Voluktė vs Kauno kolegija (104:83)B lyga, „Baltik sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 vasario 17 d., Antradienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Voluktė“ dar kartą įveikė „Kauno kolegiją“

2015 vasario 17 d., Antradienis, 23:01 val., peržiūros: 1296

Antradienį, vasario 17 dieną, A.Sabonio krepšinio centre įvyko „B“ lygos pirmenybių dvikova tarp vietos „Voluktės“ bei svečių „Kauno kolegijos“. Dienos mačas intriga pasižymėjo tik pirmojoje rungtynių pusėje, kadangi šeimininkai pradėjo tolti nuo savo varžovų vos prasidėjus trečiajam kėliniui. Penkis tritaškius per pirmąją rungtynių pusę pataikę „Voluktės“ krepšininkai įsišaudė ketvirtajame kėlinyje, kuomet pataikė net aštuonis bei taip padėjo tašką šiose rungtynėse.

Pirmojo ketvirčio pradžia kiek sėkmingesnė buvo svečiams. Jie įsiveržė į priekį ir įpusėjus kėlinukui turėjo keturių taškų pranašumą, tačiau tuomet jie krito į duobę ir ilgą laiką nesugebėjo pelnyti taškų. Tuo kaip reikiant pasinaudojo „Voluktės“ ekipa, surezgusi net 15:0 spurtą. Tuomet komandas skyrė jau dviženklis taškų skaičius, bet kėlinį kiek sėkmingiau užbaigė „Kauno kolegijos“ ekipa, kuri pelnė penkis taškus paeiliui. Po pirmojo ketvirčio rezultatas buvo 22:16. Antrasis kėlinys prasidėjo gan apylygiu komandų žaidimu. Jos keitėsi sėkmingomis atakomis ir skirtumas tarp komandų išliko panašus. Vis tik, įpusėjus ketvirčiui, „Kauno kolegijos“ įžaidėjas D.Stankevičius pelnė septynis taškus paeiliui bei išvedė savo komandą į priekį. Vėliau komandos apsikeitė dar keliomis sėkmingomis atakomis ir po pirmosios rungtynių pusės „Voluktė“ priekyje buvo minimaliu pranašumu – 43:42.

Trečiąjį ketvirtį kiek sėkmingiau pradėjo „Kauno kolegijos“ kolektyvas, kuris po kelių atakų išlygino rezultatą, tačiau tuomet dar kartelį krito į duobę. Šeimininkai surezgė 14:3 spurtą bei po didesnės pertraukos vėl įgavo dviženklį pranašumą. Kėlinuką svečiai užbaigė kiek sėkmingiau bei sumažino atsilikimą iki aštuonių taškų. Po trijų kėlinukų rezultatas švieslentėje degė toks – 66:58. Ketvirtąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo „Voluktės“ ekipa, kuri pelnė septynis taškus be atsako. Vėliau ekipos keitėsi sėkmingomis atakomis ir skirtumas išliko panašus. Bet tuomet „Voluktė“ įsišaudė ir pradėjo pataikyti tolimus metimus, kurie netrukus leido pasiekti ir 19 taškų pranašumą. Rungtynių nugalėtojas jau buvo, tad įpusėjus ketvirčiui komandos jau mažiau dėmesio skyrė gynybai ir leido vieni kitiems mėtyti tritaškius. Vien per šį kėlinuką, komandos sudėjus pataikė net 13 tolimų metimų. Galiausiai ketvirtajame kėlinyje pabėgę „Voluktės“ krepšininkai nebesižvalgė atgal ir iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu 104:83.

Voluktė: Donaldas Jankauskas – 31 tšk. (11 atk. kam., 6 rezult. perd.), Matas Lisajevičius – 30 tšk. (12 rezult. perd., 5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Arūnas Giedraitis – 24 tšk. (16 atk. kam., 6 išpr. praž.), Rimantas Lukoševičius – 12 tšk. (10 atk. kam., 6 rezult. perd.)

Kauno kolegija: Deividas Stankevičius – 26 tšk. (11 rezult. perd.), Auktumas Jakas – 20 tšk., Paulius Parachomikas – 19 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.), Eimutis Mičkauskas – 11 tšk.

Vos penkiese susirinkę „Voluktės“ krepšininkai palaužė „Kauno kolegiją“ (2015 sausio 27 d., antradienis, 19:48 val.)„Voluktė“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Kauno SRC“ (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 23:39 val.)„Voluktė“ po atkaklios kovos įveikė „Kauno SRC“ ir žengė į pusfinalį. (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 19:01 val.)„Voluktė“ nugalėjo „Bangos“ ekipą (2015 sausio 20 d., antradienis, 00:14 val.)„Voluktė“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 sausio 06 d., antradienis, 22:54 val.)„Voluktei“ teko pavargti rungtynėse su „Pauliukais“ (2014 lapkričio 04 d., antradienis, 15:21 val.)„Voluktė“ ir antrą kartą privertė pasiduoti jaunuosius „Tornado“ krepšininkus. (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 15:07 val.)„Bangos“ šešetukas palaužė išretėjusias „Kauno Kolegijos“ gretas (2015 vasario 06 d., penktadienis, 00:09 val.)Paskutines minutes užtikrintai žaidusi „DNC“ komanda nugalėjo „Kauno kolegiją“ (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 00:48 val.)„Voluktė“ be didesnio vargo įveikė „DNC ‒ Sport Fairy“ ekipą ir išlygino pusfinalio serijos rezultatą. (2015 balandžio 07 d., antradienis, 21:37 val.)