KMAIK vs Hermis (66:61)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 07 d., Antradienis, 18:00 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

„KMAIK“ vos neprisižaidė, bet iškovojo pergalę prieš „Hermis“ (66:61)

2017 lapkričio 08 d., Trečiadienis, 09:27 val., peržiūros: 812

Antradienį, lapkričio 7 d. Vaišvydavos pagrindinėje mokykloje, įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „KMAIK“ (šeimininkai) ir „Hermis“ (svečiai).

Rungtynes taikliu dvitaškiu pradėjo svečiai, bet KMAIK iškarto spurtavo ir likus 7 minutėm iki kėlinio galo rezultatas buvo (12:4). Hermis bandė vytis, bet į kiekvieną jų taiklų metimą, šeimininkai atsakydavo tuo pačiu, todėl rezultatas po pirmojo kėlinuko buvo (18:9) šeimininkų naudai.

Antrajame kėlinuke rungtynės ir toliau vyko taškas į tašką ir rezultatas prabėgus 5 minutėm buvo (24:15) KMAIK naudai. Į aikštelę pavėlavęs atvyko Hermis lyderis J.Pranevičius, kuris inicijavo svečių spurtą kėlinuko pabaigoje ir rezultatas švieslentėje prieš ilgąją pertrauką rodė (29:25) KMAIK naudai.

Trečiajame kėlinuke KMAIK lyderis I.Šturma prisitaikė metimų taikiklį ir įmetė 4 tritaškius iš eilės, tas leido šeimininkam spurtuoti ir kėlinuko viduryje pabėgti rezultatu (52:39). Vėliau komandos apsikeitė taikliais metimais ir rezultatas po trijų kėlinių buvo (56:43).

Ketvirtajame kėlinuke atrodė, kad KMAIK pergalės iš savo rankų nepaleis, bet Hermis žaidėjai R.Puikys ir S.Pažėra inicijavo spurtą 17:0 ir leido svečiams, likus minutei iki rungtynių pabaigos išsiveršti į priekį (59:61). KMAIK komandai prie baudų metimo linijos ranka nedrebėjo ir sugebėjo išsaugoti pergalę rezultatu 66:61 (18:9, 11:16, 27:18, 10:18)

Po pergalės nugalėtojų komandos žaidėjas J.Navackas kalbėjo:

Pergalę lėmė geriau sužaista rungtynių pabaiga ir pataikytos baudos. Sukūrėme intrigą kurios galėjo ir nebūti.

„KMAIK“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „ASU dubleriai“ (2018 kovo 20 d., antradienis, 20:31 val.)„KMAIK“ nepasipriešino „LazybuGuru.lt“ (68:101) (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 22:03 val.)Užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidęs „Dumblas“ pavogė pergalę iš „Hermio“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 16:33 val.)„KMAIK“ neprilygo „Laipsniams“ (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 23:25 val.)„KMAIK“ įveikė tik kėlinį atsilaikiusius „Vilkus“ (2017 spalio 24 d., antradienis, 22:49 val.)„KMAIK“ krepšininko D. Krapavicko tolimas metimas paskutinę sekundę pražudė KK „13“ (2018 vasario 27 d., antradienis, 23:09 val.)Atsitiesusi „LazybuGuru.lt“ po pratęsimo įveikė „Hermio“ penketuką (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)„Elektromontuotojas“ atkakliame susitikime palaužė „Hermis“ (2017 lapkričio 24 d., penktadienis, 22:37 val.)Permainingoje kovoje „Hermis“ įveikė „Laipsnius“ (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 22:16 val.)„LazybuGuru.lt“ gynyba leido lengvai įveikti „Hermio“ krepšininkus (2018 vasario 06 d., antradienis, 23:22 val.)