CELSIS vs AGAVA & AUTOMATINIŲ SISTEMŲ SERVISAS (69:57)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 04 d., Antradienis, 19:00 val. @ Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija, Skuodo g. 27, Kaunas, LT-45131

Andriaus Šukio vedami "Celsi" nugalėjo "Agavą & Automatinių sistemų servisą"

2012 gruodžio 05 d., Trečiadienis, 00:36 val., peržiūros: 2404

Antradienį, gruodžio 4 dieną, KTU progimnazijos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Sproto fėja" varžybos, kuriose susitiko "Celsis" (šeimininkai) ir "Agava & Automatinių sistemų servisą" (svečiai). Rungtynės prasidėjo šeimininkų spurtu, kur įgijo dviženklį pranašumą. Svečiai vis bandydavo prisivyti varžovus ir panaikinti deficitą, tačiau "Celsiui" visas rungtynes pavyko išlaikyti saugų pranašumą ir šventė pergalę rezultatu – 69:57.

Rungtynėms prasidėjus "Celsis" tolimais metimais atitrūko nuo varžovų 13:0. Po minutės pertraukėlės svečiams krepšys atsirišo ir pradėjo po truputį mažinti skirtumą ( 18:12). Likus žaisti 4 minutes "Agavos & Automatinių sistemų serviso" ekipos žaidėjas gavo techninę pražangą ir diskvalifikacinė pražangą, kur tuom pasinaudę "Celsis" atstatė dviženklį pranašumą. Rezultatas po pirmo ketvirčio – 29:14.

Antram ketvirčiui prasidėjus šeiminkų pranašumas ataka po atakos ir toliau augo ( 37:18). Svečiams pavykdavo sumažinti skirtumą, tačiau iškart sulaukdavo atsako iš varžovų. Paskutinėmis sekundėmis įmestas tolimas "Celsio" ekipos tritaškis leido padidinti atotrūkį iki 19 taškų. Rezultatas – 46:27.

Po ilgosios pertraukos svečiai pradėjo demonstruoti geresnį žaidimą ir laimėjo atkarpą 12:3, kur tai leido sumažinti skirtumą perpus ( 49:39). Po minutės pertraukėlės "Celsis" atsigavo po šalto dušo ir atstatė 15 taškų pranašumą, tačiau per likusias dvi minutes "Agavai & Automatinių sistemų servisui" pavyko ištirpdyti skirtumą iki 11 taškų. Rezultatas – 54:43.

Paskutiniam ketvirčiui prasidejus A.Šukio pelnyti šeši taškai iš eilės padidino pranašumą iki 17 taškų ( 60:43). Likus žaisti apie šešias minutes svečių aukštaūgių pradėjo rinkti lengvus taškus iš po krepšio ir skirtumas sumažėjo iki 11 taškų, tačiau kėlinuko pabaigą "Celsis" sužaidė užtikrintai ir šventė pergalę rezultatu – 69:57.

Po laimėtų rungtynių "Celsio" ekipos treneris, L.Pečkaitis, kalbėjo:" Šaunios rungtynės. Nervingos ir garbingos. Esam seni draugai. Įvyko tarp mūsų revenšas, kur prieš du metus sugebėjo pralaimėti ant 25 taškų, o dabar atsirevanšavom. Saldi pergalė. Šaunus kolektyvas. Tikrai labai stiprūs, bet pasirodo ir mes esam tokie."

Po pralaimėtų rungtynių "Agavos & Automatinių sistemų serviso" ekipos treneris, V.Žabas, trumpai teigė:"Buvo galima geriau sulošti. Viską sugadino pirmas kėlinys. Sveikinam varžovus."

"Celsis": A.Šukys ( 36tšk., 5 rez.perd.), G.Pečkaitis ir J.Svirka ( 12 atk.kam.) pridėjo po 12 taškų.

"Agava & Automatinių sistemų servisas": M.Dimša ( 15 tšk. 15 atk.kam.), T.Čepkauskas ( 13 tšk.), S.Salmanavičius ( 12 tšk.)

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Andrius32012 gruodžio 05 d., 00:40 val.

Gal kas netyčia radote po varžybų kepurę salėje? :)  Statistas.

"Kauno Grūdai" turėjo nemažai vargo su "Agava & Automatinių sistemų servisu" (2012 lapkričio 07 d., trečiadienis, 23:38 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse "ESS Santermita & ĮSP DNC" pralaimėjo "Agavai & Automatinių sistemų servisui" (2013 kovo 11 d., pirmadienis, 23:11 val.)"ESS Santermita & ĮSP DNC" šventė svarbią pergalę prieš "Agava & Automatinių Sistemų Servisas" ekipą (2012 gruodžio 09 d., sekmadienis, 23:25 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" rungtynių pabaigoje palaužė "Agavą & Automatinių sistemų servisą" ir žengė į ketvirtfinalį (2013 kovo 18 d., pirmadienis, 23:27 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacijai" neprilygo ir "AGAVA & Automatinių Sistemų Servisas" (2013 sausio 21 d., pirmadienis, 00:21 val.)"Sweco Hidroprojektas - GEONT Projektai" palaužė "Agava - Automatinių sistemų servisas" krepšininkų pasipriešinimą (2013 vasario 19 d., antradienis, 03:17 val.)Galingas rungtynių finišas leido "Agavai - Automatinių Sistemų Servisui" iškovoti pergalę (2012 gruodžio 16 d., sekmadienis, 18:51 val.)Agava & automatinių sistemų servisas nesunkiai sudorojo Eoltą (2012 spalio 25 d., ketvirtadienis, 00:13 val.)"Agava & Automatinių sistemų servisas" neturėjo vargo su "Ekskomisarų biuru" (2012 gruodžio 19 d., trečiadienis, 20:36 val.)Agava & Automatinių sistemų servisas" po pratesimo palaužė "Kauno Tiltus" (2013 vasario 21 d., ketvirtadienis, 00:07 val.)