Baubilas & Granex vs Sporto manija – Imlitex (76:81)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2014 » Atkrintamosios rungtynės, Mažasis finalas
2014 birželio 16 d., Pirmadienis, 18:15 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Laikinosios sostinės“ mažajame finale triumfavo „Sporto manija ‒ Imlitex“

2014 birželio 16 d., Pirmadienis, 19:49 val., peržiūros: 2006

Pirmadienį, birželio 16 dieną, A.Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos. „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2014 Mažojo finalo rungtynės tarp šeimininkų rolėje buvusių „Baubilo & Granex“ ir svečių „Sporto manijos – Imlitex“ ekipų. Nuo pat rungtynių pradžios abi komandos žaidė panašiai, tačiau kėlinuko viduryje į priekį šiek tiek pabėgo šeimininkai. Vis tik pabaigą geriau sužaidę svečiai sumažino atsilikimą iki dviejų taškų. Antrasis kėlinukas kiek geriau susiklostė „Sporto manijai – Imlitex“, kurie sėkmingo puolimo dėka įgijo dviženklę persvarą. Po ilgosios pertraukos ir toliau tęsėsi atkakli kova, bet šiek tiek geriau sužaidę šeimininkai sumažino atsilikimą iki dviejų taškų. Paskutinėje rungtynių dalyje ir toliau vyko atkakli kova, tačiau pabaigoje užtikrinčiau sužaidę „Sporto manijos – Imlitex“ iškovojo bronzos medalius. 76:81 (23:21, 8:20, 26:18, 19:22).

Rungtynių pradžioje abi ekipos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau tolimų metimų dėka šeimininkams pavyko įgyti nedidelę persvarą. Ilgai netrukus „Sporto manija – Imlitex“ sumažino atsilikimą iki minimumo, tačiau įpusėjus kėlinukui „Baubilas & Granex“ spurtavo ir įgijo septynių taškų pranašumą. Visgi kėlinuką geriau užbaigę svečių krepšininkai sumažino savo deficitą iki minimumo. 23:21.

Antrojo kėlinuko pradžioje žymiai geriau rungtyniavo „Sporto manija – Imlitex“, ko pasekoje jiems pavyko perimti iniciatyvą įgyjant dviejų taškų pranašumą. Vis tik aikštės šeimininkams pavyko susigrąžinti iniciatyvą, bet neilgam, nes netrukus sekė dar keli iš eilės svečių ekipos taškai, leidę jiems ne tik persverti rezultatą savo naudai, bet ir įgyti net devynių taškų persvarą. Pačią kėlinuko pabaigą geriau sužaidusi „Sporto manija – Imlitex“ padidino skirtumą tarp komandų iki dešimties taškų. 31:41.

Po ilgosios pertraukos žaidimas tarp komandų klostėsi labai panašiai ir jos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, todėl iki pat ketvirčio pabaigos skirtumas tarp komandų išliko tie patys dešimt taškų. Artėjant kėlinuko laikui į pabaigą šeimininkai dar sugebėjo surinkti septynis taškus iš eilės ir sumažinti savo atsilikimą iki trijų taškų. Į tai „Sporto manija – Imlitex“ atsakė keturiais taškais, tačiau kėlinuką geriau užbaigęs „Baubilas & Granex“ sumažino savo atsilikimą iki dviejų taškų. 57:59.

Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje iškart į priekį šovė „Sporto manijos – Imlitex“ ekipos krepšininkai, ko pasekoje skirtumas tarp komandų išaugo iki aštuonių taškų. Vis tik šeimininkai nesiruošė taip lengvai nusileisti ir daugiausiai taiklių baudos metimų dėka ne tik pasivijo varžovus, bet ir įgijo minimalią persvarą. Į tai svečių žaidėjai atsakė spurtu 0:7, kuris ir nulėmė šių rungtynių nugalėtoją. Vėliau komandos dar apsikeitė keliomis rezultatyviomis atakomis, tačiau tai nieko nelėmė ir bronzos medaliais pasidabino „Sporto manija – Imlitex“. 76:81.

Rungtynių MVP tapo Aurimas Gavelis.

"Baubilas & Granex": Robertas Ruzgaitis – 26 tšk., Kęstutis Dimitrijevas – 16 tšk. (10 rezult. perd., 6 perimt. kam., 11 išpr. praž.), Marius Nenartavičius – 13 tšk., Tautvydas Švedas – 10 tšk.

"Sporto manija – Imlitex": Mantas Kvedaras – 16 tšk., Deividas Rinkūnas – 15 tšk. (8 išpr. praž.), Mantas Kudirka – 13 tšk. (5 rezult. perd.), Rokas Maleckas – 12 tšk., Aurimas Gavelis – 11 tšk. (12 atk. kam.)

„Šernai & Žaidimų bazė“ po įtemptos kovos nugalėjo „Sporto manija – Imlitex“ (2014 birželio 04 d., trečiadienis, 22:44 val.)„Sporto manija – Imlitex“ palaužė „Akademiją“ (2014 gegužės 26 d., pirmadienis, 23:01 val.)„Sporto manija ‒ Imlitex“ gana nesunkiai susidorojo su „Restauratoriais“ (2014 gegužės 23 d., penktadienis, 23:53 val.)„Sporto manija – Imlitex“ pervažiavo penkiese susirinkusius Kauno „Rami“ (2014 gegužės 28 d., trečiadienis, 23:11 val.)Aukšto tempo rungtynėse, pergalę iškovojo „Baubilas & Granex“ (2014 gegužės 13 d., antradienis, 22:13 val.)„Sporto Manija ‒ IMLITEX“ palaužė „Ryternos“ ekipą (2014 gegužės 14 d., trečiadienis, 21:38 val.)„Sporto Manija ‒ Imlitex“ rungtynių pabaigoje palaužė penkiese žaidusius „A. Sabonio KC ‒ Vytautas“ (2014 gegužės 30 d., penktadienis, 22:41 val.)„Baubilas & Granex“ po atkaklios kovos peržengė „Akademijos“ barjerą (2014 birželio 04 d., trečiadienis, 23:31 val.)Ričardo Stirbio pergalingas metimas paskutinę sekundę atvedė „Šilainius“ į finalą (2014 birželio 08 d., sekmadienis, 22:27 val.)Per pirmą kėlinį susikrautos persvaros „Baubilui & Granex“ užteko iki rungtynių pabaigos (2014 gegužės 23 d., penktadienis, 23:42 val.)