Vilkijos gimnazija - Ecowood vs Vandžiogalos vidurinė mokykla (94:49)"Basketnews.lt Lietuva" taurė 2012m. 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gegužės 02 d., Trečiadienis, 16:30 val. @ Vilkijos gimnazija, Čekiškės g. 73, Vilkija, Kauno raj., LT-54225

"Vilkijos gimnazija - Ecowood" nušlavė "Vandžiogalos vidurinę mokyklą"

2012 gegužės 02 d., Trečiadienis, 20:19 val., peržiūros: 2804

Gegužės 2 dieną, Vilkijos gimnazijos sporto salėje įvyko KKL "Basketnews.lt" taurės rungtynės, kuriose susitiko aikštelės šeimininkai "Vilkijos gimnazija – Ecowood" bei svečiai "Vandžiogalos vidurinė mokykla". . Beveik visų rungtynių metu presingą naudoję aikštelės šeimininkai sutriuškino savo varžovus, rezultatu 94:49.

PIrmasis kėlinukas prasidėjo taškas į tašką – 10:10. Visgi, aikštelės šeimininkai pradėjo naudoti presingą, kuriam svečiai buvo nepasiruošę. Gyčio Vyšniausko vedama "Vilkijos gimnazija – Ecowood" antroje ketvirčio pusėje spurtavo 16:0 ir jau pačioje pradžioje įgijo solidžią persvarą – 29:12.

Antrąjame kėlinuke žaidimas šiek tiek aprimo. "Vilkijos gimnazijos – Ecowood" į aikšelę išleido silpnesnį penketuką, kas leido svečiams bent jau puolime lengviau rinktis taškus. Pastarųjų ekipoje rezultatyviausias buvo Rolandas Vaznys, šiandien pelnęs 19 taškų. Prieš ilgąją pertrauką ekipas skyrė 18 taškų – 46:28.

Trečiąjame ketvirtyje šeimininkai ir vėl pradėjo spausti savo varžovus. Toks žaidimas iškart davė naudos – laimėta atkarpa 22:0, o svečiai pirmuosius taškus pelnė tik septintąją minutę. Jau prieš finalinę atkarpą nugalėtojas buvo aiškus – 75:35.

Ketvirtasis kėlinukas tebuvo formalumas, tačiau taip nemanė "Vilkijos gimnazijos – Ecowood" treneris Vincas Pilipaitis. Šiandien jis tiesiog tyčiojosi iš varžovų – turint 40 taškų persvarą bei iki rungtynių pabaigos likus 2 minutėms vis dar spausti savo oponentus yra mažų mažiausiai nepagarba varžovams. Rungtynės baigėsi triuškinančia šeimininkų pergale, rezultatu 94:49.

Po rungtynių "Vilkijos gimnazijos – Ecowood" treneris Vincas Pilipaitis sakė : "Pernai išsikapstėm iš 9-10 klasių, todėl su ta pačia sudėtim šiemet bus labai sunku. Varžovus šiandien buvo daug silpnesnis už mus, tačiau šioje taurėje yra daug stipresnių komandų."

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

atspek2012 gegužės 02 d., 20:47 val.

Visu pirma jei butu norejas butume imete ta 100 ir butume zaide pagrindine sudetimi. Visu antra yra daug nepatyrusiu zaideju kuriuos taip reikai ismokinti zaisti, todel ir buvo spaudziama. Gerbiam kikekviena varzova ir niekas nenorejo saipytis is varzovu.

zinantis2012 gegužės 02 d., 20:41 val.

pagerintas statistas... truputi nemasto, kai komanda uzsimane 100-taji taska pelnyti :)

"Vilkijos gimnazija-Ecowood" nugalėjo "Vandžiogalos vidurinę mokyklą" (2012 kovo 29 d., ketvirtadienis, 00:20 val.)"Šiluvos vidurinė mokykla" nesunkiai nugalėjo "Vandžiogalos vidurinę mokyklą" (2012 kovo 22 d., ketvirtadienis, 01:03 val.)Vilkijos gimnazija – "Ekowood" paskutinėmis sekundėmis atėmė pergalę iš Utenos "Saulės" gimnazijos (2012 gegužės 03 d., ketvirtadienis, 19:50 val.)Šiluvos vdurinė mokykla nusileido Vilkijos gimnazijai - Ecowood (2012 balandžio 13 d., penktadienis, 13:47 val.)Kauno "Julijanavos" katalikiška vidurinė mokykla "nušlavė" Vilkijos gimnaziją - Ecowood ir keliaują finalą (2012 gegužės 09 d., trečiadienis, 18:37 val.)"Kaišiadorių A.Brazausko gimnazija" iškovojo bronzos medalius "Basketnews.lt Lietuva" taurėje (2012 gegužės 15 d., antradienis, 22:02 val.)