Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai vs Dentist Team (45:71)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 10 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

Dentist Team nesulaukė pasipriešinimo iš Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai

2016 vasario 10 d., Trečiadienis, 23:05 val., peržiūros: 1006

Vasario 10 dieną, trečiadienį, Vidaus reikalų ministerijos sporto centre vyko Švyturio – Kauno krepšinio įmonių lygos „RIND“ pirmenybės, kuriose susitiko antrojo etapo mažosios taurės H pogrupio komandos, antroje vietoje esanti Dentist Team (6/3) ir lentelės dugne esanti Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai (2/7). Nuo pat rungtynių pradžios sąlygas diktavę Dentist Team iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu – 71:45.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo taikliu šeimininkų komandos žaidėjo V. Stalerūno dvitaškiu, tačiau Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai staigiai atsakė tolimu metimu ir persvėrė rezultatą. R. Baciūnas taikliu dvitaškiu vėl persvėrė rezultatą savo komandos naudai. Po to sekė trijų minučių tyla kadangi nei viena komanda negalėjo pelnyti taškų. Dentist Team paprašė minutės pertraukėlės. Žaibišką spurtą surengę svečiai 0:13 likus žaisti dviems minutėms turėjo net keturiolikos taškų pranašumą – 3:17. Likusią atkarpą 7:0 laimėję Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai sušvelnino rezultatą iki devynių taškų. Pirmasis kėlinukas baigėsi rezultatu – 10:19.

Antrąjį kėlinuką pradėjo taiklus E. Kumžos tritaškis ir skirtumas aptirpo iki šešių taškų – 13:19. Svečiai surengė dar vieną mini spurtą – 0:7 ir skirtumas vėl tapo dviženklis – 15:28. Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai neleido dar toliau atitrūkti varžovams. Sužaidus pusę kėlinuko laiko komandas skyrė vienuolika taškų – 19:30. A. Žotkevičiaus bei K. Matukaičio pastangomis Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai nepavyko priartėti arčiau prie Dentist Team. Po dviejų kėlinukų solidžiai pirmavo Dentist Team – 24:38.

Antroji rungtynių pusė mažai skyrėsi nuo pirmosios. Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai trūko atsarginio suolelio indelio, taip pat atšokusių kamuolių po varžovų krepšiu. Geriau pataikę Dentist Team iš žaidimo ir toliau didino savo persvarą. Po trijų kėlinukų rezultatas buvo – 39:53. Paskutinįjį kėlinuką šeimininkai pralaimėjo 6:19. Dentist Team lengviau rasdavo kelių į varžovų baudos aikštelę, išprovokavo daugiau klaidų. Rungtynės baigėsi įtikinama Dentist Team pergale rezultatu – 45:73.

R.Krasnickas („Dentist Team“):

„šiandien pergalę lėmė tai, kad sustojom į gerą gynybą, visi gerai dirbome, tai lėmė pergalę tokiu rezultatu, varžovai sutriko, tuo mes ir pasinaudojome“

Naudingiausi žaidėjai:

Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai: Egidijus Kumža – 20 tšk., Karolis Jasaitis – 8 tšk. (5 rezult. perd.), Vidas Jucius – 6 tšk.

Dentist Team: Karolis Matukaitis – 22 tšk., Darius Jegorovas – 14 tšk., Arūnas Žotkevičius – 9 tšk. (10 atk. kam.)

„Celsis“ nesunkiai susitvarkė su „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipa (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 21:37 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 21:18 val.)Tik po atkaklios kovos „Senukai“ nugalėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipą (2016 sausio 29 d., penktadienis, 22:27 val.)Po atkaklios kovos „Lietuvos geležinkeliai“ nugalėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipą (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 22:12 val.)„Celsis“ antroje rungtynių pusėje įrodė pranašumą prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ ir žengė į ketvirtfinalį (2016 vasario 28 d., sekmadienis, 21:03 val.)Komandinis žaidimas leido „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipai įveikti „Best 4 You“ (2016 sausio 03 d., sekmadienis, 20:07 val.)„Lietuvos Geležinkelių“ traukinys po didžiosios pertraukos paliko „Festo & IT-Taškas.lt Kompiuteriai“ už nugaros (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 22:47 val.)Emocingose rungtynėse „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ antroje rungtynių pusėje įveikė „ACME“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 21:06 val.)Rungtynių pabaigoje spurtavę „Festo & IT-Taškas.lt“ krepšininkai įveikė „Best 4 You“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 21:25 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ nesunkiai susitvarkė su „RVG Baldais“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 21:23 val.)