Lietuvos geležinkeliai vs KTU (50:55)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2014 kovo 28 d., Penktadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„KTU“ žengė pirmąjį žingsnį ketvirtfinalio link

2014 kovo 29 d., Šeštadienis, 01:25 val., peržiūros: 969

Penktavienio vakarą J. Dobkevičiaus vid. m-klos sporto salėje įvyko Kauno krepšinio įmonių lygos, „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „Lietuvos geležinkėlių“ ir „KTU“ – komandų. Šio vakaro rungtynės pirmoji šios aštunfinalio poros akistata. Laimėjusi komanda serijoje iki 2 pergalių įsiverš į priekį ir bus žingsniu arčiau ketvirtfinalio. Rungtynės buvo įtemptos, tačiau gan nerezultatyvios.Pirmajame kėlinuke šeimininkai sugebėjo kovoti su oponentais ir po ketvirčio pirmavo 2 taškais. Antrasis ketvirtis buvo puolimo tragedija, per kėlinuką abi komandos pelnė vos 13 taškų. Tačiau prieš ilgąją pertrauką priekyje buvo jau svečiai. Trečiajame ketvirtyje jau išryškėjo svečių pranašumas. Sužaidę keletą sėkmingų atkarpų prieš lemiamą ketvirtį jie jau pirmavo 9 taškais. Per paskutines 10 minučių intrigos netrūko. Šeimininkai atsilikimą sumažino iki 2 taškų, tačiau jiems nebeužteko parako galutinai perimti rungtynių kontrolę į savo rankas, o svečiai nepasimetė ir užtikrintai sužaidę rungtynių pabaigoje šventė svarbią pergalę rezultatu 50:55

Pirmąjį kėlinį komandų krepšininkai krepšininkai pradėjo užtikrintai ir sužaidus beveik dvi minutes rezultatas buvo lygus 5:5. Nors šeimininkams ir buvo pavykę pabėgti iki 6taškų, tačiau svečiai paskutinėmis atakomis sužaidė sėkmingiau ir po pirmųjų dešimties žaidimo turėjo vos 2 deficitą– 18:16.

Antrąjį kėlinį abi komandos pažymėjo, kaip nerezultatyvų ir tragiško žaidimo puolime kupiną. Ketvirčiui besibaigiant KTU persvėrė rezultatą savo naudai 23:24. Per ketvirtį šeimininkai pataikė vos 1 dvitaškį metimą.

Trečiajame kėlinyje svečiai ir toliau nepaleido iniciatyvos iš savo rankų ir sužaidus beveik keturias minutes komandas jau skyrė 4 taškai – 28:32. Likusį laiką vaizdas aikštėje nesikeitė ir KTU krepšininkai prieš lemiamą ketvirtį susikrovė 9 taškų persvarą – 32:41.

Ketvirtąjį kėlinį svečiai pradėjo dar vienu spurtu ir kiek daugiau nei tris minutes padidino savo pranašumą jau iki 13 taškų 34:47. Nors čia pat šeimininkai taikliųmetimų dėka likus žaisti 4 minutes sumažino deficitą iki vos 2 taškų 47:49, tačiau KTU krepšininkai žaidė sėkmingai ir pergalės iš savo rankų nepaleido. KTU šventė svarbią pergalę rezultatu 50:55. Atsakomosios rungtynės vyks sekmadienį.

Po rungtynių KTU komandos treneris Darius Bačkaitis kalbėjo:

„Šį vakarą buvo stipresni, bet rungtynių pabaigoje kiek pavargome. Turėdami 11 taškų persvarą atsipalaidavome, pradėjo ramiau žaisti ir vos nepraradome rungtynių iniciatyvos. Teko paimti minutės pertraukėlę ir pasakyti vyrams, kad dar kovotų. Varžovų atsarginis suolelis buvo ilgesnis ir mūsų ƒ„chebrytė“ kiek pavargo. Šiandien buvo stipresni, matysim kaip bus sekmadienį“

Lietuvos geležinkeliai: Dalius Grušauskas – 16 tšk., Mindaugas Visockis – 14 tšk., Aurelijus Vaičiulis – 8 tšk. (8 rezult. perd.)

KTU: Vytautas Pliauga – 17 tšk., Antanas Kilas – 13 tšk., Mantas Makulavičius – 8 tšk. (5 išpr. praž.)

Puikiai startavusi „Vilmista“ pasiekė pirmąją pergalę šį sezoną (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 22:24 val.)„KTU“ nesunkiai įveikė „Lesta“ krepšininkus (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 18:23 val.)„Vieningas Kaunas“ lengvai įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2013 lapkričio 15 d., penktadienis, 23:59 val.)„Dentist Team“ pasiekė nesunkią pergalę (2014 vasario 23 d., sekmadienis, 22:57 val.)„Omega“ be didesnio vargo susidorojo su „Lietuvos Geležinkeliais“ (2013 lapkričio 08 d., penktadienis, 20:41 val.)„Lietuvos Dujos“ nesunkiai įveikė „Lietuvos Geležinkelius“ ir iškovojo vietą pusfinalyje. (2014 balandžio 19 d., šeštadienis, 02:30 val.)„KTU“ nesunkiai nugalėjo „Karo medicinos tarnybą“ (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 15:28 val.)„Rapala“ iškovojo dar vieną pergalę (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 18:16 val.)„KTU“ užtikrintai įveikė „Karo medicinos tarnybą“ (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 15:30 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ pasiekė sunkią pergalę (2014 sausio 17 d., penktadienis, 00:50 val.)