RYTERNA vs LIETUVOS GELEŽINKELIAI (61:50)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 vasario 07 d., Ketvirtadienis, 17:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

''Ryterna'' po atkaklios kovos nugalėjo ''Lietuvos Geležinkelius''

2013 vasario 08 d., Penktadienis, 01:18 val., peržiūros: 2707

Ketvirtadienį, vasario 7 dieną, Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Ryterna" (šeimininkai) ir "Lietuvos Geležinkeliai" (svečiai). Nuo pirmųjų minučių tarp ekipų vyko atkakli kova, tačiau vienu žingsniu priekyje buvę šeimininkai iškovojo sunkią pergalę rezultatu – 61:50.

Rungtynėms prasidėjus svečiai pradėjo "sausai" 6:0, tačiau po keletos minučių "Ryternai" pavyko išlyginti rezultatą (10:10). Besibaigiant kėlinukui ekipo žaidė taškas į tašką, nė vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumą ir kėlinukas baigėsi lygiu rezultatu – 13:13.

Antram kėlinukui prasidėjus "Lietuvos Geležinkeliai" spurtavo 6:0 ir įgijo 6 taškų pranašumą, tačiau šeimininkai atsakė greitomis atakomis ir sumažino skirtumą iki minimumo. Toliau svečiai pradėjo žaisti užtikrinčiau ir su kiekviena ataka pranašumas tarp ekipų augo ir besibaigiant kėlinukui komandas skyrė 9 taškų pranašumas (22:31). Paskutinėmis sekundėmis taiklus M.Kvedaro tritaškis metimas padidino svečių ekipos pranašumą iki 12 taškų. Rezultatas – 22:34.

Po ilgosios pertraukos "Ryterna" pradėjo vytis varžovus, o ir dar po keletos minučių išlygino rezultatą (35:35). Po minutės pertraukėlės svečiai atsigavo ir spurtavo 4:0 , taip įsiverždami į priekį 4 taškais (35:39). Kėlinio pabaigoje ''Ryternos'' ekipa surengė taip pat spurtą , tik šį kartą didesnį negu varžovų 14:5 , po kurio susikrovė jau 5 taškų pranašumą savo naudai. Rezultatu 49:44 po trijų sužaistų kėlinukų pirmavo ''Ryterna''.

Paskutiniame ketvirtyje "Ryterna" pradėjo spurtu 6:0, po kurio pranašumas išaugo iki 11 taškų (55:44). "Lietuvos Geležinkeliams" vis pavykdavo užpulti greitų atakų ir apmažinti skirtumą, tačiau šeimininkai ramiomis atakomis atstatydavo savo susikrautą pranašumą. Kėlinio gale svečiai dar sugebėjo sumažinti pranašumą iki 8 taškų , bet M.Gilio tritaškis metimas vėl jį atstatė ir po sunkios , bei įtemptos kovos rezultatu 61:50 pergalę iškovojo ''Ryternos'' ekipa.

Po rungtynių ''Ryterna'' ekipos treneris Gintaras Kamarauskas teigė : ''Rungtynes pradėjom vangiai , tiek klaidos , tiek nepataikyti lengvi metimai neleido mūsų ekipai išsiveržti y priekį , bet trečiajame kėlinyje geriau sužaidę susikrovėm penkių taškų pranašumą , kurį ketvirtajame kėlinyje sugebėjom dar ir padidinti ir iškovoti pergalę''.

Po rungtynių ''Lietuvos Geležinkelių'' komandos žaidėjai kalbėjo , kad aikštelėje vyko ne krepšinis , o muštynes , teisėjai prastai atliko savo darbą , nešvilpė akivaizdžių pražangų , todėl mūsų ekipai ir buvo sunkiau rungtyniauti , galbūt dėl to ir pralaimėjome''.

''Ryterna'' : Mindaugas Gilius (26 tšk. 12/8 tritaškiai.) , Gintaras Rinkevičius (13 tšk. 11 atk.kam.) , Nerijus Zikas (9 tšk. 20 atk.kam.) , Darius Karosas (3 tšk. 10 atk.kam. 10 rez.perd. 6 per.kam.)

''Lietuvos Geležinkeliai'' : Mantas Kvedaras (20 tšk.) , Andrius Grabauskas (12 tšk. 10 atk.kam. 5 išpr.praž.) , Aurelijus Vaičiulis (11 tšk. 6 rez.perd.)

Paskutiniai komentarai (3 iš 4)

Rob.T72013 vasario 12 d., 22:27 val.

T.Vaitkunas ne Vaitkevicius

Rob.T72013 vasario 12 d., 20:52 val.

tai ryternai uzkliuvo M.Karauskas ir T.Vaitkevicius,tai galim atsiust darbo sutarti jei pageidaujat

tik labai idomu butu suzinot kiek is 13 ryternos zaideju yra darbuotojai

Anonimas2013 vasario 08 d., 23:48 val.

Nekreipk demesio. Jie patys nelabai supranta ka sneka.

''Ryterna'' po atkaklios kovos nugalėjo ''Dentist Team'' ekipą (2012 lapkričio 29 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)''IT - Taškas.lt'' po įnirtingos kovos nugalėjo ''Ryternos'' ekipą (2013 sausio 18 d., penktadienis, 03:22 val.)''Ryterna'' užtikrintai nugalėjo ''Eolto'' ekipą ir keliauja į pusfinalį (2013 balandžio 11 d., ketvirtadienis, 20:35 val.)''Ryterna'' nugalėjo ''Chemcentras" ekipą (2012 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)Puikiai antroje rungtynių pusėje žaidusi ''Ryterna'' palaužė ''Kauno Energiją'' (2013 sausio 31 d., ketvirtadienis, 20:04 val.)''Ryterna'' išlygino serijos rezultatą (2013 balandžio 22 d., pirmadienis, 23:36 val.)Įspūdingame trileryje Ryterna po pratęsimo palaužė Lietuvos Geležinkelius (2013 sausio 13 d., sekmadienis, 23:14 val.)Visas rungtynes buvę žingsniu priekyje Vėjų Linija & Garliavos Duona nugalėjo Lietuvos Geležinkelius (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 22:42 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" palaužė penkiese kovojusius "Lietuvos Geležinkelius" (2013 sausio 20 d., sekmadienis, 23:27 val.)Sabonio KC pranoko Lietuvos Geležinkelius (2012 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 00:15 val.)