Hidraulinės sistemos vs BC „Liuksas“ (89:39)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gruodžio 05 d., Penktadienis, 19:30 val. @ A. Stulginskio pagrindinė mokykla, Partizanų g. 152, Kaunas, LT-50330

BC „Liuksas“ neprilygo grupės lyderiams

2014 gruodžio 05 d., Penktadienis, 21:18 val., peržiūros: 1257

Gruodžio 5 dieną įvyko C lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai "Hidraulinės sistemos" ir jų oponentai BC "Liuksas". Nuo pirmųjų minučių šeimininkai įrodė kad nėra nusiteikę ilgai išlaikyti intrigą ir jau po 10 minučių ją panaikino (28:13). Antrajame kėlinyje svečiams pavyko skirtumą sumažinti iki 10 taškų, tačiau galutiniame rezultate visgi skirtumas sugrįžo į buvusias pozicijas. (40:25) Trečiajame kėlinyje prasidėjo visiškas svečių sudorojimas ir skirtumas tarp komandų tapo nepadorus (66:29) Ketvirtajame kėlinyje beliko atlikti formalumus, kuriuos geriau atliko šeimininkai dar padidindami savo pranašumą. Galutinis rungtynių rezultatas 89:39.

Po pirmų 5 žaidimo minučių rezultatas buvo 10:0 ir svečiams po tokio šalto dušo prireikė minutės pertraukėlės. Antroje kėlinio pusėje S.Ziutelis atidarė savo komandos sąskaitą pataikydamas tritaškį, visgi į kiekvieną svečių tašką "Hidraulinės sistemos" atsakydavo dvigubai didesniu rezultatu. Šiame kėlinyje šeimininkų ekipoje įsiskyrė M.Šumlinskas per 10 minučių pelnęs 13 taškų ir atkovojęs 6 kamuolius. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 28:13.

Antrojo kėlinio pradžia svečiams susiklostė daug geriau, jie laimėjo atkarpą 0:6 taip sumažindami atsilikimą iki vienaženklio skaičiaus. Visgi šeimininkai grąžino pagrindinius žaidėjus į aikštę ir situacija stabilizavosi, grįžo ir prieš tai turėtas pranašumas. Po antrojo kėlinio komandas tebeskyrė 15 taškų.

Trečiajame kėlinyje "Hidraulinės sistemos" sukurė tikrą šou,tiek gynyboje, tiek puolime. Praleidę tik 4 taškus per kėlinį, o patys pelnę 28 taškus skirtumą padarė didesnį nei kad oponentai įmetė taškų. Šiame kėlinyje šeimininkai laimėjo rekordines atkarpas, nors per kėlinį atkovojo tik keturis kamuolius. BC "Liuksas" stengėsi viską atlikti individualiai veiksmais, tačiau puolimas šlubavo, agresyvumo taip pat trūko, nemestas nei vienas baudos metimas, kuomet varžovai per kėlinį metė net 12. Po trijų kėlinių rezultatas buvo 66:29.

Ketvirtajame kėlinyje skirtumas tik didėjo, M.Kudakas visus pradžiugino dėjimu. "Hidraulinių sistemų" komandai liko vienas tikslas, pasiekti 100 taškų riba, visgi trūko 34 taškų. Dvitaškius šeimininkai šiame kėlinyje metė virš 80%, tačiau pritrūko tritaškių, bei baudos metimų, tad siekis nebuvo pasiektas. BC "Liuksas" jau laukė galutinio rungtynių švilpuko ir kai jo sulaukė rezultatas protokole buvo 89:39.

Po rungtynių BC "Liuksas" komandos žaidėjas A.Karpavičius sakė: Nelaimėsim nei vienų rungtynių, jei neišmoksime gintis, ir nenustosim rėkti vieni ant kitų.

"Hidraulinių sistemų" treneris V.Kirilovas sakė: Rungtynės buvo gana lengvos, galėjome išbandyti keletą pakeitimų, gynybos sistemų, kurių prireiks ateities kovoms.

Hidraulinės sistemos: Marius Šumlinskas – 19 tšk. (11 atk. kam.), Tadas Vasiliauskas – 16 tšk. (5 rezult. perd.), Saulius Klimkevičius – 16 tšk., Martynas Kudakas – 15 tšk. (6 rezult. perd.), Šarūnas Labenskas – 14 tšk.

BC „Liuksas“: Simonas Ziutelis – 17 tšk. (5 išpr. praž.), Tomas Ziutelis – 9 tšk., Mindaugas Dobrovolskis – 5 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Trryxs2014 gruodžio 05 d., 22:54 val.
Andrius lapinskas šiose varžybose nežaidė...Žaidė Mantas lapinskas....Sumaišėte Lapinskų Vardus...Pasitaisomangry
„Partizanas“ nesugebėjo įkąsti lyderiams (2015 sausio 06 d., antradienis, 23:40 val.)BC „Liuksas“ palaužė „Naujokus“ (2015 vasario 15 d., sekmadienis, 20:05 val.)BC „Liuksas“ antroje rungtynių pusėje palaužė BC „Ambi“ (2015 vasario 20 d., penktadienis, 00:02 val.)BC „Liuksas“ laimėjo tik po pratęsimo (2015 sausio 06 d., antradienis, 00:16 val.)Po atkaklios kovos BC „Liuksas“ palaužė „Komanda X“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 22:50 val.)„Liuksas“ nesunkiai įveikė „Naujokus“ (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 21:43 val.)BC „Liuksas“ užtikrintai susitvarkė su „Olympic“ (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 00:38 val.)„Kaunas“ nesunkiai įveikė BC „Liuksas“ ekipą. (2014 lapkričio 27 d., ketvirtadienis, 21:55 val.)„Hidraulinės sistemos“ pusfinalį pradėjo pergale (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 00:13 val.)„Hidraulinės Sistemos“ užsitikrino pirmąją vietą grupėje (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 20:32 val.)