AKADEMIJA vs ŠERNAI (48:54)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2013 kovo 20 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

''Šernai'' po atkaklios kovos nugalėjo ''Akademija'' ir įsiveržė į priekį šešioliktfinalyje

2013 kovo 21 d., Ketvirtadienis, 00:27 val., peržiūros: 2809

Kovo 20 dieną, trečiadienį, Kauno Technikos Kolegijos sporto salėje įvyko "C" lygos "Top Sport" pirmenybių "Didžiosios" taurės šešioliktfinalio mūšis tarp namuose žaidusių "Akademijos" krepšininkų ir "Šernai" ekipos. Tvirtai susitikimą pradėją ''Akademijos'' žaidėjai, po pirmojo kėlinio susikrovė 7 taškų pranašumą (23:16). Antrasis kėlinukas komandoms susiklostė panašiai, tiesa minimaliu skirtumu ''Šernai'' sumažino rezultatą (34:28). Po ilgosios pertraukos susikaupę ''Šernai'' demonstravo kibią gynyba ir leido ''Akademijai'' pelnyti tik 4 taškus, o patys atsakė pelnydami 19 taškų, taip susikraudami pranašumą jau savo naudai (38:47). Ketvirtąjį kėlinį ekipos žaidė atkakliai, ''Akademija'' sugebėjo laimėti kėlinį 10:7, bet to buvo per mažai ir ''Šernai'' iškovojo svarbią pergalę 6 taškų skirtumu 48:54.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo D.Petrausko penkiais iš eilės taškai ir ''Akademija'' tik prasidėjus rungtynėms pabėgo į priekį, kiek atsigavę ''Šernai'' patys atsakė keturiais taškais ir pranašumą sumažino iki minimumo (5:4). Toliau sekė sėkmingas šeimininkų žaidimas ir po spurto 9:0 ''Akademija'' atitolo jau 10-ties taškų skirtumu (14:4). Antrąją kėlinio pusę ekipos žaidė apylygiai, tiesa kėlinuko pabaigoje užtikrinčiau sužaidę ''Šernai'' sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 7 taškų. Rezultatu 23:16 po pirmųjų dešimties minučių priekyje buvo ''Akademija''.

Antrasis kėlinys kiek geriau prasidėjo ''Šernams''kurie po sėkmingos atkarpos 4:0 sumažino skirtumą iki 3 taškų (23:20). Likusią kėlinio dalį ekipos žaidė taškas į tašką, ''Akademija'' užtikrintai sugebėjo išlaikyti turimą persvarą, bet jos padidinti neįstengė. Rezultatas po kėlinio 34:28 vis dar ''Akademijos'' naudai.

Po ilgosios pertraukos įvyko rungtynių lūžis, nors ekipos kėlinį pradėjo apsikeisdamos rezultatyviomis atakomis, bet kiek vėliau ''Šernai'' įjungę idealios gynybos režimą, vertė ''Akademija'' klysti ir neleido rinkti taškų, o patys sužaidė įspūdingą atkarpą 17:2 , po kurios įgijo jau 9 taškų pranašumą. Rezultatu 38:47 po trijų sužaistų kėlinių solidų pranašumą susikrovė ''Šernai''.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo dar vienu ''Šernų'' ekipos spurtu 5:1, po kurio pranašumas išaugo jau iki 13-kos taškų (39:52), bet po minutės pertraukėlės kiek nusiraminę ir susikaupę ''Akademijos'' žaidėjai sužaidė sausą atkarpą 9:0 ir sumažino pranašumą iki 4 taškų (48:52). Deja šeimininkams laiko pritrūko, o ''Šernų'' ekipos žaidėjas E.Plenta pataikęs dvitaškį metimą, palaidojo ''Akademijos'' visas viltis iškovoti pergalę. Rezultatu 48:54 po įtemptų rungtynių pergalę šventė ''Šernai''.

Po rungtynių ''Šernų'' ekipos žaidėjas P.Juchnevičius teigė : ''Paprasčiausiai mūsų žaidėjų daugiau susirinko, o varžovai pavargo. Noriu padėkoti mūsų komandos ''centrui'' Viliui Čibirkai, nes žmogus net su sulaužytu pirštu atėjo į rungtynes ir padėjo iškovoti pergalę''.

''Akademija'' : D.Petrauskas (18 tšk. 12 atk.kam. 6 išpr.praž.) , T.Vasiliauskas (12 tšk. 9 išpr.praž.) , J.Rekašius (6 tšk.)

''Šernai'' : K.Tvarkūnas (17 tšk. 6 išpr.praž.) , V.Čibirka (13 tšk.) , E.Plenta (12 tšk.)

''Korys'' po labai įtemptų ir nervingų rungtynių iškovojo pergalę prieš ''Akademija'' (2013 sausio 24 d., ketvirtadienis, 23:22 val.)Po atkaklios kovos ''Sparta'' nugalėjo ''Šernų'' ekipą (2013 vasario 06 d., trečiadienis, 02:38 val.)''Šernai'' išsivežė pergalę iš Elektrėnų (2012 gruodžio 16 d., sekmadienis, 19:47 val.)''Spartai'' nepavyko apginti namų sienų (2013 balandžio 02 d., antradienis, 23:53 val.)''Akademija'' nesunkiai susitvarkė su ''KMAIK & Brevitra'' (2012 gruodžio 08 d., šeštadienis, 16:05 val.)''Korys'' išvargo dramatišką pergalę (2013 kovo 07 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)Po atkaklios ir nervingos kovos "LSU -Verslas verslui" nugalėjo "Akademija" (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 23:48 val.)Pirmajame kėlinyje atsiplėšusi "Akademija" pasiekė užtikrintą pergalę (2012 lapkričio 21 d., trečiadienis, 22:22 val.)"LSU - Verslas Verslui" po pratęsimo nusileido "Akademijai" (2013 kovo 10 d., sekmadienis, 19:17 val.)"Šernai" neturėjo didesnių problemų "C" lygos starte (2012 spalio 24 d., trečiadienis, 21:05 val.)