BC "Grizliai" palaužė "Šernai" komandą 73:62 (2013 balandžio 23 d., antradienis, 01:41 val.)"Grizliai" lengvai nugalėjo "Kaišiadoris" (2013 sausio 21 d., pirmadienis, 22:22 val.)Tik po pratęsimo BC "Grizliai" palaužė "Sporto Maniją - FSM Apskaitą" (2013 balandžio 03 d., trečiadienis, 21:20 val.)