Kauno TPMC ‒ 2 vs Remza (86:80)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2020 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2020 spalio 26 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Remza“ atlošė 18 taškų deficitą, bet rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Kauno TPMC ‒ 2“ pranašumą

2020 spalio 26 d., Pirmadienis, 22:21 val., peržiūros: 1014

Pirmadienį, spalio 26 dieną, Kauno TPMC sporto salėje buvo sužaistos „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2020 pusfinalio rungtynės tarp „Kauno TPMC ‒ 2“ ir „Remza“ ekipų.

Rungtynės prasidėjo dviem taikliais „Remza“ ekipos krepšininko A. Makūno tritaškiais, vėliau rungtynes papuošė R.Issak dėjimas, tačiau „Kauno TPMC ‒ 2“ į tai turėjo savo atsaką, daugiausia metimais iš po krepšio laimėjo pirmą kėlinį 22:19.

Antrojo kėlinio pradžioje po kelių greitų atakų šeimininkai nutolo iki 31:22. Nors „Remza“ ir sugebėjo iškart priartėti iki 33:31, tačiau kėlinio pabaigoje iniciatyvą perėmė „Kauno TPMC ‒ 2“ krepšininkai, kurie po I. Krukonio tritaškio kėlinio pabaigoje įgijo dviženklę persvarą ir įpusėjus susitikimui buvo priekyje 45:34.

Trečio kėlinio pradžioje šeimininkai iškart nutolo iki 52:34, bet tada „Remza“ pakeitė gynybą, antroje kėlinio pusėje sumetė keturis tritaškius, o tai leido iškart priartėti. Po trijų kėlinių – 61:56.

Ketvirto kėlinio pradžioje po P. Stasiulionio tritaškio rungtynių rezultatas tapo lygus. Visgi, tada „Kauno TPMC ‒ 2“ atsakė dviem I. Krukonio tritaškiais, kurie vėl leido šeimininkams kiek nutolti bei iškovoti pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 86:80 (22:19, 23:15, 16:22, 25:24).

A. Žadeikis („Kauno TPMC ‒ 2“):

„šitoj taurėje rimčiausias priešininkas buvo. Bet buvome stipresni. Ne daug, bet stipresni.“

Tadas Vaitkūnas

„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2020 čempionai tapo „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipa (2020 spalio 27 d., antradienis, 23:44 val.)„UNO“ penketukas du kėlinius atsilaikė prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ (2020 spalio 25 d., sekmadienis, 17:17 val.)E. Kalugino dėjimu pažymėtose rungtynėse „Kauno TPMC ‒ 2“ be vargo nugalėjo „Be derinių“ ekipą (2020 spalio 12 d., pirmadienis, 21:38 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės ketvirtfinalio rungtynėse: įtikinama Ramza pergalė prieš Arena Biliards (2020 spalio 21 d., trečiadienis, 22:14 val.)Rezultatyviose rungtynėse Remza užtikrintai įveikė Alytaus „Vakarus“(112:83) (2020 spalio 11 d., sekmadienis, 22:57 val.)Po atkaklios kovos „ICE“ palaužė „Remzą“ ekipą ir pasidabino „Laikinosios sostinės“ bronzos medaliais (2020 spalio 27 d., antradienis, 22:17 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ nesunkiai įveikė „Omegą“ (2020 rugsėjo 27 d., sekmadienis, 22:03 val.)„Remza“ įveikė KM „Žalgiris“ 2004 (90:84) (2020 rugsėjo 29 d., antradienis, 21:03 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Hidraulinės sistemos“ (2020 spalio 07 d., trečiadienis, 22:00 val.)Kauno TPMC ‒ 2 susitvarkė su BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (82:61) (2020 spalio 07 d., trečiadienis, 22:45 val.)