ICE vs Žaliai-Balti (68:50)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 15 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„ICE“ laimėjo išlikimo kovą

2015 vasario 15 d., Sekmadienis, 21:35 val., peržiūros: 1178

Vasario 15 dieną įvyko C lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai "ICE" ir "Žaliai-balti". Lemiamą kovą dėl patekimo į kitą etapą geriau pradėjo svečiai, pradžioje pataikę du tritaškius, mažais žingsniais oponentai prisivijo ir tritaškiu paskutinėmis sekundėmis persvėrė rezultatą. (19:17) Antrajame kėlinyje padarę tik 2 klaidas šeimininkai užsitikrino saugų pranašumą (38:27) Trečiajame kėlinyje skirtumas buvo sumažėjęs iki 4 taškų, tačiau "ICE" ekipa surengė spurtą 13:0 ir dar labiau atitolo. (55:37). Lemiamame kėlinyje svečiams situacijos pasigerinti nepavyko ir komandos šį kėlinį baigė taikiai. Galutinis rungtynių rezultatas 68:50 skelbė "ICE" ekipos pergalę.

Abi komandos nuo pirmų minučių žaidė labai susikaupusios ir motyvuotos, pirmosiomis minutėmis "Žaliai-baltus" į priekį išvedė du M.Ugianskio tritaškiai. Nors svečiai gerai atakavo iš toli, "ICE" žaidėjai žaidė labiau komandiniais veiksmais paremtą krepšinį ir dominavo baudos aikštelėje mesdami dvitaškius 80% taiklumu. Įpusėjus kėliniui pirmaujanti komanda pasikeitė, tačiau neilgam, per paskutinę savo ataką svečiai persvėrė rezultatą, visgi per likusias kelias sekundes R.Misevičius spėjo įmesti tritaškį dar kartą persvėrė rezultatą į "ICE" naudą.

Antrajame kėlinyje svečiai vis dažniau pradėjo klysti ir strigti varžovų gynyboje, o šeimininkai tik įsivažiavo ir pradėjo žaisti dar aktyviau ir agresyviau, per kėlinį išprovokavę 6 pražangas jie įgijo pranašumą, kadangi "Žaliai-balti" buvo daug pasyvesni, išprovokavę tik vieną pražangą. Rungtynių lūžis įvyko kuomet "ICE" kėlinio antroje pusėje laimėjo atkarpą 10:2. Po dviejų kėlinių arčiau kelialapio į kitą etapą buvo šeimininkai (38:27)

Trečiajame kėlinyje svečiai rizikavo mesdami tolimus metimus, tai pasiteisino tik kėlinio pradžioje, pataikę 3 tritaškius jie priartėjo prie varžovų rezultatu 40:36. Į aikštę grįžę pagrindiniai "ICE" žaidėjai sustabdė spurtą, bei viską pasuko kita linkme, 13:0 laimėta atkarpa vėl sugrąžino turėtas pozicijas ir dar labiau sužlugdė varžovus. (55:37)

Per paskutines 10 minučių komandos keitėsi taikliai metimais, tačiau nei vienai nepavyko išsiskirti, įpusėjus kėliniui šeimininkai atsipalaidavo ir susitaikė su pergalę, daug ką pasako kad jie metė per šį kėlinį daugiau tritaškių nei per pirmus tris ketvirčius. "Žaliai-balti" nors ir pradėjo žaisti agresyviau, klaidos ir netaiklūs metimai neleido pakeisti situacijos ir jie turėjo pripažinti varžovų pranašumą. (68:50)

Po rungtynių nugalėtojų treneris T.Jonkus sakė : Svarbiausia kad laimėjom išlikimo rungtynes, taip pat nutraukėm 8 pralaimėjimų serija kas galbūt pakels komandos nuotaiką. Turėjome šiandien duobių, tačiau pavyko išlipti sausiems. Kitam etapui turime nusiteikti dar labiau ir kovoti dėl kiekvieno kamuolio ir manau viskas bus gerai.

ICE: Rokas Misevičius – 15 tšk., Kęstutis Petrauskas – 13 tšk., Ritauras Rakauskas – 10 tšk.

Žaliai-Balti: Mantas Ugianskis – 18 tšk. (7 išpr. praž.), Domas Kondrotas – 7 tšk., Aivaras Pūras – 7 tšk.

„ICE“ lengvai nugalėjo BC „Liuksą“ (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:58 val.)„ICE“ nepavyko nutraukti pralaimėjimų serijos (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 00:57 val.)„ICE“ komandai pavyko išvargti pergalę prieš „Kauną“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 22:21 val.)„Žaliai-Balti“ nepasigailėjo „Kulautuvos“ (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 23:08 val.)„ICE“ su „Green Death“ vargo tik vieną kėlinį. (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 01:28 val.)„Žaliai‒balti“ sezoną pradėjo pergale prieš „Sportiją“ (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 21:29 val.)SK „Neveronys“ ir toliau neklumpa (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 23:04 val.)LCP KK „Ragai“ pasinaudojo šansu patekti į Didžiąją taurę (2015 vasario 19 d., ketvirtadienis, 23:41 val.)„Žaliai ‒ Balti“ nesunkiai įveikė „vaistinė.lt“ ekipą. (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 23:05 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ aštuntfinalį pradėjo pergalingai (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 22:51 val.)