Fazer – Gardėsis vs Sporto manija – Vaigora (69:61)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gegužės 13 d., Antradienis, 19:15 val. @ Veršvų vidurinė mokykla, Mūšos g. 6, Kaunas, LT-47176

Chaotiškose rungtynėse stipresni buvo „Fazer – Gardėsis“ krepšininkai

2014 gegužės 13 d., Antradienis, 22:34 val., peržiūros: 1118

Gegužės 13 dieną, 19.15 val., Veršvų mokyklos sporto salėje, susitiko "Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2014 komandos "Fazer – Gardėsis" (šeimininkai) ir "Sporto manija – Vaigora" (svečiai). Vos penkiese susirinkę svečiai didelės intrigos nežadėjo, tačiau pačios rungtynės tikrai nesusiklostė lengvai "Fazer – Gardėsis" komandos krepšininkams, kurie nors ir turėjo dvigubai ilgesnį suolelį, bet toli gražu nedemonstravo susižaidimo ir neišvengė klaidų. Abi komandos žaidė gana chaotiškai, o pergalę tik rungtynių pabaigoje užsitikrino aikštelės šeimininkai, kurie laimėjo rezultatu 69:61.

Rungtynes labai užtikrintai pradėjo šeimininkai, kurie be klaidų metė dvitaškius metimus ir greitai nutolo. Tačiau kaip parodė tolimesnė rungtynių eiga, "Fazer – Gardėsis" komanda dar nėra atradusi savojo žaidimo ir vėliau pasipylė klaidos, bei dažnai nelogiški sprendimai. Aišku, svečiai šiuo atveju pranašumo neturėjo išvis – komanda atvyko tik penkiese, o ir patys žaidėjai dažnai pataupydavo jėgas bei negrįždavo į gynybą. Vistik jiems pakako meistriškumo kovoti su šiandieniniais varžovais ir šeimininkai nei akimirkai negalėjo jaustis saugiai. Nors skirtumas dažnai pasiekdavo maždaug 10 taškų ribą, bet lygiai taip pat greit ištirpdavo. O prasidedant ilgajai pertraukai "Fazer – Gardėsis" pirmavo rezultatu 37:32.

Viskas vyko panašiai ir po ilgosios pertraukos. Nors svečiai nei akimirkai nenuleido rankų, bet žaidėjams pradėjo trūkti jėgų, kai kurie krepšininkai nespėdavo net parbėgti į gynybą, o juos gelbėjo nebent prastai organizuotos šeimininkų atakos. Rungtynės artėjo į pabaigą, o šeimininkai jautėsi vis tvirčiau, skirtumas vienu metu pasiekė net 15 taškų ribą. Tačiau kažkokiu būdų "Sporto manija – Vaigora" sugebėjo atsitiesti ir dar kartelį priminė apie save. Skirtumas ištirpo ir ekipas skyrė vos 6 taškeliai. Galutinai visas svečių viltis palaidojo pražangos, nes rungtynes jie jau turėjo pabaigti tik keturiese. Šeimininkai atsilaikė ir laimėjo rezultatu 69:61.

Fazer – Gardėsis: Ignas Sturonas – 16 tšk., Mindaugas Vyšniauskas – 10 tšk., Vilius Jacikas – 9 tšk. (13 atk. kam., 5 išpr. praž.)

Sporto manija – Vaigora: Žygimantas Žitkus – 15 tšk. (7 išpr. praž.), Andrius Giržadas – 15 tšk. (5 rezult. perd.), Edvinas Karpavičius – 14 tšk. (13 atk. kam., 5 išpr. praž.), Remigijus Kulikauskas – 11 tšk.

„Kauno Oro Uostas“ palaužė „Fazer ‒ Gardėsį“ (2014 gegužės 20 d., antradienis, 23:47 val.)„Baubilas & Granex“ turėjo pripažinti „Fazer – Gardėsis“ ekipos pranašumą (2014 gegužės 27 d., antradienis, 22:10 val.)„A. Sabonio KC ‒ Vytautas“ privertė pasiduoti „Fazer ‒ Gardėsį“ (2014 gegužės 22 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)„A. Sabonio KC ‒ Vytautas“ privertė kapituliuoti „Sporto Maniją ‒ Vaigorą“ (2014 gegužės 27 d., antradienis, 23:41 val.)Per pirmą kėlinį susikrautos persvaros „Baubilui & Granex“ užteko iki rungtynių pabaigos (2014 gegužės 23 d., penktadienis, 23:42 val.)„Kauno oro uostas“ subyrėjo 4 kėlinyje ir turėjo pripažinti „Sporto Manija ‒ Vaigora“ pranašumą (2014 gegužės 20 d., antradienis, 00:07 val.)