Hidraulinės sistemos vs Kautra & Mesoderma-DB (51:64)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 14 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kautra & Mesoderma-DB“ patiesė „Hidraulines sistemas“

2016 vasario 14 d., Sekmadienis, 23:43 val., peržiūros: 1066

Sekmadienį, vasario 14 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos, Didžiosios taurės rungtynės tarp G pogrupio komandų – vietos „Hidraulinių sistemų“ bei svečių „Kautra & Mesoderma-DB“. Pastarieji kontroliavo žaidimą visų rungtynių metu ir laikė pranašumą savo rankose. Vos tik šeimininkai bandydavo priartėti prie savo varžovų, šie atsakydavo keliomis sėkmingomis atakomis ir galiausiai iškovojo pergalę.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo taikliu baudos metimu į „Kautra & Mesoderma-DB“ ekipos krepšį, kadangi pastarieji gavo techninę pražangą už vėlavimą į rungtynes. Baudos metimas buvo taiklus ir tai buvo vienintelis kartas šiose rungtynėse, kuomet „Hidraulinės sistemos“ pirmavo. Tuomet svečiai rungtynes pradėjo 7:0 atkarpa ir šiek tiek nutolo nuo varžovų. Tuomet pirmuosius taškus iš žaidimo pelnė ir šeimininkai, tačiau vėliau svečiai dar kelis kartus sėkmingai užpuolė varžovų krepšį ir padidino savo pranašumą iki dviženklio. Vėliau „Hidraulinės sistemos“ pagaliau pradėjo dažniau pelnyti taškus ir sėkmingai atsakydavo į varžovų išpuolius. Taigi, kėlinukas baigėsi apylygiu komandų žaidimu, o rezultatas po jo buvo 13:26. Antras kėlinukas nebuvo itin rezultatyvus. Pirmuosius penkis taškus šiame kėlinyje pelnė „Kautra & Mesoderma-DB“ ekipa bei dar labiau padidino savo turėtą pranašumą. Vėliau svečiai padidino savo pranašumą jau iki 20-ies taškų, tačiau kėlinuko pabaigą kur kas sėkmingiau sužaidė „Hidraulinės sistemos“. Jie spurtavo 10:2 ir sumažino atsilikimą iki 12-os taškų, o po pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo 25:37.

Jeigu antrąjį kėlinį buvo galima pavadinti nerezultatyviu, tai trečiąjį kėlinį buvo galima pavadinti itin nerezultatyviu. Tris pirmas kėlinio minutes abi komandos nesugebėjo sėkmingai užpulti varžovų krepšio. O realiai, šiame kėlinyje nieko per daug ir neįvyko, nes komandos per šį kėlinį kartu sudėjus pelnė vos 14 taškų. Taigi, po trijų kėlinukų rezultatas buvo 43:33. Po dviejų gan nerezultatyvių kėlinių, komandos ketvirtajame kėlinyje atsigriebė ir pademonstravo kiek padoresnį puolimą. Kėlinuką sėkmingiau pradėjo „Kautra & Mesoderma-DB“ ekipa, kuri po truputį didino savo pranašumą, o „Hidraulinėms sistemoms“ priartėti trukdė kelios grubios klaidos ir netaiklūs metimai. Galiausiai, visi šeimininkų bandymai priartėti prie varžovų baigėsi nesėkmėmis ir gan saugų pranašumą turėję svečiai, jį laikė iki pat rungtynių pabaigos ir galiausiai iškovojo pergalę prieš vienus grupės lyderių. Galutinis rungtynių rezultatas 51:64.

T.Vaitkūnas („Kautra & Mesoderma-DB“):
“Tiesiog pirmos varžybos kuomet susirinko stiprus penketukas. Komanda buvo išvarginta traumų , dar ir dabar yra keli traumuoti. Šitos varžybos buvo svarbios mums, norint užimti trečiąją vietą grupėje, todėl surinkom stiprų penketą ir laimėjom“.

K.Šabūnas („Hidraulinės sistemos“):
“Tiesiog pirmajame kėlinyje gavome šalto dušo, paleidom varžovus. Vėliau varžybos vyko gan vienodai, bet vis nepavyko atlošti skirtumo. Pridarėm daug klaidų, nepataikėm daug metimų. Nežinau, tiesiog sekmadienis“.

Hidraulinės sistemos: Tadas Vasiliauskas – 19 tšk. (6 išpr. praž.), Saulius Klimkevičius – 17 tšk., Vytis Šalčius – 7 tšk.

Kautra & Mesoderma-DB: Henrikas Paulauskas – 23 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Renatas Issak – 16 tšk. (5 perimt. kam.), Justas Ališauskas – 14 tšk. (5 rezult. perd., 8 išpr. praž.)

„Kautra & Mesoderma-DB“ pasiekė nesunkią pergalę (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 22:38 val.)„Kautra & Mesoderma-DB“ pasiekė užtikrintą pergalę (2015 lapkričio 07 d., šeštadienis, 17:00 val.)„Kautra & Mesoderma-DB“ nesuteikė vilčių „Karo medicinos tarnybai“ (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 00:24 val.)„Kautra & Mesoderma ‒ DB“ išvargo pergalę prieš „Karo Medicinos Tarnybą“ (2016 sausio 23 d., šeštadienis, 20:27 val.)„Kautra & Mesoderma-DB“ įtemptoje kovoje palaužė „Acme“ ekipą (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 03:46 val.)„Kauno Oro Uostas & KAMS“ nerezultatyvioje finalo dramoje nukarūnavo „Hidraulines Sistemas“ (2016 balandžio 16 d., šeštadienis, 21:27 val.)Penkiese žaide „DNC Eoltas & ISL Santermita“ neatsilaikė prieš „Hidraulinės sistemos“ (77:65) (2016 sausio 26 d., antradienis, 23:40 val.)Intrigą atkūrusi „Kautra & Mesoderma ‒ DB“ vistiek krito prieš „Vieningą Kauną“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 21:54 val.)Kautra & Mesoderma-DB nesulaukė rimto pasipriešinimo iš Kauno technologijų universiteto (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 23:00 val.)Ištvermės mūšyje be keitimų „Kautra & Mesoderma ‒ DB“ revanšavosi keturiese likusiems „Callcredit“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 19:13 val.)