BK CENTRE vs HIDRAULINĖS SISTEMOS & KOMPIUTERA (56:81)B lyga, "Baltik Sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 24 d., Šeštadienis, 14:00 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera" šventė nesunkią pergalę

2012 lapkričio 24 d., Šeštadienis, 17:47 val., peržiūros: 1584

Šeštadienį, Lapkričio 24 dieną, Kauno Kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "B" lygos "Baltic Sport" pirmenybių rungtynės tarp "BK Centre " (šeimininkai) ir "Hidraulinės Sistemos & Kompiutera" (svečiai) ekipų. Nuo pat rungtynių pradžios į priekį išsiveržę svečių komandos krepšininkai iškovojo nesunkią pergalę, rezultatas po rungtynių – 56:81 (10:22, 13:25, 14:22, 19:12).

Pirmą kėlinį taškais pradėjo šeimininkų komandos žaidėjas A. Tikhovski. Tačiau svečiai netrukus surengė kelias tiksliais atakas bei išsiveržė į priekį, o kėlinio eigoje jie surengė kelis spurtus, leidusius jiems dar labiau atitrūkti nuo savo varžovų. Šeimininkai savo ruožtu šiame kėlinuke sugebėjo sukrapštyti vos dešimt taškų. Rezultatas po kėlinio – 10:22.

Antrą ketvirtį svečiai pradėjo dar vienu spurtu 0:6 ir įgijo jau aštuoniolikos taškų pranašumą. Kėlinio viduryje du šeimininkų komandos tritaškiai buvo šiek tiek sumažinę skirtumą, tačiau svečiai neturkus susigražino prarastus taškus, o kėlinio pabaigoje skirtumas ir dar labiau išaugo. Rezultatas po dviejų kėlinių – 23:47.

Trečiajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė. Svečių komanda ir toliau dominavo tiek puolime, tiek gynyboje. O šeimininkų metimai dažniausiai skriedavo pro šalį. Kėlinio pabaigoje jiems šiek tiek pavyko sumažinti skirtumą. Rezultatas po trijų kėlinių – 37:69.

Ketvirtą kėlinį šeimininkai pradėjo nebloga atkarpa. Jie spurtavo 8:0 ir sumažino skirtumą dvidešimt keturių taškų. Tačiau tai buvo viskas ką jiems pavyko nuveikti, vėliau svečiai ir toliau dominavo aikštelėje, nors ir klydo daugiau nei prieš tai buvusiuose kėlinukuose. Rezultatas po rungtynių – 56:81.

Po rungtynių svečių komandos treneris, Vitalijus Kirilovas kalbėjo : "Rungtynės iš pažiūros tikrai atrodė nesunkios, nors pradžioje šiek tiek nuogąstavom, nes atėjom tik šešiese, o tai dažniausiai reiškia ne kokią rungtynių baigtį. Tikėjomės daugiau iš varžovų, nors komanda ir jauna bei pirmą kartą dalyvauja B lygoje, galėtų būti šiek tiek greitesni ir agresyvesni. O mes pagavom ritmą, pradėjom aptaikyti ir viskas pavyko. Sezoną pradėjom neblogai, o sezone sieksime aukščiausių tikslų, bet neaišku kaip bus vėliau. Labai smagu, kad į komandą sugrįžo Tomas Gudaitis, jis ir buvo šiandienos pergalės garantas. “

Šeimininkų komandoje geriausiai pasirodė Nikita Orap 16 tšk., Nikolay Kirsanov 16 tšk., Anatoly Tykhovsky 10 tšk.

Svečius į pergalę vedė Marius Šumlinskas 19 tšk., Ignas Plečkaitis 18 tšk., Saulius Klimkevičius 14 tšk.

"Hidraulinės sistemos & Kompiutera" įveikė "ARV - Auto" komandą (2013 sausio 29 d., antradienis, 22:47 val.)"Hidraulinės sistemos - Kompiutera" parklupdė "United" (2013 vasario 05 d., antradienis, 23:29 val.)"Hidraulinės Sistemos - Kompiutera" palaužė "Topo Centro" penketuką (2012 lapkričio 19 d., pirmadienis, 00:33 val.)"Hidraulinės Sistemos - Kompiutera" vargo su "Eigulinių" penketuku pusantro kėlinio (2013 vasario 21 d., ketvirtadienis, 23:35 val.)"Hidraulinės sistemos - Kompiutera" neprilygo "Eiguliniams" (2012 gruodžio 18 d., antradienis, 23:45 val.)"Hidraulinės sistemos - Kompiutera" be didesnio vargo įveikė BK "Centre" (2013 sausio 25 d., penktadienis, 00:53 val.)"Šilainiai" šventė pergalę (2013 vasario 11 d., pirmadienis, 00:48 val.)Po atkakios kovos "Šilainiai" palaužė "Hidraulinės sistemos - Kompiutera" ekipą (2012 gruodžio 12 d., trečiadienis, 00:05 val.)''Hidraulinės sistemos & Kompiutera'' išlygino serijos rezultatą (2013 kovo 27 d., trečiadienis, 00:05 val.)"Eiguliniai" iškovojo gana nelengvą pergalę (2013 kovo 02 d., šeštadienis, 16:34 val.)