Korys vs SK „Vertigo“ (60:65)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 vasario 10 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Beveik visas rungtynes keliais taškais pirmavę SK „Vertigo“ krepšininkai išvargo pergalę

2016 vasario 10 d., Trečiadienis, 23:22 val., peržiūros: 1003

Trečiadienį, vasario 10 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos, „Jabra“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Korio“ (7/7) ir svečių SK „Vertigo (8/6) ekipų. Susitikimo pradžioje kiek atitrūkę svečiai laikė iniciatyvą didžiąją rungtynių dalį, tačiau ketvirtame kėlinuke „Korys" spurtavo ir sugebėjo persverti rezultatą. Vis tik, laiku žaidimo kontrolę susigrąžinę SK „Vertigo“ krepšininkai sugebėjo persverti rezultatą bei pasiekti sunkią pergalę rezultatu 60:65 (8:16, 24:17, 11:15, 17:17).

Susitikimą keturiais taškais iš eilės pradėję svečiai iškart kiek atitolo, tačiau čia pat savo komandos taškų sąskaitą taikliu tritaškiu atidaręs D.Budginas sumažino deficitą iki minimumo. Kiek vėliau toks scenarijus pasikartojo dar kartą, ko pasekoje komandas skyrė du taškai. Žymiai greičiau bei aktyviau puolime rungtyniavę SK „Vertigo“ krepšininkai pelnė dar šešis taškus iš eilės ir taip įgijo jau aštuonių taškų pranašumą, kurį sugebėjo išlaikyti iki pat kėlinuko pabaigos. 8:16.

Antro kėlinuko pradžioje iš toli pataikęs L.Karalius kiek sušvelnino „Korio“ deficitą, tačiau čia pat penkis taškus iš eilės surinkę svečiai padidino skirtumą tarp komandų iki dešimties taškų. Kiek vėliau, lyderio vaidmens aikštės šeimininkų gretose ėmęsis M.Šumlinskas surinko penkis taškus iš eilės, taip perpus sumažindamas savo komandos deficitą. Prie komandos draugo prisijungę ir kiti šeimininkų žaidėjai taip pat sėkmingai žaidė puolime, ko pasekoje po dviejų kėlinių komandas skyrė vos vienas taškas. 32:33.

Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai iškart surengė sėkmingą išpuolį, kurio dėka perėmė iniciatyvą, tačiau labai neilgam, nes čia pat susiėmę SK „Vertigo“ ekipos krepšininkai spurtavo 2:8 ir susigrąžino persvarą į savo rankas. Kiek vėliau „Korio“ žaidėjams dar buvo pavykę grėsmingiau priartėti prie varžovų, tačiau pastarųjų gretose sėkmingai kėlinį užbaigęs K.Žižys suteikė savo komandai penkių taškų atotrūkį. 43:48.

Lemiamą rungtynių dalį žymiai geriau pradėję svečių ekipos krepšininkai iškart padidino persvarą iki aštuonių taškų, tačiau taip lengvai rankų nuleisti nesiruošęs „Korys“ tuoj pat spurtavo 9:0 bei persvėrę rezultatą savo naudai įgijo minimalų pranašumą. Kiek vėliau pirmaujanti komanda dar keitėsi ne vieną kartą, tačiau pačioje rungtynių pabaigoje užtikrintai žaidę SK „Vertigo“ žaidėjai sugebėjo supančioti priešininkų puolimą bei patys sužaisti sėkmingą atkarpą, kuri ir leido jiems pasiekti pergalę rezultatu 60:65.

Po pergalės nugalėtojų treneris Mindaugas Čižas kalbėjo: „Vėl buvo kieta kova, varžovai, kaip visada, nenorėjo nusileisti ir šiandien jau buvo pilnesnės sudėties. Pas mus trūko kelių žaidėjų, tačiau kartais taip būna, kad, kai susirenka mažiau – žaidžiame gražiau. Tai taip ir gavosi, jog kovojome iki galo ir pasiekėme pergalę“.

„Korys“: Marius Šumlinskas – 12 tšk. (11 atk. kam.), Saulius Skruodys – 12 tšk., Dainius Bakanas – 9 tšk.

SK „Vertigo“: Tomas Garliauskas – 16 tšk. (15 atk. kam.), Kęstutis Žižys – 16 tšk., Gediminas Vasiliauskas – 14 tšk. (16 atk. kam.), Aurimas Dervinskas – 10 tšk. (8 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

Labai kietoje kovoje stipresni buvo SK „Vertigo“ krepšininkai (2016 vasario 23 d., antradienis, 22:30 val.)Šaltesnius nervus demonstravę „Makroflex“ krepšininkai įkopė į „30+“ lygos Olimpą (2016 gegužės 13 d., penktadienis, 23:18 val.)Nuo pat rungtynių pradžios iniciatyvą laikęs „Korys“ ketvirtfinalį pradėjo pergale (2016 kovo 23 d., trečiadienis, 23:29 val.)„ACME ‒ Jabra“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti SK „Vertigo“ pranašumą (2015 gruodžio 22 d., antradienis, 22:08 val.)Šaltesnius nervus pademonstravę Šilainiai iškovojo lengvą pergalę. (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 23:50 val.)Didžiąją rungtynių dalį pirmavę „Šernai“ subyrėjo ketvirtame kėlinyje (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 00:15 val.)Negausiai į rungtynes besirinkę „Šernai“ palaužė „Korį“ (2016 sausio 19 d., antradienis, 23:35 val.)„Šernai“ buvo pranašesni rungtynėse prieš SK „Vertigo“ (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:21 val.)Įtemptose rungtynėse pareikalavusiose pratęsimo, pergalę išplėšė SK „Vertigo“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 19:04 val.)„RBnuoma ‒ IVnet“ atsirevanšavo SK „Vertigo“ ekipai (2016 kovo 15 d., antradienis, 22:43 val.)