LSMU vs Dumblas (81:63)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 18 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

Nuo pat rungtynių pradžios dominavusi „LSMU“ neturėjo daug vargo su „Dumblu“

2018 lapkričio 18 d., Sekmadienis, 22:48 val., peržiūros: 657

Sekmadienį, lapkričio 18- ąją dieną, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto - Veterinarijos akademijos sporto salėje buvo sužaistos KKL 30+, „Furnika“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „LSMU“ ir svečių „Dumblo“ komandos.

Rungtynes gana užtikrintai pradėjo šeimininkai per tris minutes pataikę keturis tritaškius ir pasiuntę savo varžovus į lengvą nokdauną, o įpusėjus ketvirčiui jie buvo atitrūkę dviženkliu skirtumu (18:7). Tačiau tada po šalto dušo atsigavę svečiai vedami L. Steikūno, atsakė ne ką mažesniu nokdaunu varžovams. Per penkias minutes nei taško nepraleidę „Dumblo“ krepšininkai laimėjo atkarpą 9:0 ir kėlinio pabaigoje pasivijo varžovus – 18:16. Antrąjį ketvirtį ir vėl galingai pradėjo šeimininkai. „LSMU“ aštuonių minučių atkarpą laimėjo 17:3 ir spėjo susikrauti soldižią persvarą (35:19). Tiesa, svečiams, prieš ilgąją pertrauką pavyko šiek tiek pralaužti ledus puolime ir sušvelninti deficitą – 37:27.

Po pertraukos vaizdas aikštelėje ne daug pasikeitė. „LSMU“ ir toliau užtrintai kontroliavo žaidimą ir netrukus pirmavo jau 20-čia taškų. Svečiams puolime nesisekė absoliučiai viskas – nekrito ir iš itin gerų padėčių, o ir klaidos menkino jų šansus šiandien dar pakovoti dėl pergalės. Po trijų kėlinių šeimininkai triuškino savo varžovus – 59:38. Ketvirtasis kėlinukas šiose rungtynėse buvo tik formalumas – abi komandos žaidė jau tik savo malonumui ir žymiai mažiau dėmesio skyrė gynybai. Rungtynes rezultatu 81:63 (18:16, 21:11, 20:11, 22:25) laimėjo „LSMU“ ir tai buvo antroji jų pergalė per tris mačus šiame sezone.

P. Kleizos vedama „LSMU“ įveikė „Šernus“ (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 20:48 val.)„Agentus“ antroje rungtynių pusėje neatsilaikė prieš „Dumblas“ (59:73) (2019 sausio 10 d., ketvirtadienis, 19:44 val.)„Šilainiai“ neturėjo vargo su „LSMU“ krepšininkais (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 19:54 val.)„Šernai“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Dumblu“ (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 17:03 val.)Vos penkiese susirinkę „LSMU“ įveikė „Agentus“ ekipą (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 20:20 val.)Tik po pratęsimo „LSMU“ įveikė „Kauno savivaldybė & Policija“ ekipą (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 17:47 val.)Lemiamas aštunfinalio rungtynes po permainingos kovos laimėjęs „Dumblas“ žengė į ketvirtfinalį (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 17:09 val.)„LSMU“ pasiekė užtikriną pergalę prieš „Šilainius“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 19:20 val.)„DNC prekybos“ tritaškiai pražudė „Dumblą“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 14:28 val.)„LSMU“ po pratęsimo nusileido „Siusk.lt“ (74:87) (2018 gruodžio 17 d., pirmadienis, 23:56 val.)