Kauno Rami vs Grizliai (68:88)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 10 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Kauno Rami“ komanda neprilygo pilnos sudėties žaidusiams „Grizliams“

2016 sausio 10 d., Sekmadienis, 22:44 val., peržiūros: 1010

Sausio 10 dieną, vėlų sekmadienio vakarą, įvyko C lygos „ALT reklamos“ pirmenybių, antrojo turo, didžiosios taurės, L pogrupio rungtynės tarp aikštės šeimininkų – „Kauno Rami“ bei svečių statusą turėjusių – „Grizlių“ komandų. Visas rungtynes padėtį aikštelėje kontroliavę svečiai, be didesnio vargo, įveikė šeimininkus rezultatu 68:88.

Rungtynių pradžioje vyko atkakli kova – puse pirmojo kėlinio komandos žaidė lygiai (8:8), tačiau tuomet du taiklūs A. Vilpišausko tritaškiai metimai bei A. Budrio dvitaškis metimas leido svečiams atitrūkti (10:16). Š.Petraitis ir T.Petrošius kėlinio pabaigoje individualiomis pastangomis stengėsi sumažinti skirtumą ir tai jiems buvo pavykę padaryti (17:19), tačiau „Grizliai“ paskutines dvi atakas užbaigė taikliais metimais ir po pirmojo kėlinio pirmavo 7 taškais – 17:24.

Antrąjį kėlinį „Grizliai“ pradėjo aštuoniais taškais be atsako ir tai jiems leido įgyti jau itin solidų pranašumą (17:32). Penki iš eilės pelnyti G. Džiaugio taškai bei M. Pranskūno dvitaškis leido „Kauno Rami“ ekipai sumažinti skirtumą iki vienženklio (28:36). Vis dėl to, likusias tris kėlinio minutes geriau sužaidė svečiai ir prieš didžiąją rungtynių pertrauką komandos išėjo ilsėtis rezultatui esant 30:43.

Trečiąjį kėlinį ir vėl geriau pradėjo „Grizlių“ ekipa. Sužaidus vos minutę ir penkiolika sekundžių jų persvara siekė jau devyniolika taškų (30:49). „Kauno Rami“ iš visų jėga stengėsi priartėti ir besibaigiant penktąjai kėlinio minutei skirtumas tarp komandų šiek tiek sumažėjo (40:55). Vieną po kitą taškus rinkęs A.Budrys apie intrigą šiose rungtynėse nė neleido pagalvoti – po vienuoliktojo jo taško iš eilės komandas ir vėl skyrė dvidešimt taškų (43:63). T.Navickas kėlinį užbaigė dvitaškiu metimu ir tuo pačiu dvidešimtuoju savo tašku rungtynėse taip leisdamas savo komandai prieš lemiamą ketvirtį turėti įtikinamą pranašumą – 49:72.

Ketvirto kėlinio pradžia atspindėjo visas rungtynes – vos tik „Kauno Rami“ pabandydavo sumažinti skirtumą, „Grizliai“ atsakydavo taikliais metimais. Vis dėl to, matyt, per anksti patikėję savo pergale svečiai likus žaisti penkias minutes įklimpo į duobę. Jų atakos baigdavosi neparuoštais metimais, o Š.Petraitis „Kauno Rami“ komandoje ėmėsi lyderio vaidmens – septyni jo taškai iš eilės bei jo komandos draugo G. Mikėno dvitaškis sumažino šeimininkų atsilikimą iki vienuolikos taškų (68:79). Kai jau atrodė, jog rungtynėse galime sulaukti intrigos, „Grizliai“ pabudo ir rungtynės baigė devyniais taškais be atsako taip švęsdami įtikinamą pergalę prieš „Kauno Rami“ komandą. Galutinis rungtynių rezultatas – 68:88.

Po rungtynių kalbintas „Grizlių“ vyr. treneris Paulius Čerkauskas džiaugėsi, jog galiausiai į rungtynes susirinko visi žaidėjai:

Susirinko visi žaidėjai ir tiesiog parodėm ką galim.

„Kauno Rami“ komandos vyr. treneris Šarūnas Petraitis po pralaimėjimo atskleidė, jog į didžiąją C lygos taurę jo komanda patekti nesitikėjo:

Didžiajai taurei esam kiek per silpni gal, silpna sudėtis, „biški“ ne ten pakliuvom, tai stengiames, žaidžiam vistiek su ta mintim, jog iškrisim į mažąją taurę, tai nežinau, po „biški“ bandom susižaisti, ruošiames tam, žinoma, kovosim visas varžybas, bet yra kaip yra, šiuo metu esam per silpni didžiajai taurei.

„Kauno Rami“: Šarūnas Petraitis – 20 tšk. (11 atk. kam., 5 rezult. perd.), Tomas Petrošius – 16 tšk., Giedrius Džiaugys – 12 tšk.

„Grizliai“: Arūnas Budrys – 23 tšk., Tadas Navickas – 20 tšk., Aidas Vilpišauskas – 16 tšk. (6 rezult. perd.)

„Kauno Rami“ po permainingos kovos palaužė „Lituanica“ ekipą. (2015 spalio 22 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)„OnRoll“ nusileido „Grizliams“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 08:44 val.)United ‒ „Alta transportas“ nesunkiai susidorojo su „Grizliais“ (2016 kovo 08 d., antradienis, 22:22 val.)„Kauno Rami“ susitvarkė su „KMAIK“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 22:37 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė lentelės kaimynus „Grizlius“ (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 21:52 val.)„Kauno rami“ nesunkiai nugalėjo „Elektrėnų“ ekipą (2015 spalio 18 d., sekmadienis, 22:32 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ be didesnio vargo įveikė „Grizlių“ ekipą. (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)Penkiese žaidę BC „Ambi“ rimčiau nepasipriešino „Grizliams“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:03 val.)Advokatų kontora „Konsus“ krepšininkai tik rungtynių pabaigoje įveikė „Grizlius“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 21:24 val.)Advokatų kontora „Konsus“ be didesnio vargo įveikė „Grizlių“ ekipą. (2016 vasario 18 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)