R2P Sport ‒ S/M vs Jonavos LSK „Technoera“ (92:73)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 02 d., Trečiadienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Emocijų nevaldę Jonavos LSK „Technoeros“ krepšininkai patyrė pirmąją nesėkmę antrame etape

2015 gruodžio 02 d., Trečiadienis, 23:46 val., peržiūros: 1156

Trečiadienį, gruodžio 2 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, Didžiosios taurės I pogrupio rungtynės, tarp vietos „R2P Sport ‒ S/M“ (1/0) ir svečių Jonavos LSK „Technoera“ (1/1) ekipų. Rungtynės prasidėjo apylygiu komandų žaidimu, todėl po pirmojo kėlinuko jas skyrė vos vienas taškas. Antrame kėlinuke savo pranašumą ėmę įrodinėti aikštės šeimininkai atitrūko nuo varžovų ir įgijo aštuoniolikos taškų pranašumą. Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai dar labiau atitrūko ir einant trečiam kėlinukui į pabaigą, už emocijų nevaldymą ir, tiesiogine ta žodžio prasme, pasiutimą bei viso savo necenzūrinio leksikono žinių demonstravimą teisėjų atžvilgiu techninėmis pražangomis buvo nubausti keturi Jonavos LSK „Technoeros“ žaidėjai, ko pasekoje po trijų kėlinių komandas skyrė 26 taškai. Ketvirtame kėlinuke aikštės šeimininkai akivaizdžiai atsipalaidavo, kuo puikiai pasinaudoję svečiai ženkliai sumažino deficitą, tačiau susiėmę šeimininkai ir vėl atitrūko bei džiaugėsi užtikrinta pergale. 92:73 (18:17, 30:13, 23:15, 21:28).

Susitikimą abi komandos pradėjo apylygiu žaidimu, tačiau iš toli pataikęs R. Adžgauskas išvedė šeimininkus į priekį. Ilgai netylėję svečiai surengė spurtą 0:7 ir perėmė iniciatyvą į savo rankas, tačiau penki iš eilės R. Adžgausko taškai ir vėl į pirmaujančių rolę pastatė „R2P Sport – S/M“ ekipą. Per likusį laiką iki pirmojo kėlinuko pabaigos Jonavos LSK „Technoera“ buvo dar kartą persvėrusi rezultatą savo naudai, tačiau ketvirtį užtikrinčiau sužaidę aikštės šeimininkai baigė jį turėdami minimalią persvarą. 18:17.

Antrojo kėlinuko pradžioje tris tolimus metimus iš eilės pataikęs R. Adžgauskas dar labiau atitolino šeimininkus nuo varžovų, tačiau laiku susiėmę Jonavos LSK „Technoeros“ krepšininkai kiek sušvelnino deficitą. Vis tik, nepaisant to, atkarpą 5:0 sužaidę „R2P Sport – S/M“ ekipos žaidėjai įgijo dvylikos taškų pranašumą. Į tai svečiai atsakė vos vienu sėkmingu reidu, po kurio, prieš pat ilgąją pertrauką, sekė dar aštuoni iš eilės aikštės šeimininkų taškai, kurių dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki aštuoniolikos taškų. 48:30.

Po ilgosios pertraukos savo spurtą tęsė „R2P Sport – S/M“, kurie surinko dar aštuonis taškus iš eilės ir padidino savo atotrūkį jau net iki 26-ių taškų. Kiek vėliau Jonavos LSK „Technoera“ dar bandė vytis, bet nesuvaldę emocijų T. Totulis, E. Vaitekauskas, Ž. Radzevičius bei L. Mecelis sutrukdė savo komandai atsitiesti ir meškos paslaugą savo komandai padarę žaidėjai nusiuntė J. Pocių prie baudų metimų linijos, kuris realizavo didžiąją dalį metimų bei padidino skirtumą tarp komandų iki 28-ių taškų. Per likusį laiką dar kelis taškus pelnyti sugebėję svečiai nežymiai sušvelnino deficitą. 71:45.

Nuo pat paskutinės rungtynių dalies pradžios jautėsi aikštės šeimininkų atsipalaidavimas, ko pasekoje Jonavos LSK „Technoera“ ėmė mažinti atsilikimą ir, spurtavę 0:13 sumažino skirtumą tarp komandų iki vienuolikos taškų. Į aikštę sugrįžęs R. Vainikevičius sugrąžino viską į savo vietas ir vėl pagerėjęs „R2P Sport – S/M“ ekipos puolimas neleido priešininkams toliau mažinti deficito. Per likusį laiką savo snaiperių sugebėjimus pademonstravę aikštės šeimininkai pasiekė pergalę devyniolikos taškų skirtumu. 92:73.

Po pergalės Modestas Vaškūnas kalbėjo: „Pergalę, galbūt, lėmė vėlyvas laikas. Po gerų, motyvacinių Žalgirio rungtynių susirinkome pilni energijos, stvėrėme, kabinomės varžovams į atlapus ir taip gavosi, jog išvedėme juos iš kantrybės“.

„R2P Sport ‒ S/M“: Rytis Adžgauskas – 29 tšk., Tomas Bietkis – 26 tšk. (8 rezult. perd., 8 perimt. kam.), Rytis Vainikevičius – 14 tšk. (13 atk. kam., 8 išpr. praž.), Justinas Pocius – 14 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

Jonavos LSK „Technoera“: Martynas Čekanavičius – 29 tšk. (5 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Tomas Jurevičius – 12 tšk., Jonas Ambrutis – 9 tšk.

SK „Neveronys“ užtikrintai įveikė ir Jonavos LSK „Technoera“ krepšininkus (2015 lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 21:27 val.)Jonavos LSK „Technoeros“ penketukas įtikinamai įveikė „Randerį“ (2015 lapkričio 20 d., penktadienis, 22:27 val.)Jonavos LSK „Technoera“ nesunkiai įveikė „Baltic Transline“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 16:38 val.)„Kaišiadorys (S)“ namų sienos neatlaikė Jonavos LSK „Technoera“ komandos (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 22:10 val.)Jonavos LSK „Tecnoera“ pasiekė revanšą, tačiau į aštuntfinalį žengė „Akademija“ (2016 kovo 08 d., antradienis, 00:26 val.)Puikiai startavę BC „Boom“ krepšininkai atlaikė Jonavos LSK „Technoeros“ šturmą (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:31 val.)Tik ketvirtajame kėlinyje Jonavos LSK „Technoera“ įveikė „Laipsniai“ ekipą (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 22:25 val.)„Hidraulinės sistemos“ atsirevanšavo Jonavos LSK „Technoera“ ekipai (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 22:44 val.)„Akademija“ laimėjo užtikrintai, bet su Jonavos LSK „Technoera“ turės susitikti dar kartą (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 21:46 val.)Antroje rungtynių pusėje strigti pradėję KK „Kauno partizanai“ patyrė nesėkmę (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 20:20 val.)