Ryterna vs Celsis (77:64)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 21 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna“ parklupdė negausiai susirinkusius „Celsio“ krepšininkus

2015 spalio 21 d., Trečiadienis, 23:34 val., peržiūros: 1128

Spalio 21-osios vakarą „Kauno energijos“ sporto arenoje įvyko Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių A pogrupio rungtynės tarp vietos „Ryternos“ ir „Celsio“. Nors pirmojoje rungtynių pusėje vyko atkakli kova, tačiau po ilgosios pertraukos gerokai išryškėjo „Ryternos“ pranašumas ir pergalę pavyko pasiekti 13 taškų skirtumu – 77:64 (17:16, 21:16, 21:12, 18:20).

Rungtynes šiek tiek aktyviau pradėjo „Celsio“ krepšininkai, nors apčiuopiamesnės persvaros įgyti nepavyko. Visgi labai ribotas atsarginių žaidėjų suolelis persvaros neleido išlaikyti ilgesnį laiką ir, pirmojo ketvirčio pabaigą geriau sužaidę „Ryternos“ sugebėjo išsiveržti į priekį, o paskutinis tolimas G. Pečkaičio šūvis, aidint kėlinio pabaigos signalui, tik sušvelnino rezultatą iki minimalios šeimininkų persvaros – 17:16.

Antrajame kėlinyje „Ryternos“ krepšininkai suaktyvinio puolimą, kas leido pelnyti daugiau taškų, tačiau gynyboje komanda nežibėjo ir gana nesunkiai varžovams leido atakuoti ir tik ne itin taiklių metimų dėka, skirtumas didėjo „Ryternos“ naudai.

Po ilgosios pertraukos „Ryternos“ ekipoje po varžovų krepšiu buvo itin pastebimas G.Rinkevičius, kuris ne tik pelnė nemažai taškų, tačiau ir puikiai kovojo dėl atšokusių kamuolių puolime. Tuo tarpu „Celsio“ komandos problemas dar pagilino J. Sindaro trauma, palikusi savo komandos žaidėjus tik šešis.

Paskutiniame ketvirtyje savo potencialią parodė P.Lekečinskas su gerokai nuvargintais varžovais susitvarkęs baudos aikštelėje, o kėlinuko viduryje, „Ryternos“ krepšininkai, pajautę, jog pergalė jau yra jų rankose, šiek tiek atlaisvino gynybos gniaužtus, kas „Celsio“ komandai leido galutinį skirtumą sumažinti iki 13 taškų.

„Ryterna“: Gintaras Rinkevičius – 15 tšk., Eduardas Straigis – 14 tšk., Paulius Lekečinskas – 13 tšk., Aurimas Milūnas – 13 tšk., Darius Špakauskas – 11 tšk.

„Celsis“: Gediminas Pečkaitis – 25 tšk. (12 atk. kam.), Mantas Valatkevičius – 14 tšk. (7 išpr. praž.), Žilvinas Balynas – 11 tšk.

„Celsis“ paskutiniame kėlinyje palaužė penkiese žaidusius „Baubilas & Verslo pasaulis“ krepšininkus (2016 kovo 22 d., antradienis, 22:24 val.)„Ryterna“ nesunkiai susitvarkė su LSMU ‒ „Statybų vizija“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 21:09 val.)„Dentist Team“ nugalėjo „Celsis“ ekipą (2015 spalio 27 d., antradienis, 23:09 val.)„Ryterna“ net 66 taškų skirtumu sutriuškino „RVG Baldus“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 21:24 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Baubilą & Verslo pasaulį“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 20:40 val.)Pražangų kupinose rungtynėse stipresni buvo „Legamos“ krepšininkai (2016 sausio 20 d., trečiadienis, 20:58 val.)„RVG Baldai“ įrodė savo pranašumą prieš „Celsį“ (2016 sausio 19 d., antradienis, 23:21 val.)„Ryterna“ įtikinamai atsirevanšavo „Kauno Švarai“ (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 21:42 val.)„Ryterna“ ir antrą kartą užtikrintai įveikė „Chemcentrą“ (2016 kovo 02 d., trečiadienis, 20:31 val.)„Celsis“ nesunkiai susitvarkė su „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipa (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 21:37 val.)