Senukai vs Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai (70:64)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 29 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

Tik po atkaklios kovos „Senukai“ nugalėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipą

2016 sausio 29 d., Penktadienis, 22:27 val., peržiūros: 1248

Penktadienio vakarą KTU sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Senukai“ (šeimininkai) ir „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (svečiai). Užtikrinčiau rungtynes pradėjo aikštelės šeimininkai, tačiau ketvirtajame kėlinyje „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pademonstravo kovingumą, kur sugebėjo sumažinti skirtumą iki dviejų taškų. Vis dėlto, „Senukai“ išsaugojo iniciatyvą savose rankose ir iškovojo pergalę, rezultatu – 70:64.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo šeimininkai ( 5:2), tačiau svečiai susitvarkė su gynyba ir sugebėjo išlyginti rezultatą ( 7:7). Vis dėlto, „Senukai“ surengė spurtą 14:0 , kur pranašumas išaugo iki 14 taškų ( 21:7). „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komandai toliau sunkiai sekėsi suregzti sėkmingas atakas. Po ilgos pertraukos taškus pelnė V.Jucius, kur sušvelnino skirtumą iki 12 taškų – 21:9.

Antrajame kėlinyje šeimininkai toliau žaidė lyg ant bangos ir didino pranašumą ( 28:10). „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ niekaip nepavyko atrasti savojo žaidimo, o jeigu ir pelnydavo taškus iškart sulaukdavo atsako iš varžovų ( 35:16). Vis dėlto, „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ žaidėjai sugebėjo atsigauti ir surengė keletą spurtų, kur skirtumas sumažėjo iki 8 taškų ( 36:28). Kėlinuko pabaigoje „Senukai“ sugebėjo atsitiesti ir atstatė dviženklį pranašumą – 42:28.

Kėlinuko pradžią šeimininkai pradėjo tolimais metimais ir pranašumas išaugo iki 21 taško ( 50:29). Svečiams pavyko atsigauti po šalto dušo ir ataka po atakos ėmė mažinti skirtumą ( 55:41). „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ toliau laikė iniciatyvą savose rankose ir prieš lemiamą kėlinuką sumažino deficitą iki 13 taškų – 57:44.

Ketvirtam kėlinukui prasidėjus toliau tarp ekipų vyko atkakli kova, bet didesnį norą laimėti demonstravo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipa, kuri sumažino skirtumą iki 9 taškų ( 63:54). M.Pinkauskas smeigė du tritaškius metimus paeiliui ir skirtumas sumažėjo iki trijų taškų ( 63:60). „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ laikė iniciatyvą savose rankose ir po keletą greitų atakų komandas skyrė tik du taškai. Vis dėlto, svečiai dar turėjo galimybę pakovoti dėl pergalės, tačiau koją pakišo kvailos klaidos, o „Senukai“ šaltais nervais realizavo baudos metimus ir iškovojo sunkią pergalę, rezultatu – 70:64.

Po laimėtų rungtynių „Senukų“ ekipos treneris, , kalbėjo:“ Norisi pagirti varžovių trenerę. Labai gerai skaitė mūsų derinius, visas strategijas. Varžovai antroje dalyje komandiškai žaidė, daug pasavosi. Šiek tiek pasisekė, nes pataikė sunkius metimus. Sveikinam varžovus su geru žaidimu ir džiaugiamės, kad laimėjome.“

Senukai: Andrius Zapalskis – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Šarūnas Kenstavičius – 17 tšk. (9 išpr. praž.), Mantas Gudeliauskas – 17 tšk.

Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai: Egidijus Kumža – 14 tšk. (7 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Mindaugas Pinkauskas – 10 tšk., Mindaugas Škimelis – 9 tšk.

Po atkaklios kovos „Lietuvos geležinkeliai“ nugalėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipą (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 22:12 val.)„Celsis“ nesunkiai susitvarkė su „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipa (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 21:37 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 21:18 val.)Komandinis žaidimas leido „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipai įveikti „Best 4 You“ (2016 sausio 03 d., sekmadienis, 20:07 val.)„Lietuvos Geležinkelių“ traukinys po didžiosios pertraukos paliko „Festo & IT-Taškas.lt Kompiuteriai“ už nugaros (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 22:47 val.)„Celsis“ antroje rungtynių pusėje įrodė pranašumą prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ ir žengė į ketvirtfinalį (2016 vasario 28 d., sekmadienis, 21:03 val.)Emocingose rungtynėse „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ antroje rungtynių pusėje įveikė „ACME“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 21:06 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ nesunkiai susitvarkė su „RVG Baldais“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 21:23 val.)Dentist Team nesulaukė pasipriešinimo iš Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 23:05 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ privertė „Rapalą“ prisiminti pralaimėjimo kartėlį (2015 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 22:15 val.)