Kautra & Mesoderma – DB vs Rapala (70:75)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gruodžio 02 d., Antradienis, 21:30 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Rapala“ po įnirtingos kovos įveikė savo varžovus

2014 gruodžio 03 d., Trečiadienis, 01:27 val., peržiūros: 953

Antradienį, gruodžio antrąją dieną, Jachtklubo sporto salėje susigrūmė "Įmonių" lygos, A pogrupio komandos – "Kautra & Mesoderma – DB" (šeimininkai) prieš "Rapala" (svečiai). Jau nuo pat pirmojo kėlinio pranašumą į savo rankas susišlavė svečių ekipos žaidėjai ir likusią rungtynių dalį sužaidė užtikrintai bei po atkaklios kovos palaužė arenos šeimininkus.

Pirmasis kėlinys kiek geriau prasidėjo šeimininkams, kurie iš karto šovė į priekį ir pirmavo 7:2. Visgi, po šalto dušo atsigavę, "Rapalos" vyrai surengė 0:15 spurtą bei patys įsiveržė į priekį ir tuo pačiu įgavo jau dviženklį pranašumą. Tačiau kėlinį sėkmingiau baigė "Kautra & Mesoderma – DB", kuri surengė 7:0 atkarpą bei smarkiai apkarpė deficitą. Po pirmojo kėlinio rezultatas 14:17. Antrąjį kėlinį komandos pradėjo žaisdamos taškas į tašką. Sužaidus didžiąją dalį kėlinio, komandas skyrė vos trys taškai. Tačiau "Rapala" kėlinį užbaigė 0:11 spurtu bei įgavo jau ženklų pranašumą po pirmosios rungtynių pusės – 25:39.

Po gan prastos pirmos pusės, šeimininkai atsigavo ir galima sakyti, jog pelnė tiek pat taškų, kiek buvo įmetę per du pirmus ketvirčius. Kėliniui įpusėjus, "Kautra & Mesoderma – DB" buvo sumažinusi atsilikimą iki šešių taškų. Tuomet "Rapala" laimėjo atkarpą 2:9 ir susigrąžino dviženklią persvarą. Tačiau neilgam. Kėlinį šeimininkai baigė spurtu 7:0 bei dvigubai apkarpė savo atsilikimą. Po trijų kėlinių rezultatas 49:55. Nuo pat ketvirtojo kėlinio pradžios komandos žaidė taškas į tašką ir tai labiau padėjo svečiams. Jie vis dar išlaikė solidų pranašumą, o galiausiai pelnė ir septynis paeiliui taškus bei sugrąžino dviženklį pranašumą. Ilgai jie nesidžiaugė – "Kautra & Mesoderma – DB" laimėjo atkarpą 9:1 bei sumažino atsilikimą iki trijų taškų. Pakovoti dėl pergalės jiems jau neužteko laiko. Varžovai sumetė visus mestus baudų metimus bei taip įtvirtino "Rapalos" pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 70:75.

Kautra & Mesoderma – DB: Jonas Grigaras – 25 tšk. (5 išpr. praž.), Paulius Grėbliūnas – 14 tšk. (14 atk. kam.), Audrius Labanauskas – 14 tšk. (5 išpr. praž.)

Rapala: Laurynas Kalėda – 24 tšk., Jonas Martišius – 16 tšk. (6 išpr. praž.), Mindaugas Pažėra – 13 tšk., Gediminas Mickevičius – 12 tšk., Vilius Adomaitis – 10 tšk. (13 atk. kam.)

Po rungtynių pakalbintas "Rapalos" treneris išsakė pergalės priežastis: "Laimėjom, nes buvom, manau, stipresni, norėjom labiau laimėti ir užimti pirmą vietą pogrupyje. Išeiti į kitą etapą su iškelta galva, nugalėję šiokius tokius lyderius praeitų metų ir tikėkimės ateityje bus tokie patys rezultatai ir kovosime dėl aukštesnių vietų nei praeitais metais".

„Rapala“ tik po atkaklios kovos palaužė „Kauno tiltai“ ekipą (2015 sausio 20 d., antradienis, 23:09 val.)„Kauno tiltai“ po atkaklios kovos pasiekė revanšą prieš „Rapalą“ (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 22:52 val.)„Baubilas“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis įveikė „Rapalą“ (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 22:26 val.)„Vilmista“ po permainingos kovos palaužė „Kautra & Mesoderma -DB“ komandą (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 23:26 val.)Po įnirtingos kovos „Ryterna“ palaužė „Rapalos“ šešetuką (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 22:47 val.)„Rapala“ atlaikė „Sweco“ spurtą (2014 gruodžio 08 d., pirmadienis, 22:42 val.)„Kautra & Mesoderma – DB“ nesunkiai įveikė „KAMS“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 23:26 val.)„Kautra & Mesoderma“ – DB“ nušlavė „Kauno Grūdus“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 01:01 val.)„Rapala“ palaužė „Sanitex“ ekipą (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 22:37 val.)„Kautra & Mesoderma – DB“ įveikė „Senukus“ ir džiaugėsi antra pergale (2014 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 22:42 val.)