KTU vs ACME (62:63)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 kovo 08 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Kauno technologijos universiteto statybos ir architektūros fakultetas, Studentų g. 48, Kaunas, LT-51367

"Acme" po dramatiško pabaigos palaužė "KTU"

2015 kovo 08 d., Sekmadienis, 19:54 val., peržiūros: 1000

2015 kovo 8 dieną, Įmonių lygos, „Rind“ pirmenybėse L Mažosios taurės pogrupyje, KTU statybos ir architektūros fakultete susitiko „KTU“ (šeimininkai) ir „Acme“ (svečiai). Pirmasis kėlinys klostėsi nerezultatyviai ir po jo šeimininkai turėjo trijų taškų pranašumą – 14:11. Antrą kėlinį kiek geriau pradėjo svečiai, tačiau greitai žaidimas išsilygino ir kėlinys baigėsi dviejų taškų skirtumu, tačiau po dviejų kėlinių – 34:29. Trečiasis kėlinys toliau klostėsi lygiai ir nė viena komanda nesugebėjo įgyti didesnio pranašumo ir po trijų kėlinių skirtumas išliko – 50:48. Ketvirtasis kėlinys vėl vyko visiškai lygiai ir paskutiniu tritaškiu likus vienai sekundei varžovus pribaigė Paulius Katkevičius. Galutinis rungtynių rezultatas – 62:63.

Rungtynės prasidėjo keturiais „Acme“ komandos taškais į kuriuos lygiai taip pat atsakė ir „KTU“ ir rezultatas lygus – 4:4. Du taškus pelnė Paulius Katkevičius, aštuoniais taškais atsakė šeimininkai ir jie buvo priekyje – 12:6. Penkis taškus surinko svečiai, o dvitaškiu kėlinį pabaigė Antanas Kilas ir po pirmo kėlinio – 14:11. Antrą kėlinį penkiais taškais pradėjo „Acme“ ir persvėrė rezultatą savo naudai – 14:16. Septynis taškus be atsako surinko šeimininkai ir vėl susikrovė sau pranašumą – 21:16. Po šešis taškus apsikeitė komandos ir skirtumas išliko penki taškai – 27:22. Iki kėlinio pabaigos skirtumas išliko penki taškai ir po dviejų kėlinių – 34:29.

Trečias kėlinys prasidėjo lygiai ir sužaidus dvi minutes rezultatas – 38:32. Po keturis taškus apsikeitė komandos, o tada šešis taškus surinko svečiai, dviem atsakė šeimininkai ir rezultatas – 44:42. Iki ketvirčio pabaigos komandos dar apsikeitė po šešis taškus ir po trijų kėlinių – 50:48. Ketvirtasis kėlinys prasidėjo vienu svečių baudos metimu, o keturiais taškais atsakė „KTU“ ir jie buvo priekyje – 54:49. Keturis taškus surinko šeimininkai, dviem tritaškiais atsakė „Acme“ ir skirtumas aptirpo iki trijų taškų – 58:55. Du taškus su pražanga pelnė Justinas Krasauskas ir išlygino rezultatą – 58:58. Po du taškus apsikeitė komandos, o tada likus 20 sekundžių iki kėlinio pabaigos du taškus pelnė Vidas Raudonis ir išvedė savo komandą į priekį – 62:60. Paskutinį tritaškį šiose rungtynėse pelnė Paulius Katkevičius ir išplėšė savo komandai pergalę rezultatu – 62:63.

„KTU“: Vidas Raudonis – 19 tšk., Rytis Krušinskas – 13 tšk., Antanas Kilas – 11 tšk.

„ACME“: Paulius Katkevičius – 20 tšk. (11 atk. kam.), Audrius Kmita – 13 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Justinas Krasauskas – 11 tšk. (6 išpr. praž.)

"Omega" tik po pratęsimo palaužė "KTU" komandą (2015 kovo 09 d., pirmadienis, 23:39 val.)"Celsis" tik rungtynių pabaigoje palaužė "KTU" pasipriešinimą. (2015 kovo 11 d., trečiadienis, 00:36 val.)A.Makūno vedami „Kauno Grūdai“ palaužė „KTU“ komandą (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 15:23 val.)Dramatiškoje rungtynių pabaigoje „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ palaužė „ACME“ (2015 kovo 22 d., sekmadienis, 21:00 val.)„Autotojos“ tritaškiai pribaigė „KTU“ (2015 vasario 27 d., penktadienis, 21:13 val.)„Celsis“ ketvirtame kėlinyje palaužė „KTU“ (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 16:55 val.)„ACME“ palaužė „KTU“ ekipą (2015 sausio 13 d., antradienis, 22:52 val.)„Acme“ neatsilaikė prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 00:29 val.)„Jaunalietuvių sporto organizacija“ vos neišleido pergalės iš rankų (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:53 val.)„Celsis“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Acme“ (2015 vasario 03 d., antradienis, 22:46 val.)