IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo vs Fima & Elmova (63:45)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 16 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ paliko „Fima & Elmova“ be pergalių

2014 lapkričio 17 d., Pirmadienis, 01:05 val., peržiūros: 1116

Sekmadienį, lapkričio 16 dieną, Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos, "Rind" pirmenybių E pogrupio rungtynės tarp vietos "IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo" ir svečių "Fima & Elmova" ekipų. Nuo pat rungtynių pradžios solidžiau atrodę aikštės šeimininkai palaipsniui didino savo pranašumą, ko pasekoje iškovojo pirmą pergalę, taip palikdami varžovus dar neparagavusius pergalės skonio. 63:45 (17:10, 14:11, 24:12, 8:12).

Rungtynių pradžioje abi komandos dar keitėsi viena po kitos rezultatyviais išpuoliais, tačiau antrojo kėlinio pusėje kiek užtikrinčiau bei komandiškai žaidę "IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo" ekipos žaidėjai sugebėjo šiek tiek atitrūkti nuo varžovų. 17:10.

Antrojo kėlinuko pradžioje aikštės šeimininkai dar labiau atitrūko, tačiau netrukus "Fima & Elmova" ekipos žaidėjai sėkmingai sužaidė kelis epizodus ir sumažino atsilikimą iki šešių taškų, tačiau prieš pat ilgąją pertrauką spurtavę "IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo" komandos krepšininkai padidino pranašumą iki dešimties taškų. 31:21.

Po ilgosios pertraukos, pirmas kelias minutes komandos ir vėl panašiai keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau kiek vėliau abi komandos apsikeitė rezultatyviomis atkarpomis. Einant trečiam kėlinukui į pabaigą "IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo" ir vėl spurtavo, ko pasekoje skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 22-iejų taškų. 55:33.

Paskutinė rungtynių dalis buvo tik formalumas, tačiau svečių krepšininkai į tai nekreipė dėmesio ir sėkmingai rengė rezultatyvias atakas, ko pasekoje pavyko kiek sušvelninti deficitą. Vis tik, aikštės šeimininkai nebuvo linkę iššvaistyti persvaros ir taip pasiekė pergalę rezultatu 63:45.

Po rungtynių, nugalėtojų ekipos treneris Martynas Kadakauskis kalbėjo: "Šiandien buvo greitesni už varžovus, pavyko įmesti keletą tritaškių. Varžovų komanda žaidė tik per vieną žaidėją, ko pasekoje nebuvo sudėtinga prieš juos žaisti. Taip lengvai laimėti nesitikėjome, tačiau sprendžiant pagal turnyrinę lentelę manėme, kad jei ir galime kažką nugalėti, tai juos".

"IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo": Elingas Čekas – 13 tšk., Egidijus Kumža – 12 tšk. (5 rezult. perd.), Mindaugas Škimelis – 10 tšk.

"Fima & Elmova": Ignas Urbonas – 19 tšk. (6 išpr. praž.), Julius Lauraitis – 8 tšk. (7 išpr. praž.), Andrius Rimavičius – 7 tšk.

„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ paliko oponentus be pergalių (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 21:19 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ nesunkiai įveikė „Best 4 You“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 20:48 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ palaužė „Lietuvos geležinkelius“ (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 14:54 val.)„IT-taškas.lt kompiuteriai & Festo“ garbingai atsilaikė prieš „Sweco“ (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 22:05 val.)„IT ‒ Taškas.lt Kompiuteriai & Festo“ prikėlė intrigą, bet pergale džiaugėsi „Best 4 You“ (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 21:26 val.)„IT-Taškas.lt Kompiuteriai & Festo“ ketvirtfinalio starte skėlė antausį „Vieningam Kaunui“ (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 21:48 val.)Dramatiškoje rungtynių pabaigoje „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ palaužė „ACME“ (2015 kovo 22 d., sekmadienis, 21:00 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ lemiamose rungtynėse dėl ketvirtfinalio įveikė „ACME“ (2015 kovo 24 d., antradienis, 22:26 val.)„IT ‒ Taškas.lt Kompiuteriai & Festo“ nesunkiai susitvarkė su Sporto Asociacijos „Persvaros ‒ 2“ penketuku (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 23:35 val.)"IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo" antroje rungtynių pusėje palaužė savo varžovus (2015 kovo 08 d., sekmadienis, 22:00 val.)