RADIJAS TAU & VERTIGO vs PRIENŲ RŪDUPIS KKSC (86:94)A lyga, "Skytech" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 sausio 08 d., Antradienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Didžiąją rungtynių dalį pirmavę "Radijo Tau & Vertigo" ekipos krepšininkai patyrė nesėkmę

2013 sausio 08 d., Antradienis, 23:47 val., peržiūros: 2778

Antradienį, sausio 8 dieną, Sabonio krepšinio centro sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "A" lygos "Skytech" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Radijo Tau & Vertigo" ir svečių Prienų "Rūdupio KKSC" ekipų. Rungtynių pradžioje nežymiai į priekį išsiveržė svečių krepšininkai, tačiau ilgai netrukus šeimininkai pasivijo varžovus ir perėmė iniciatyvą į savo rankas, ko pasekoje, po pirmojo kėlinuko jie įgijo penkių taškų pranašumą. Antrojo ketvirčio pradžioje skirtumas tarp komandų dar labiau išaugo, tačiau du taiklūs tolimi metimai leido prieniškiams šiek tiek sumažinti atsilikimą, kuris, prieš ilgąją pertrauką siekė aštuonis taškus. Antroje rungtynių pusėje svečių ekipos žaidėjų puolimas kiek atsigavo, ko pasekoje buvo surengtas gražus spurtas, po kurio prieniškiai persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau "Radijo Tau & Vertigo" ekipos krepšininkai nepasimetė ir paskutiniosios rungtynių dalies pradžioje susigrąžino iniciatyvą į savo rankas. Kiek vėliau svečiai vėl spurtavo ir įgiję aštuonių taškų pranašumą išlaikė jį iki rungtynių pabaigos. 86:94 (22:17, 25:22, 18:28, 21:27).

Rungtynės prasidėjo taikliu tolimu svečių ekipos metimu, į kurį šeimininkų krepšininkai atsakė penkiais taškais iš eilės, taip persverdami rezultatą savo naudai, tačiau ilgai netrukus prieniškiai sužaidė "sausą" atkarpą 7:0 ir perėmę iniciatyvą į savo rankas įgijo penkių taškų pranašumą. Kiek vėliau, taiklaus dvitaškio ir dviejų baudos metimų dėka, "Radijas Tau & Vertigo" sumažino atsilikimą iki minimumo, bet svečiai nenorėjo taip lengvai nusileisti ir vėl šiek tiek atsiplėšė. Toliau abi komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais metimais, po kurių šeimininkai pelnė keturis taškus iš eilės ir persvėrę rezultatą savo naudai įgijo minimalų pranašumą. Iki pirmojo kėlinuko pabaigos šeimininkų krepšininkai įgijo penkių taškų pranašumą. 22:17.

Antrasis kėlinukas kiek geriau prasidėjo šeimininkams, nes šie, pelnę keturis taškus iš eilės įgijo jau devynių taškų pranašumą, o dar šiek tiek vėliau – skirtumas tarp komandų pirmą kartą pasiekė dviženklį – dešimt taškų. Į tai svečiai atsakė vienu taikliu dvitaškiu metimu, po kurio šeimininkų žaidėjai surengė spurtą 6:0 ir padidino savo pranašumą iki keturiolikos taškų. Kiek vėliau abi ekipos apsikeitė rezultatyviais išpuoliais, po kurių Prienų "Rudupio KKSC" ekipos krepšininkas D.Šeškus pataikė du tolimus metimus iš eilės ir sumažino savo komandos atsilikimą iki septynių taškų. Toliau žaidimas vėl klostėsi apylygiai ir po dviejų kėlinukų komandas skyrė aštuoni taškai. 47:39.

Po ilgosios pertraukos abi komandos viena po kitos sėkmingai keitėsi rezultatyviomis atakomis, tačiau kiek geriau sekėsi svečiams, ko pasekoje skirtumas tarp komandų sumažėjo iki penkių taškų. Šeimininkai dar padidino savo pranašumą iki devynių taškų, o dar šiek tiek vėliau ir iki dvylikos, tačiau po šiokio tokio abiejų komandų taškų bado prieniškiai surengė įspūdingą spurtą 13:0, kurio dėka persvėrė rezultatą savo naudai bei įgijo vieno taško pranašumą. Iš nokauto pabudę "Radijo Tau & Vertigo" ekipos žaidėjai pelnė tris taškus ir vėl susigrąžino iniciatyvą, tačiau kėlinuko pabaigoje svečių ekipos žaidėjas Š.Stiklakis pelnė keturis taškus iš eilės ir išvedė savo komandą į priekį. 66:67.

