Best 4 You vs Kauno švara (55:70)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2015 balandžio 26 d., Sekmadienis, 18:20 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

„Kauno švara“ be didesnio vargo pateko į „Iššiūkio“ taurės finalą

2015 balandžio 26 d., Sekmadienis, 23:22 val., peržiūros: 1150

Sekmadienį, balandžio 26 dieną, Jono Pauliaus II gimnazijoje įvyko Pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurės varžybos tarp vietos „Best 4 you“ ir svečių „Kauno švaros“. Komandos kovojo dėl kelialapio į finalą ir pirmasis kėlinukas žadėjo gan įdomią dvikovą. Tačiau antrajame kėlinyje „Kauno švara“ tiesiog dominavo ir padėjo pamatus savai pergalei.

Pirmąjį kėlinuką kiek sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie įsiveržė į priekį po taiklaus tolimo metimo, tačiau tuomet du taiklūs L. Jagmino tolimi metimai ir rezultatyvus perdavimas komandos draugui leido „Best 4 you“ spurtuoti 8:0 ir persverti rezultatą. Vėliau komandos žaidė apylygiai, tad skirtumas tarp komandų per daug nekito. Visgi, kėlinuką 7:0 atkarpa užbaigė „Kauno švara“ ir turėjo minimalų pranašumą po pirmojo kėlinuko – 15:16. Antrajame kėlinyje atkaklios kovos nebuvo. „Best 4“ you per šį kėlinuką pataikė vos vieną metimą iš žaidimo ir juos kažkiek gelbėjo tik taiklūs baudos metimai. Tuo puikiai pasinaudojo svečiai, kurie per šį kėlinuką įmetė tris kartus daugiau taškų, nei šeimininkai. Viso kėlinuko metu „Kauno švara“ didino savo pranašumą ir po pirmosios rungtynių pusės turėjo jau solidų 21 taško pranašumą – 25:46.

Trečiojo kėlinuko pradžioje komandos vis dar žaidė taškas į tašką, tačiau mažu žingsneliu priekyje buvo svečiai, kurie dar šiek tiek padidino savo atotrūkį. Įpusėjus kėlinukui, šeimininkai surengė 12:5 spurtą ir sumažino atsilikimą iki 17 taškų, kuris ir išliko iki pat kėlinio pabaigos – 43:60. Ketvirtasis kėlinys buvo gan nerezultatyvus. Ko gero abi komandos jau jautė kas nugalės šiose rungtynėse, tad per daug nepersistengė. Visą kėlinuką komandos žaidė apylygiai, tad skirtumas per daug nekito ir „Kauno švara“ iškovojo pergalę rezultatu 55:70.

Best 4 You: Karolis Klimas – 28 tšk. (13 atk. kam., 13 išpr. praž.), Lukas Jagminas – 17 tšk., Aurimas Jakštas – 6 tšk.

Kauno švara: Šarūnas Kryžius – 23 tšk. (15 atk. kam.), Martynas Senkus – 15 tšk., Andrius Gasiūnas – 14 tšk. (13 atk. kam., 5 išpr. praž.), Titas Kažemėkas – 10 tšk.

"Kauno švara“ „Iššūkio“ taurės finale susikaus su „Baubilo – 2“ ir „Siesikų“ poros nugalėtojais, o "Best 4 you“ mažajame finale susikaus su pastarosios poros pralaimėtojais.

„Kauno Švara“ tik po atkaklios kovos iškovojo Pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurės 2015 auksą (2015 gegužės 03 d., sekmadienis, 16:33 val.)Ketvirtajame kėlinyje nutolusi „Kauno švara“ ‒ „Sportturo“ Iššūkio taurės pusfinalyje (2015 balandžio 18 d., šeštadienis, 20:52 val.)„Best 4 You“ nesunkiai iškovojo Pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurės 2015 bronzą (2015 gegužės 03 d., sekmadienis, 16:26 val.)„Kauno švara“ vos nepaleido pergalės iš rankų (2015 balandžio 17 d., penktadienis, 22:10 val.)„Kauno švara“ rungtynių pabaigoje nesuspėjo paskui „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ekipos puolimo mašiną. (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 04:36 val.)„Best 4 You“ neturėjo vargo su Kleboniškio „Vilkais“ (2015 balandžio 19 d., sekmadienis, 21:03 val.)„Parabelis“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 20:15 val.)„Nematyti“ susitvarkė su „Best4you“ ekipos pasipriešinimu. (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 02:00 val.)„Baubilas-2“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Kauno švara“ (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 23:14 val.)„Ryterna Group“ netikėtai lengvai įveikė „Kauno Švarą“ (2015 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 19:46 val.)