Senukai vs Agava ASS & E+H (64:49)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 08 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Agava ASS & E+H“ nisileido „Senukams“

2015 sausio 09 d., Penktadienis, 02:11 val., peržiūros: 1106

Ketvirtadienio vakarą, Kauno "Švaros" sporto salėje, "Rind" įmonių lygos, antrojo etapo, mažosios taurės J pogrupios rungtynėse, "Senukai" priėmė „Agava ASS & E+H“ komandą. Pirmąjį pralaimėjimą etape patyrė „Agava ASS & E+H“ krepšininkai vis dar pirmauja grupėje, o "Senukai", rungtyniaujantys be pralaimėjimų, žengia antroje vietoje.

Susitikimo pradžioje pirmieji į priekį išsiveržė aikštės šeimininkai (7:2), tačiau „Agava ASS & E+H“ netrukus persvėrė rezultatą (9:10). Visgi kėlinį "Senukai" užbaigė šešiais taškais iš eilės ir susigrąžino persvarą – 15:10.

Antrąjį kėlinuką pradėjo svečių baudos metimai, po kurių skirtumas sumažėjo iki trijų taškų (15:12). "Senukai" atsakė dviem dvitaškiais, tačiau netrukus „Agava ASS & E+H“ spurtavo 0:6 ir sumažino skirtumą iki minimumo – 19:18. Šeimininkai kėlinuko pabaigoje varžovus "užbombardavo" tritaškiais, atstatydami aštuonių taškų persvarą – 30:22

Trečiajame kėlinyje iniciatyva ir toliau priklausė aikštės šeimininkams. Dar neįpusėjus ketvirčui, "Senukai" pasiekė 11-os taškų pervarą (37:26) ir nors „Agava ASS & E+H“ lipo ant kulnų, šeimininkam s pavyko išsaugoti pranašumą. Po trijų kėlinių komandas skyrė trylika taškų – 47:34.

Ketvirtąjį kėlinį „Agava ASS & E+H“ pradėjo penkiais iš eilės taškais sumažindami skirtumą iki aštuonių taškų (47:39), tačiau "Senukai" neatsipalaidavo ir išlaikė iniciatyvą, taip iškovodami pergalę rezultatu 64:49.

Senukai: Andrius Zareckis – 15 tšk., Simanas Karalius – 15 tšk., Andrius Bulotas – 11 tšk., Mindaugas Vitkauskas – 10 tšk. (7 perimt. kam.)

Agava ASS & E+H: Giedrius Prabulis – 16 tšk., Saulius Salmanavičius – 8 tšk., Almantas Sutkus – 8 tšk.

„Agava ASS & E+H“ be didesnio vargo susidorojo su „Fima & Elmova“ (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:45 val.)„Agava ASS & E+H“ pasiekė nelengvą pergalę (2015 sausio 05 d., pirmadienis, 23:19 val.)„Agava ASS & E+H“ komanda sutriuškino varžovus. (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 00:10 val.)„Agava ASS & E+H“ iškovojo pirmą pergalę (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 22:50 val.)„Agava ASS & E+H“ nesunkiai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 21:20 val.)„Agava ASS & E+H“ ekipa pasinaudojo varžovų klaidomis ir žengė į ketvirtfinalį (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 00:20 val.)„Agava ASS & E+H” po permainingos kovos išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2015 balandžio 09 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)Nesunkiose rungtynėse „Agava ASS & E+H“ pasiekė pergalę (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 23:55 val.)„AGAVA ASS & E+H“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Dentist Team“ ekipos pasipriešinimą. (2015 kovo 17 d., antradienis, 00:00 val.)„Agava ASS & E+H“ antrame etape ir toliau išlieka nepralaimėjusi (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 22:30 val.)