Paskutinės rungtynių dalies pradžioje šeimininkai, sėkmingo L.Žukausko žaidimo dėka susigrąžino persvarą į savo rankas, tačiau neilgam, nes visiškai netrukus prieniškiai surengė dar vieną spurtą 9:0, kurio dėka Prienų "Rūdupis KKSC" vėl perėmė iniciatyvą į savi rankas ir įgijo jau aštuonių taškų persvarą. Į tai buvo atsakyta taikliu dvitaškiu metimu, po kurio svečių ekipos žaidėjas M.Gečionis pelnė dar penkis taškus iš eilės ir padidino skirtumą tarp komandų iki vienuolikos taškų. Laikas nenumaldomai tirpo, tačiau šeimininkai pasiduoti nesiruošė ir netrukus pelnė keturis taškus iš eilės, bet svečiai nesnaudė ir atsakė į tai penkių taškų atkarpa. Dar šiek tiek vėliau šeimininkai bandė gelbėtis surengdami spurtą 10:2 ir sumažindami atsilikimą iki keturių taškų, tačiau sėkmingai rungtynių pabaigą sužaidę prieniškiai iškovojo pergalę rezultatu 86:94.

Po rungtynių nugalėtojų ekipos treneris Kęstutis Aliukevičius kalbėjo : " Rungtynes pradėjo lyg užsnūdę, vėliau susiėmėme, geriau pataikėme, greitai "užbėgome". Galbūt turėjo įtakos tai, kad varžovai nebuvo pilnos sudėties. Dar labai gerai sužaidė mūsų komandos lyderis Mantvydas Gečionis! ".

Pralaimėtojų komandos treneris nuo komentarų susilaikė.

"Radijas Tau & Vertigo" : Lukas Žukauskas 18, Donatas Razulis 15 (11 atk.kam.), Martynas Čeičys 12, Karolis Tarvydas (14 atk.kam., 6 rez.perd.) ir Deividas Valatkevičius – po 11, Giedrius Jevstignejevas 10 taškų.

Prienų "Rūdupis KKSC" : Mantvydas Gečionis 21 (34 naud., 10 atk.kam., 5 rez.perd., 7 išprov.praž.), Domantas Šeškus 16, Šarūnas Stiklakis 15, Karolis Aldakauskas 11 (7 išprov.praž.), Arnas Snapaitis 10 taškų.

dd

"Radijas Tau & Vertigo" sensacingai parklupdė "Voluktę" (2012 gruodžio 12 d., trečiadienis, 00:42 val.)Puikiai rungtyniavę "Radijas Tau - Vertigo" privertė pasiduoti BC "Jazz - Diremtą-2" (2013 sausio 13 d., sekmadienis, 21:51 val.)"Banga" nepaliko jokių vilčių "Radijui Tau & Vertigo" (2012 gruodžio 19 d., trečiadienis, 00:10 val.)Beveik visas rungtynes pirmavęs Prienų "Rūdupis KKSC" iškovojo pergalę (2013 sausio 16 d., trečiadienis, 00:45 val.)"Sporto Manija & Ekodora" sutrypė "Radiją Tau & Vertigo" (2013 kovo 19 d., antradienis, 22:31 val.)"Bangos" pusryčiais tapo "Radijas Tau - Vertigo" (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 13:12 val.)"Voluktė" neturėjo vargo su "Radiju Tau & Vertigo" (2013 sausio 30 d., trečiadienis, 00:48 val.)"Radijas Tau & Vertigo" neturėjo vargo su BK "Centre & Sporto Manija" (2013 kovo 16 d., šeštadienis, 16:11 val.)Prienų "Rūdupis KKSC" po didžiosios pertraukos susitvarkė su "Radiju Tau - Vertigo" (2013 kovo 06 d., trečiadienis, 06:15 val.)Banguotai rungtyniavę "LSU-Baltai-2" vos nepaleido pergalės iš rankų (2012 lapkričio 19 d., pirmadienis, 00:43 val.)