SABONIO KC ADMIN vs AUTOTOJA & EKODORA (75:63)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 12 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Banguotai žaidusiems ''Sabonio KC Admin'' pavyko iškovoti pergalę

2012 gruodžio 12 d., Trečiadienis, 23:38 val., peržiūros: 1746

Šį vakarą, gruodžio 12d. A.Sabonio sporto centre vyko KKL ''Įmonių'' lygos "Sproto fėja" varžybos. Susitiko šeimininkai ''Sabonio KC Admin'' ir svečiai ''Autotoja & Ekodora''. ''Sabonio KC Admin'' komandai tai buvo 7-toji pergalė šiame sezone. Tuo tarpu svečiams tai buvo 4-tasis pralaimėjimas. Šeimininkai nuo pat pradžių pradėjo dominuoti aikštėje. Jau po pirmojo kėlinio skirtumas tarp komandų buvo 7 taškai (19-12). Antrajame kėlinyje skirtumas tarp komandų buvo pasiekęs 17 taškų (37-20), bet po antrojo ketvirčio skirtumas buvo sumažintas iki 11-likos taškų (39-28). Antrąją rungtynių pusę užtikrintai sužaidė šeimininkai ''Sabonio KC Admin'' ir laimėjo rungtynes (75-63).

Pirmąjį kėlinį taikliu dvitaškiu pradėjo svečių komanda (0-2), bet į svečių dvitaškį metimą šeimininkai atsakė sužaisdami puikią atkarpą 12-0 ir įšsiveržė į priekį 10 taškų (12-2). Antroje pirmojo kėlinio pusėje komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais. Likus minutei rezultatas buvo 19-10, bet gale pirmojo kėlinio, svečiai įmetė dvitaškį taip sumažindami deficitą iki 7-nių taškų.

Antrojo ketvirčio pradžioje šeimininkai sužaisdami sekmingą atkarpą skirtumą padidino iki 15-likos taškų (29-14). Likus dviems minutėms iki antrojo ketvirčio pabaigos šeimininkai jau turėjo 17-likos taškų pranašumą (39-22), bet per paskutines dvi minutes svečiams pavyko ''atlošti'' 7-nis taškus. Skirtumas tarp komandų beliko 11-lika taškų.

Trečiame ketvirtyje šeimininkai padidino skirtumą iki 14-likos. Iki kėlinio vidurio taip ir laikėsi tie patys 14-lika taškų. Antroje trečiojo ketvirčio pusėje šeimininkai įmetė 10-mt taškų be atsako ir padidino skirtumą iki 18-likos taškų (52-34). ''Autotoja & Ekodora'' į tai atsakė 6-iais iš eilės taškais ir po trečiojo ketvirčio šeimininkų pranašumas buvo 12 taškų (52-40).

Paskutinįjį ketvirtį šeimininkai pradėjo įmesdami du tritaškius ir du dvitaškius. Taip padidindami skirtumą jau iki 22-jų taškų (62-40). Tuomet, turbūt, ir buvo padėtas taškas šiose rungtynėse. Svečiai dar bandė kapstytis, bet laiko jiems jau nebeužteko. Rungtynes laimėjo ''Sabonio KC Admin'' 75-63.

Po laimėtų rungtynių šeimininkų treneris sakė: '' Mūsiškiai šį vakarą sužaidė žemiau savo galimybių. Mūsiškiai ne visi susirinko, bet užteko to kas susirinko, meistriškumas nugalėjo. O priešininkai gudriai žaidė, moka išnaudot klaidas, ką moka tą padarė šį vakarą.''

Vieno iš svečių komandos krepšininko mintys: ''Sužaidėm šį vakarą pagal savo galimybes. Varžovai matosi stiprūs. Pirmauja mūsų grupėje. Jei būtų pakritę tritaškai, gal būtų buvę įdomiau''.

Šeiminikų gretose išsiskyrė: M.Masilionis ( 15 pts, 10 atk.kam), A.Sabonis (14 pts), V.Žvirblis (10pts)

Svečių komandoje naudingiausi buvo: E.Bacevičius (23 pts), E.Karpavičius (19 pts), R.Laurinaitis (8 pts)

Dar viena "Sabonio KC Admin" komandos pergalė (2013 vasario 13 d., trečiadienis, 22:17 val.)"Sabonio KC Admin" šventė įtikinamą pergalę (2012 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 00:03 val.)Du puikūs kėliniai lėmė "Sabonio KC Admin" pergalę (2012 gruodžio 19 d., trečiadienis, 23:22 val.)Vos keturiese likusi ''Kauno Švara'' pratesime neatsilaikė prieš ''Autotoja & Ekodora'' (2013 vasario 05 d., antradienis, 22:31 val.)Keturgubas Mindaugo Pažėros dublis padėjo "Rapalai" iškovoti pergalę (2013 sausio 31 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)Tritaškių kruša ketvirtajame kėlinyje lėmė traumų praretintos "Sabonio KC Admin" pergalę (2013 kovo 27 d., trečiadienis, 21:39 val.)Po "Celsis" kojomis krito "Sabonio KC Admin" ekipa (2013 sausio 31 d., ketvirtadienis, 00:22 val.)''Autotoja & Ekodora'' vos išnešė sveiką kailį iš ''Dentist team'' gniaužtų (2013 sausio 13 d., sekmadienis, 21:20 val.)"LMSU VA - Statybų vizija" lengvai įveikė "Sabonio KC Admin" komandą (2013 balandžio 03 d., trečiadienis, 23:22 val.)LSMU VA Statybų Vizija neprilygo Sabonio KC Admin komandai (2013 kovo 03 d., sekmadienis, 22:05 val.)