NANAS vs STUMBRAS (63:50)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 28 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Vaišvydavos pagrindinė m-la, Vaišvydo g. 28, LT-45486, Kaunas

"Nanas" įveikė ir "Stumbras" pasipriešinimą

2011 lapkričio 28 d., Pirmadienis, 22:48 val., peržiūros: 3192

Pirmadienį(11.28), Vaišvydavos pagrindinės mokyklos sporto salėje, įvyko ""Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių varžybos, kuriose susitiko dvi A pogrupio komandos, „Nanas“ (šeimininkai) ir „Stumbras“ (svečiai) ekipos. Pakankamai užtikrintą pergalę šiose varžybose šventė aikštelės šeimininkai, nors svečiams ir pavyko sumažinti skirtumą varžybų pabaigoje. Varžybų rezultatas – 63:50(20:12, 14:6, 15:10, 14:22).

Jau pirmame kėlinuke aikštelės šeimininkai įrodė esą vertesnis šios pergalės. Jie nuo pat pirmos minutės sėkmingiau puolė bei kartas nuo karto sėkmingai apsigindavo. Rezultatas po kėliuko – 20:12.

Antrajame ketvirtyje aikštelės šeimininkai dar labiau padidino savo pranašumą. Daugiausiai prie to prisidėjo L.Jasevičius kėlinio pabaigoje pelnęs 8 taškus be atsako. Svečių komandai šiame ketvirtyje tepavyko sukrapštyti 6 taškelius, o gynyboje sunkiai sekėsi stabdyti savo varžovus. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 34:18.

Trečio kėlinio pradžia nežadėjo nieko naujo, šeimininkai ir toliau rinko taškus, tiesa šį kartą jau sunkiau. Varžovai juos stabdė baudomis, o jų baudų metimai skriejo pro šalį(1/6 per kėlinį). Tiesa šeimininkams vis tiek pavyko padidinti savo persvarą. Rezultatas po ketvirčio – 49:28.

Ketvirto kėlinio antroje pusėje šeimininkai tarsi atsipalaidavo ir leido savo varžovams mažinti atsilikimą. Tačiau laiko jau buvo likę nedaug ir jiems nepakako jėgų. Taigi rezultatas po varžybų – 63:50.

Po varžybų " Nanas " komandos treneris, Mantas Karpavičius sakė: "Prastai žaidėm, bet laimėjom. Šiaip buvo nesunkios varžybos, pasižaidėm ir tiek. Visa sudėtis sužaidė.".

„Stumbras“ komandos treneris, Edmundas Blaudžiūnas sakė: „Priešininkai buvo greitesni, praktiškai visuose kėliniuose mus apibėgo, gal nebent ketvirtam kėlinį mums geriau sekėsi, tikriausiai tas skirtumas padarė savo. Šiaip priešininkai jaunesni, vertesni pergalės.“

Rezultatyviausi žaidėjai: "Nanas" – Paulius Meilūnas 15 tšk., Lukas Jasevičius 14 tšk., Mantas Karpavičius 10 tšk.

"Stumbras" – Normantas Skurdelis 15 tšk., Vytautas Giedraitis 12 tšk., Edmundas Blauzdžiūnas 7 tšk.

"Nanas" nusileido "Vaišvydavos" krepšininkams (2011 gruodžio 12 d., pirmadienis, 22:44 val.)"Stumbras" neatsilaikė prieš "KK Snaiperius" (2012 kovo 09 d., penktadienis, 20:35 val.)"Legatas" palaužė "Stumbrą" (2012 vasario 13 d., pirmadienis, 23:07 val.)"Stumbro" ekipa neatsilaikė prieš "Kolpingo kolegiją" (2012 sausio 09 d., pirmadienis, 23:17 val.)"Stumbras" priešinosi "Kauno Rami" vos kėlinį (2012 kovo 16 d., penktadienis, 20:27 val.)"Žali bananai" įspūdingai spurtavę antrame kėlinyje nugalėjo "Stumbro" ekipą (2012 sausio 23 d., pirmadienis, 23:44 val.)"Stumbras" "Lietuviškiem patiekalam" priešinosi tik du kėlinius (2011 lapkričio 21 d., pirmadienis, 23:40 val.)"Nanas" iškovojo dramatišką pergalę prieš "ICE" (2011 spalio 24 d., pirmadienis, 23:28 val.)Nerezultatyviose rungtynėse "Stumbras" įrodė savo pranašumą prieš "Legatą" (2012 sausio 14 d., šeštadienis, 21:11 val.)"Nanas" netikėtai sutriuškino "Banga & Lyga.eu" (2012 sausio 24 d., antradienis, 00:32 val.)