LSMU VA - STATYBŲ VIZIJA vs KAUNO ENERGIJA (92:60)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 02 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

"LSMU VA – Statybų Vizija" iškovojo dar vieną pergalę

2012 gruodžio 02 d., Sekmadienis, 19:42 val., peržiūros: 2742

Sekmadienį, Gruodžio 2 dieną, LSMU VA sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Sporto fėja" pirmenybių, A pogrupio, rungtynės, tarp "LSMU VA – Statybų Vizija" (šeimininkai) ir "Kauno Energija" (svečiai) ekipų. Nuo pat rungtynių pradžios į priekį atitrūkę aikštelės šeimininkai iškvojo lengvą ir užtikrintą pergalę, rezultatas po rungtynių – 92:60 (27:19, 26:13, 19:13, 20:15).

Pirmą kėlinuką keturiais iš eilės taškais pradėjo aikštelės šeimininkai, tačiau jau kitos atakos metu K.Zoluba atsakė tiksliu tolimu metimu ir sumažino skirtumą iki minimumo. O po svečių spurto 0:6, jie sugebėjo įgyti ir keturių taškų pranašumą. Kurį laiką svečiai dar sugebėjo išlaikyti pranašumą savo pusėje, tačiau šeimininkai susiėmė ir spurtavo 11:0 bei įgijo aštuonių taškų pranašumą. Daugiausiai prie to prisidėjo penkis taškus pelnęs D.Bakanas. Rezultatas po kėlinio – 27:19.

Antrajame kėlinuke šeimininkai tesė savo gerą žaidimą. O po spurto 6:0, kurį iniciavo M.Petrauskas, jie atitrūko ir penkiolikos taškų persvara. Kiek vėliau sekė dar kelios panašios atakarpos ir šeimininkai įgijo dvidešimties taškų pranašumą, kurį kėlinio pabaigoje dar šiek tiek padidino. Rezultatas po dviejų kėlinių – 53:32.

Trečią ketvirtį šeimininkai pradėjo D. Bakano tritaškiu metimu, tačiau tada A.Vaivada atsakė penkiais taškais iš eilės ir sugebėjo šiek tiek sumažinti skirtumą. Deja, vėliau šeimininkai vėl atrodė geriau ir dar labiau padidino savo pranašumą. Į šeimininkų kelias tikslias atakas, svečiai sugebėdavo atsakyti tik retkarčiais. Rezultatas po trijų kėlinių – 72:45.

Ketvirtasis kėlinukas buvo tik formalumas. Šeimininkai žaidė atsipalaidavę ir stengėsi pademonstruoti akiai gražų krepšinį. V.Babrauskas nudžiugino savo komandą dviem dėjimais ir galingu bloku, o T.Žvaliauskas pridėjo dar vieną dėjimą. Svečiai atrodė pavargę ir sutrikę. Jiems sunkiai sekėsi regzti atakas. Rezultatas po rungtynių – 92:60.

Po rungtynių svečių komandos treneris, S.Buknys kalbėjo : "Šiandien buvo ne mūsų diena. Nesisekė nei puolime, nei gynyboje. Praradome labai daug kamuolių dar nepriėję iki atakos. Niekas nesigavo.“

Šeimininkų komandos kapitonas M.Petrauskas sakė: „Sprendžiant iš turnyrinės lentelės, nors ir nežinojom varžovo, tikėjomės tokių lengvų rungtynių. Šiemet dalyvausim didžiojoje taurėje, tai mūsų tikslas kuo geriau pasirodyti ten.“

Šeimininkus į pergalę vedė Dainius Bakanas 18 tšk., Marius Petrauskas 17 tšk., Virgilijus Lapėnas 13 tšk.

Svečių komandoje geriausiai pasirodė Audrius Vaivada 18 tšk., Egidijus Tamulaitis 14 tšk., Rimantas Kišonas 9 tšk.

"LSMU VA - Statybų Vizija" iškovojo sunkią pergalę prieš "Baubilą" (2013 sausio 20 d., sekmadienis, 23:53 val.)"LSMU VA - Statybų vizija" iškovojo nesunkią pergalę prieš "Topo centrą" (2012 lapkričio 19 d., pirmadienis, 00:25 val.)"LSMU VA - Statybų Vizija" žengė į pusfinalį (2013 balandžio 10 d., trečiadienis, 23:34 val.)Atsitiesusiai "LSMU VA - Statybų Vizijai" iškovoti pergalės visgi nepavyko (2013 sausio 13 d., sekmadienis, 20:00 val.)"LSMU VA - Statybų Vizija" po atkaklios kovos pranoko "Baubilą" (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 21:51 val.)"LSMU VA - Statybų Vizija" užtikrintai įveikė "Baubilą" (2013 kovo 10 d., sekmadienis, 22:02 val.)"LSMU VA - Statybų Vizija" atsilaikė prieš "Juozo Vitkaus Inžinerinį Batalioną" (2013 vasario 03 d., sekmadienis, 22:24 val.)"LSMU VA - Statybų vizija" metus pradėjo pergale prieš "Topo centrą" (2013 sausio 06 d., sekmadienis, 21:26 val.) "LSMU VA - Statybų vizija" iškopė į ''Įmonių'' lygos finalą (2013 balandžio 25 d., ketvirtadienis, 23:14 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" iškovojo užtikrintą pergalę (2013 sausio 09 d., trečiadienis, 23:38 val.)