MEDVĖGALIS vs GREEN DEATH (93:55)Pavasario "Sportturas" taurė 2013 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 balandžio 07 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

''Medvėgalis'' nušlavė ''Green Death''

2013 balandžio 07 d., Sekmadienis, 23:23 val., peržiūros: 2477

Šiandien, balandžio 7d., J.Dobkevičiaus vidurinėje mokykloje vyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos, pavasario "Sportturo" 2013 taurė tarp vietos ''Medvėgalio'' ir ''Green Death'' (svečiai). Pirmoje susitikimo pusėje visiškai bejėgiai buvo ''Green Death'', Jų naudojamą zoninę gynybą, tarsi karštu peiliu per sviestą, draskė ''Medvėgalio'' ekipa. Po dviejų kėlinių ekipas skyrė trisdešimt trijų taškų praraja 55-22. Trečiajame ketvirtyje prabudo ''Green Death'' ekipa ir ''Medvėgaliui'' iškilo problemų atakuojant varžovų krepšį, bet ketvirtajame ketvirtyje užtikrintai žaidė šeimininkų ekipa ir užtikrintai laimėjo šį susitikimą 93-55.

Susitikimas prasidėjo keturiais iš eilės šeimininkų taškais, bet jau sekančiose dvejose atakose svečiai išlygino rezultatą (4-4). Aikštėje vyravo chaotiškas žaidimas su begale pražangų. Kėlinio viduryje trimis taškais priekyje buvo ''Medvėgalis'' (8-5), bet po atkarpos 9-1 šeimininkai buvo priekyje jau dvylikos taškų skirtumu. (17-5). Ketvirčio antroje pusėje ir toliau svečiai nespėjo paskui šeimininkų krepšininkus ir juos stabdė pražangomis. Jau po pirmojo ketvirčio ''Medvėgalis'' turėjo įgijęs solidžią, šešiolikos taškų persvarą 25-9.

Antrajame ketvirtyje šeimininkai ir toliau nemažino apsukų ir didino savo pranašumą, jau kėlinio viduryje skirtumas tarp ekipų išaugo iki trisdešimt vieno taško (42-11). Ketvirčio antroje pusėje žaidimo tempas suletėjo. Po dviejų kėlinių, trisdešimt trimis taškais priekyje buvo ''Medvėgalio'' ekipa 55-22.

Trečiajame ketvirtyje vaizdas aikštėje pasikeitė. ''Grean Death'' ekipa tarsi pabudo iš žiemos miego ir pradėjo gintis ir nebeleisti varžovams lengvai rinkti taškų. Kėlinio viduryje svečiai buvo sumažinę savo deficitą iki dvidešimt penkių taškų, bet ketvirčio pabaigoje ''Medvėgalio'' ekipa susigrąžino savo trisdešimties taškų pranašumą 70-40. Ketvirtasis ketvirtis tebuvo likęs tik formalumas. ''Medvėgalis'' turėdamas solidžią persvarą susitikimo pabaigoje neatsipalaidavo ir toliau didino savo pranašumą. ''Medvėgalis'' įsirašė pirmąją pergalę rezultatu 93-55.

Po susitikimo laimėjusios ekipos treneris K.Petrošius džiaugėsi: „ Geros šiandien rungtynės buvo. Tikrai nesitikėjome tokios pergalės, mes tik debiutantai ir nežinojome ko tikėtis. Atrodo, jog pradžia labai puiki, žiurėsim, kaip čia bus toliau.“

Pralaimėjusios ekipos treneris sakė: „ Ilgą pertrauką turėjom, turim sergančių ir traumuotų žaidėjų. Šiandien sužaidėm labai prastai.“

''Medvėgalis'': T.Daujotis ( 18 tšk. 10 atk.k. 6 išpr.p.) E.Zaurys ( 19 tšk. 13 atk.k.) A.Tamašauskas ( 24 tšk.)

''Green Death'': A.Grabauskas ( 14 tšk.) I.Konovalenko ( 13 tšk.) T.Buta ( 6 tšk.)

"Medvėgalis" nesunkiai parklupdė "Gardėsį" (2013 gegužės 12 d., sekmadienis, 21:26 val.)Ketvirtame kėlinyje "Energijos sistemų servisas" palaužė "Green Death" (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 23:48 val.)"Mevėgalis" įveikė "Vaišvydavą" (2013 gegužės 15 d., trečiadienis, 22:56 val.)"Medvėgalis" iškovojo trečią vietą "Sportturo" "Iššūkio" taurėje (2013 gegužės 20 d., pirmadienis, 22:18 val.)Po atkaklios dvikovos į finalą žengė "Pavargau.lt" (2013 gegužės 19 d., sekmadienis, 22:25 val.)"ESS" užtikrintai nugalėjo "Medvėgalio" ekipą (2013 balandžio 22 d., pirmadienis, 23:52 val.)JKK "Fortūna" išplėšė pergalę varžovams iš rankų (2013 balandžio 23 d., antradienis, 00:09 val.)