Ryterna vs Baubilas & Verslo pasaulis (85:58)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 16 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna“ lengvai įveikė „Baubilą & Verslo pasaulį“

2015 gruodžio 16 d., Trečiadienis, 20:40 val., peržiūros: 1178

Gruodžio 16 dieną „Kauno energijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Ryterna“ priemė svečius „Baubilą & Verslo pasaulį“. „Ryterna“ buvo iškovoję septynias pergales ir kartą buvo pralaimėję. „Baubilas & Verslo pasaulis“ buvo iškovojęs keturias pergales ir keturis kartus buvo pralaimėjęs.

Rungtynes geriau pradėjo „Ryterna“. Sužaidus dvi minutes šeimininkai pirmavo rezultatu 7:0. Netrukus minutės pertraukėlės paprašė „Baubilas & Verslo pasaulis“. Po jos persvara toliau augo šeimininkų naudai. Po minutės pertraukėlės pirmus taškus pelnė „Baubilas & Verslo pasaulis“ (7:2). Sužaidus keturias minutes komandas skyrė 10 taškų (12:2). Sekančią dviejų minučių atkarpą rezultatu 4:0 laimėjo „Ryterna“ (16:2). Likus dviems minutėms iki ketvirčio pabaigos komandas skyrė 18 taškų (24:6). Per likusį laiką „Ryterna“ išsaugojo 18 taškų pranašumą (29:11).

Antrą kėlinį taikliu dvitaškiu pradėjo „Ryterna“ (31:11). Įpusėjus ketvirtai minutei komandas skyrė 17 taškų (31:14). Netrukus spurtą pradėjo „Ryterna“. Aikštės šeimininkai pelnė 12 taškų be atsako, po kurių jų pranašumas padidėjo iki 29 taškų (43:14). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 30 taškų (46:16). Per likusį laiką komandos sužaidė apylygiai. Įpusėjus rungtynėms komandas skyrė 29 taškai (49:20).

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes rezultatas buvo 53:25. Vėliau komandos žaidė apylygiai. Sužaidus šešias minutes „Ryterna“ buvo priekyje rezultatu 59:35. Netrukus spurtą pradėjo „Ryterna“, kurio metu šeimininkai pelnė 10 taškų be atsako (69:35). Paskutinėmis kėlinio minutėmis geriau žaidė „Baubilas & Verslo pasaulis“, kuriems pavyko sumažinti varžovų persvarą iki 28 taškų (70:42). Baigiantis kėliniui taiklus tolimas „Ryternos“ metimas padidino jų pranašumą iki 31 taško (73:42).

Prasidėjus ketvirtam kėliniui du taškus pelnė „Ryterna“. Į tai „Baubilas & Verslo pasaulis“ atsakė penkiais taškais be atsako (75:47). Ketvirtą minutę du taškus pelnė „Ryterna“ (77:47), o „Baubilas & Verslo pasaulis“ vėliau pelnė dar septynis taškus be atsako (77:54). Paskutinėmis rungtynių minutėmis komandos žaidė apylygiai. „Ryterna“ iškovojo pergalę rezultatu 85:58.

“Ryterna“ iškovjo aštuntą pergalę, o „Baubilas & Verslo pasaulis“ pralaimėjo penktą kartą.

„Ryternos“ treneris G. Kamarauskas: „Rungtynes pradėjome susikaupę. Rungtynių pradžioje pavyko atitrūkti ir tiesiog mes neatsipalaidavome visas rungtynes.“ Paklaustas, kas geriausiai sekėsi aikštėje šiandien, treneris atsakė: „Manau viskas sekėsi. Tiek gynyba buvo nebloga, ypač pirmoje rungtynių pusėje. Aišku vėliau, turint tokį rezultatą komanda atsipalaidavo. Pavyko mums greitas žaidimas, žaidėjai pataikė metimus. Bendroje sumoje rezultatas geras.“ Paklaustas, ar neatrodo, kad varžovai nebuvo rimtai nusiteikę kovai, treneris atsakė: „Šiaip komanda nėra prasta varžovų ir silpna, mes tiesiog buvome nusiteikę kovoti ir varžovus įvertinome.“

Ryterna: Gintaras Rinkevičius – 16 tšk. (10 atk. kam.), Paulius Lekečinskas – 15 tšk., Kęstutis Dmitrijevas – 14 tšk. (7 rezult. perd.), Eduardas Straigis – 14 tšk. (10 atk. kam.)

Baubilas & Verslo pasaulis (S): Ramūnas Švagždys – 14 tšk. (5 rezult. perd.), Robertas Talevičius – 13 tšk., Martynas Laukaitis – 8 tšk.

„Kauno švara“ be vargo įveikė „Baubilą & Verslo pasaulį“ (2016 sausio 05 d., antradienis, 21:57 val.)„Legama“ atkakliame mūšyje pranoko „Baubilą & Verslo Pasaulį“ (2015 gruodžio 19 d., šeštadienis, 22:16 val.)„Sanitex“ įrodė savo pranašumą prieš „Baubilą & Verslo pasaulį“ (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 22:53 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 21:18 val.)Ryterna sumindė Baubilas & Verslo pasaulis (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 23:42 val.)Rungtynėse „penki prieš penkis“ „Legama“ palaužė „Baubilą & Verslo pasaulį“ (2016 vasario 06 d., šeštadienis, 20:25 val.)„Vilmista“ įveikė „Baubilo & Verslo pasaulio“ penketuką ir išlygino serijos rezultatą (2016 kovo 13 d., sekmadienis, 17:47 val.)„Vieningas Kaunas“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Baubilo ir Verslo pasaulio“ ekipa (2015 spalio 30 d., penktadienis, 22:05 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Baubilo & Verslo pasaulio“ pranašumą (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 22:45 val.)„Ryterna“ ir antrą kartą užtikrintai įveikė „Chemcentrą“ (2016 kovo 02 d., trečiadienis, 20:31 val.)