Randeris vs Veiverių „Amberis“ (54:73)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2014 balandžio 30 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Veiverių Amberis“ lengvai žengė į Pavasario „Sportturas“ taurės 2014 ketvirtfinalį

2014 gegužės 01 d., Ketvirtadienis, 00:59 val., peržiūros: 856

2014 balandžio paskutinę dieną, Saulės gimnazijoje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2014 aštuntfinalio mačas kuriame susitiko "Randeris" (šeimininkai) ir "Veiverių Amberis" (svečiai). Rungtynėse intrigos nebuvo nuo pirmos iki paskutinės minutės ir lengvai į ketvirtfinalį žengė svečiai laimėję rezultatu - 54:73.

Pirmasis kėlinys prasidėjo galingu svečių spurtu 4:13, tada komandos pasikeitė po tritaškį o iki ketvirčio pabaigos skirtumas sumažėjo dviem taškais ir po pirmo ketvirčio – 14:21. Antrajame kėlinyjetoliau dominavo "Amberis" kurie vis didino skirtumą – 18:33, o per kitas tris minutes komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis ir rezultatas – 23:38. Iki ketvirčio pabaigos skirtumas padidėjo dar dviem taškais ir po dviejų kėlinių – 25:42.

Antra rungtynių pusė prasidėjo galingu šeimininkų spurtu, kuris leido sumažinti deficitą iki dešimties taškų – 32:42. Svečiai atsakė spurtu 7:0 ir skirtumas vėl grižo į ten par kur buvo po dviejų kėlinių – 32:49. Iki kėlinio pabaigos biekas per daug nepasikeitė ir po trijų ketvirčių – 42:57. Ketvirtasis kėlinys jau tebuvo formalumas ir galutinis rungtynių rezultatas – 54:73.

Randeris: Edgaras Tarasovas – 19 tšk., Aurimas Janulevičius – 9 tšk., Deivydas Leonavičius – 8 tšk.

Veiverių „Amberis“: Saimonas Pažėra – 17 tšk. (8 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Gintaras Žilinskas – 14 tšk. (20 atk. kam.), Povilas Glaniauskas – 13 tšk., Vytautas Mocevičius – 13 tšk. (11 atk. kam.).

Pavasario „Sportturo“ taurėje, Veiverių „Amberis“ po pratęsimo palaužė A.S.K. „Persvara“–2nd (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 14:20 val.)Kauno „NTI ‒ PN“ iškovojo pirmąją pergalę „Pavasario 2014“ taurėje (2014 balandžio 17 d., ketvirtadienis, 20:54 val.)Mūšyje iki paskutinių sekundžių „Randeris“ įveikė „Lituanicą“ (2014 balandžio 12 d., šeštadienis, 20:46 val.)„Krepšininkas.net“ nerado jokių ginklų prieš „Randerį“ (2014 balandžio 09 d., trečiadienis, 23:31 val.)„Legioneriai“ pratęsime parklupdė Veiverių „Amberį“ (2014 gegužės 07 d., trečiadienis, 00:17 val.)Mūšyje dėl pirmosios vietos E pogrupyje triumfavo Veiverių „Amberis“ (2014 balandžio 25 d., penktadienis, 21:30 val.)Penki „Randerio“ krepšininkai atsilaikė prieš „Fazer ‒ Gardėsis“ spaudimą (2014 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 00:25 val.)