KAMS vs Baubilas (88:82)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 balandžio 08 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„KAMS“ po atkaklios kovos palaužė „Baubilą“ ir keliauja į pusfinalį

2015 balandžio 09 d., Ketvirtadienis, 00:28 val., peržiūros: 1055

Trečiadienį, balandžio 8 dieną, Kauno mechanikos mokykloje įvyko lemiamos „Įmonių“ lygos ketvirtfinalio rungtynės tarp vietos „KAMS“ ir svečių „Baubilo“. Visas rungtynes komandos kovojo apylygiai ir dažnai keitėsi pirmaujanti komanda, tačiau lemiamu momentu šeimininkai atrodė geriau ir išnaudoję varžovų klaidas, įtvirtino pergalę.

Pirmasis kėlinys prasidėjo gan apylygia kova ir tiek viena, tiek kita komanda buvo įsiveržusi į priekį. Po L. Alionio tritaškio, „KAMS“ turėjo dviejų taškų pranašumą, bet tuomet „Baubilas“ pelnė šešis taškus be atsako ir persvėrė rezultatą. Praleidę „sausą“ atkarpą, šeimininkai atsibudo ir patys pelnė penkis taškus paeiliui, bet tritaškiu kėlinuką pabaigė T.Vaišvila ir išvedė savo komandą į priekį – 15:17. Antrąjį kėlinuką kiek geriau pradėjo svečių ekipa. D.Kvitka pelnė aštuonis taškus ir leido savo komandos pranašumą padidinti dvigubai. Tačiau tuomet aštuonis taškus paeiliui pelnė „KAMS“ ekipos „bokštas“ J.Pavlavičius ir išvedė savo komandą į priekį. Tuomet 9:2 atkarpą laimėjo „Baubilo“ ekipa ir dar kartelį persvėrė rezultatą, tačiau tai ilgai nesitęsė, nes kėlinio pabaigoje šeimininkams pavyko išlyginti rezultatą – 42:42.

Trečiąjį ketvirtį kiek geriau pradėjo šeimininkai, kurie laimėjo atkarpėlę 9:4. Tačiau netrukus svečiai išlygino rezultatą ir tuomet komandos žaidė taškas į tašką. Vis tik, mažu žingsneliu priekyje buvo „KAMS“ ekipa, kuri turėjo labai trapų pranašumą ir jį išsaugojo iki pat ketvirčio pabaigos – 64:62. Lemiamą ketvirtį „Baubilas“ pradėjo trimis taikliais tolimais metimais ir varžovams leido įmesti dvitaškį, taip jie įgavo penkių taškų atotrūkį. Po minutės pertraukėlės atsigavę „KAMS“ krepšininkai pelnė septynis taškus be atsako bei vėl įsiveržė į priekį. Vėliau komandos žaidė taškas į tašką ir po J. Pavlavičiaus tritaškio, komandas skyrė keturi taškai. Tačiau tuomet keturis taškus paeiliui pelnė „Baubilo“ ekipa ir išlygino rezultatą. Viskas sprendėsi paskutinėmis minutėmis. J.Pavlavičius pataikė vieną baudos metimą iš dviejų, o K.Čepukas pataikė svarbų dvitaškį metimą, kuris leido šeimininkams nutolti iki trijų taškų. Lemiamu momentu „Baubilo“ komandai užpulti nesisekė, o tuo pasinaudojo „KAMS“ ekipa, kuri baudos metimais įtvirtino pergalę ir taip iškovojo kelialapį į pusfinalį. Galutinis rungtynių rezultatas 88:82.

KAMS: Justinas Pavlavičius – 34 tšk. (21 atk. kam., 11 išpr. praž.), Karolis Čepukas – 21 tšk., Laimonas Alionis – 20 tšk. (8 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Henrikas Butkus – 11 tšk. (6 išpr. praž.)

Baubilas: Giedrius Purauskas – 18 tšk. (6 rezult. perd.), Ramūnas Švagždys – 12 tšk. (6 rezult. perd.), Domas Juknevičius – 8 tšk.

J.Pavlavičius („KAMS“):
„Tikėjomės sunkios kovos, nes mes vėl buvome tik penkiese. Turėjom vakar gerą pamoką, kad sunkiu momentu nesužaidus gerai, laukia ta pati lemtis – pralaimėjimas. Dabar sužaidėm geriau, gal labiau susikaupę, kaip sakiau, pasimokėm iš vakarykščių klaidų ir gal kantriau kamuolį, reikiamu momentu, įžaidinėjom, tai gal tas ir lėmė lengvesnius taškus ir lengvesnius metimus. O varžovai viską taip pat darė gerai, tik gal, paprasčiausiai sėkmė šiandien buvo mūsų pusėje“.

„KAMS“ palaužė „Baubilas“ ekipą (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 22:58 val.)Kietos kovos atomazgoje ‒ „Baubilo“ pergalė (2015 sausio 27 d., antradienis, 22:45 val.)„KAMS“ penketukas pirmose ketvirtfinalio rungtynėse nesunkiai įveikė „Baubilą“. (2015 balandžio 03 d., penktadienis, 00:45 val.)„KMT“ nespėjo paskui uraganiškai bėgusius „Baubilo“ žaidėjus. (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 18:01 val.)„Chemcentras“ po didžiosios pertraukos nesuspėjo paskui „Baubilą“ (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 22:33 val.)„KAMS“ iškovojo užtikrintą pergalę (2015 vasario 05 d., ketvirtadienis, 00:07 val.)„KAMS“ po sunkios kovos privertė pasiduoti „Kartlandas.lt & EasyIT.lt ‒ Colemont“ ekipą. (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 23:09 val.)„KAMS“ antrajame aštuntfinalio mače neleido suabejoti savo pranašumu ir perkopė „Kauno Tiltų“ laiptelį (2015 kovo 24 d., antradienis, 23:09 val.)„KAMS“ iškovojo pirmąją pergalę antrame etape (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 22:59 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Baubilas“ antrą etapą pradėjo pergale (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 00:24 val.)