VU KHF vs Partizanas (65:59)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 14 d., Penktadienis, 19:40 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Dienos rungtynėse „VU KHF“ teko pakovoti dėl pergalės prieš „Partizaną“

2014 lapkričio 14 d., Penktadienis, 21:16 val., peržiūros: 1422

Penktadienio vakarą Kauno Santaros gimnazijos psorto salėje buvo sužaistos KKL C lygos, „ALTreklama“ pirmenybių A pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „VU KHF“ ir jiem išsukį metusių „Partizano“ komandų krepšininkai. Rungtynės prasidėjo abiejų komandų psikeitimas rezultatyviomis atakomis. Po pirmojo ketvirčio vos per vieną taiklų metimą pirmavo šeimininkai 16:14. Antrąjame ketvirtyje „VU KHF“ puolime įjungė aukštesnę pavarą ir prieš ilgąją pertrauką jau įgijo apčiuopiamą persvarą 40:27. Po ilgiosios pertraukos svečiai perėmė inivciatyvą į savo rankas ir sugebėję pristabdyti varžovų puolimą po truputį mažino savo atsilikimą. Po pusvalandžio krepšinio svečiai visdar atsilikinėjo 8 taškų skirtumu 53:45. Lemiamas ketvirtis buvo įtempčiausias iš visų. Kovingieji „Partizano“ krepšininkai po truputį mažino savo atsilikimą. Likus žaisti apie dvi minutes komandas skyrė vos 3 taškai, tačiau rungtynių pabaigą drausmingiau sužaidę „VU KHF“ krepšininkai šventė pergalę rezultatu 65:59.

Geriau rungtynes pradėjo "VU KHF" ekipa, kuri antroje kėlinio pusėje pirmavo 14:6. Svečiai tik paskutinę minutę prisivijo varžovus, bet išlyginti rezultato ar juos aplenkti laiko nebeužteko.Po pirmojo kėlinuko šeimininkai pirmavo rezultatu 16:14.

Antrajame ketvirtyje rungtynės toliau buvo permaininigos, abi komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, svečiai net sumažino deficitą iki minimumo. Antroje kėlinuko pusėję šeimininkai su V. Bulkevičiumi priešakyje, kuris pelnė 11 iš 13 komandos taškų per paskutines 5minutes, įjungė aukštesnę pavarą puolime ir pradėjo terorizuoti svečių gynybą. „Partizano“ komandą nuo triuškinančio atsilikimo pirmoje rungtynių pusėje gelbėjo Edvinas Zaurys pataikęs 2 tolimus metimus. Prieš ilgają pertrauką „VU KHF“ jau pirmavo apčiuopiamu 13-os taškų skirtumu 40:27.

Trečiajame kėlinuke žaidimo vadžias į savo rankas perėmė svečiai. Pagaliau „užlopę“ skyles gynyboje jie laisviau jautėsi ir puolime. Nuo pat pirmųjų minučių svečiai ėmėsi mažinti atsilikimą nuo varžovų ir jaupo kelių minučių skirtumas tarp komandų liko vienženklis. Tačiau vėl šeimininkų gretose buvo nesustabdomas Vytis Bulkevičius, kuris, galima sakyti, trečiąjame kėlinuke vienas paskui save tempė visą komandą. „VU KHF“ puolimo lyderis vienas per kėlinį pelnė 11taškų dar 2 pridėjo likusi komanda. „Partizano“ krepšininkams porą kart buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki 8 taškų, tačiau daugiau trečiąjame ketvirtyje nuveikti nepavyko. Prieš lemiamą ketvirtį šeimininkai pirmavo 8 taškais 53:45

Paskutiniąjame ketvirtyje svečiai pradėjo aktyvia gynybą prieš varžovų lyderį, tačiau dvigubindami gynybą prieš jį palikdavo laisvus kitus krepšininkus. Nors tokie gynybą ir pasitvirtino, tačiau puolime svečiams vis nepavyko rezultatyviai užbaigti atakų. Baigiantis rungtynėms svečiai dar buvo pavojingai priartėję (62:59), tačiau užtikrinčiau likusį laiką sužaidę „VU KHF“ išplėšė pergalę rezultatu 65:59.

Po pergalės geros nuotaikos nestokoję „VU KHF“ krepšininkai kalbėjo:

„Pergalę lėmė nusiteikimas prieš rungtynes. Turėjome rimtą pokalbį visi susirinkę. Atėjo mūsų dvasinis lyderis M.Čebatavičius. Ir mėnulio fazė, kuri padėjo numeriui trys (Vytis Bulkevičius)(juokiasi), kuris individualiais sugebėjimais tempė komandą paskui save. Paskutiniame ketvirtyje jau ir varžovams nebeužteko jėgų ir išvargome pergalę.“

Po pralaimėjimo „Partizano“ krepšininkai nebuvo taip linksmai nusiteikę ir pasamprotavo kas lėmė pralaimėjimą šiandienos rungtynėse:

„Pirmoje pusėje prastai gynėmes. Antroje pusėje pakeitėme gynybos schemą ir žaidimas susistygavo, bet šiandien labai nepataikėme.Jau antros tokios rungtynės iš eilės,kai mums sunku įsižaisti, žaidimą pajaučiame tik rungtynių pabaigoje, bet tada nebeužtenka laiko ir šalto proto, kad iškovoti pergalę“

VU KHF: Vytis Bulkevičius – 34 tšk. (12 atk. kam., 6 rezult. perd.), Marius Lukauskas – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Domantas Ladyga – 11 tšk.

Partizanas: Ovidijus Stropus – 16 tšk., Andrius Birulinas – 12 tšk. (12 atk. kam., 6 rezult. perd.), Edvinas Zaurys – 10 tšk. (15 atk. kam.)

Visas rungtynes pirmavusi „VU KHF“ vos nepaleido iš rankų pergalės prieš „LCP KK Ragai“ ekipą (2014 gruodžio 04 d., ketvirtadienis, 00:15 val.)Antroje rungtynių pusėje „VU KHF“ įrodė savo pranašumą prieš „Akademiją“ (2015 sausio 16 d., penktadienis, 22:34 val.)„VU KHF“ krepšininkai atsilaikė prieš „Dumblą“ (2015 sausio 23 d., penktadienis, 22:01 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Partizano“ (2015 vasario 13 d., penktadienis, 22:37 val.)„VU KHF“ nesunkiai nugalėjo „Savi“ ekipą (2015 sausio 27 d., antradienis, 23:52 val.)„Gazuotas pienas“ po intriguojančios kovos palaužė „Partizaną“ (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 22:15 val.)SK „Neveronys“ antrojoje rungtynių pusėje palaužė „Partizaną“ (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 22:56 val.)Po įtemptos kovos, „VU KHF“ palaužė „Baltic Transline“ ekipą (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 23:59 val.)„VU KHF“ nesunkiai susitvarkė su „New Team“ (2014 lapkričio 08 d., šeštadienis, 00:14 val.)„Darbiečiai“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Partizano“ ekipą. (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 17:05 val.)