Kauno oro uostas & KAMS vs LSMU ‒ „Statybų vizija“ (89:79)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 24 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Kauno oro uostas ‒ KAMS“ turėjo vargo su „LSMU ‒ Statybų vizija“

2016 sausio 24 d., Sekmadienis, 21:54 val., peržiūros: 1168

Sekmadienį, sausio 24 dieną, A.Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Kauno oro uosto – KAMS“ ir svečių „LSMU – Statybų vizijos“. Rungtynės prasidėjo apylygiu abiejų komandų žaidimu, tačiau kiek vėliau iš toli kelis metimus pataikę aikštės šeimininkai įgijo septynių taškų pranašumą. Antrame kėlinuke ir toliau užtikrintai žaidęs „Kauno oro uostas – KAMS“ tik didino atotrūkį, ko pasekoje prieš ilgąją pertrauką turėjo jau 24-ių taškų persvarą. Po pertraukos spurtavę svečiai sugrąžino intrigą į rungtynes, tačiau paskutiniame kėlinuke savo komandą į priekį patraukęs T.Žioba sugrąžino šeimininkams dviženklę persvarą. 89:79.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo penkiais iš eilės aikštės šeimininkų taškais, tačiau netrukus taikliais tolimais metimais savo taškų sąskaitą atidariusi „LSMU – Statybų vizija“ rezultatą išlygino. Vis tik, aikštės šeimininkų snaiperiai taip pat netylėjo ir pataikę tris tolimus metimus iš eilės vėl atitolo nuo varžovų, taip po pirmojo kėlinuko turėdami septynių taškų persvarą. 19:12.

Antrasis kėlinukas prasidėjo taip pat rezultatyviu „Kauno oro uosto – KAMS“ ekipos žaidimu, kurio dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki trylikos taškų. Kiek vėliau žaidimas šiek tiek išsilygino, tačiau ilgai nesnaudę aikštės šeimininkai sužaidė dar vieną rezultatyvią atkarpą, kurios dėka nutolo nuo priešininkų jau ne 24-iais taškais. Per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios ekipos dar apsikeitė greitomis atakomis, ko pasekoje skirtumas tarp jų nepakito. 48:24.

Po ilgosios pertraukos puolimą žymiai pagerinę svečiai iškart spurtavo 0:7 ir kiek sumažino deficitą. Ilgai netrukus pirmuosius kėlinio taškus ir šeimininkai, tačiau nepaisant to ir toliau puolime žymiai aktyviau rungtyniavę „LSMU – Statybų vizija“ tik mažino deficitą, ko pasekoje, prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė tik šeši taškai. 63:57.

Paskutinėje rungtynių dalyje svečiai ir toliau aktyviai rungtyniavo puolime, ko pasekoje sumažino deficitą iki kelių taškų, tačiau čia pat komandą į priekį eilinį kartą timptelėjo T.Žioba, kuris pataikė kelis tolimus metimus iš eilės ir vėl sugrąžino aikštės šeimininkams dviženklį pranašumą, kurį jiems pavyko išlaikyti iki pat rungtynių pabaigos, kas reiškė „Kauno oro uosto – KAMS“ ekipos pergalę rezultatu 89:79.

Po pergalės Tomas Ananka kalbėjo: „Pergalę lėmė tas, jog mes susirinkome, o jie nelabai susirinko. Aišku, po dviejų kėlinių atsipalaidavome, todėl vėliau teko iš naujo atidirbinėti savo taškus. Norėjosi laimėti didesniu skirtumu, bet laimėjome tiek, kiek yra. Aišku, džiaugiamės, kad jų šiandien buvo tiek mažai, bet reikia kada sužaisti, kai jie bus ir pilna sudėtimi“.

Kauno oro uostas & KAMS: Tautvydas Žioba – 43 tšk. (22 atk. kam., 6 rezult. perd., 10 išpr. praž.), Darius Kuzmickas – 25 tšk. (13 atk. kam.), Vilius Rudelevičius – 9 tšk.

LSMU ‒ „Statybų vizija“: Marius Petrauskas – 23 tšk. (7 rezult. perd.), Tautvydas Švedas – 15 tšk. (13 atk. kam., 6 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Dainius Bakanas – 14 tšk., Tomas Žvaliauskas – 13 tšk. (10 atk. kam.), Audrius Navickas – 11 tšk.

„Kauno oro uostas & KAMS“ neturėjo vargo su „Lenora“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 02:45 val.)„Coca Cola“ neprilygo „LSMU ‒ Statybų Vizijai“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:14 val.)„Vieningas Kaunas“ palaužė LSMU ‒ „Statybų viziją“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 20:04 val.)„Baubilo & Verslo Pasaulio“ penketukas neatsilaikė prieš „LSMU ‒ Statybų Viziją“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 22:29 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ lengvai pasivaikščiojo su „ASS & Endress H“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 23:37 val.)„Ryterna“ nesunkiai susitvarkė su LSMU ‒ „Statybų vizija“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 21:09 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Kauno tiltais“. (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 21:43 val.)„Legama“ nugalėjo lentelės kaimynus LSMU ‒ „Statybų viziją“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 17:35 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ antroje rungtynių dalyje nesunkiai susitvarkė su „Best 4 You“ (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 19:46 val.) „Kauno oro uostas & KAMS“ tik ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo „Omegos“ krepšininkų. (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 21:41 val.)