Sporto asociacija „Persvara“ – 2 vs Sporto asociacija „Persvara“ (41:49)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 11 d., Antradienis, 21:15 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

Sporto asociacija „Persvara“ po atkaklios kovos įsirašė antrąją pergalę

2014 lapkričio 12 d., Trečiadienis, 00:56 val., peržiūros: 1079

Antradienį, lapkričio 11 dieną, Šančių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko Sporto asociacija "Persvara"- 2 (šeimininkai) ir Sporto asociacija "Persvara" (svečiai). Iki šio turo abi komandos lygoje jau buvo spėja sužaisti po dvi varžybas, per kurias abi komandos iškovojo po vieną pergalę, bei patyrė po vieną pralaimėjimą ir turnyrinėje lentelėje žengė greta. Itin nerezultatyviose rungtyse pergalę iškovojo pirmoji "Persvaros" komanda - 49:41 (9:15, 4:6, 7:13, 21:15).

Rungtynes komandos pradėjo apylygiai ir po pirmųjų 5 minučių nė vienai komandai nepavyko atitrūkti. Antrojoje kėlinio pusėje "Persvara-2" komandai niekaip nesisekė užpulti, ir beveik visi jų metimai skriedavo pro šalį, tuo pasinaudoję svečiai kėlinį užbaigė pirmaudami – 15:9.
Antrame kėlinyje komandos visiškai sustojo puolime, ir dažniau klydo nei rinko taškus. Per šį rungtynių ketvirtį abi komandos bendrai pataikė vos 5 metimus. Itin nerezultatyvų kėlinį vėl laimėjo pirmoji sporto asociacijos "Persvara" komanda – 6:4. Ir po pirmosios rungtynių pusės turėjo nedidelį 8 taškų pranašumą.

Po ilgosios pertraukos vaizdas nepasikeitė, komandos toliau sunkiai rinko taškus. Baigiantis kėliniui K.Zujus du kartus atakas iš po krepšio užbaigė tiksliai ir leido svečiams įgyti rekordinį pranašumą - 34:20.

Nors atrodė, kad tokiose nerezultatyviose rungtynėse tokia taškų persvara yra itin saugi, šeimininkai ketvirtąjį kėlinį pradėjo penkiais greitais taškais ir parodė jog kova dėl pergalės dar nebaigta. Šiame kėlinyje "Persvara-2" komandą įmetė daugiau taškų (21) nei per pirmus tris kėlinius bendrai sudėjus (20). Likus žaisti porai minučių J.Marciulevičius pataikė vieną baudos metimą iš dviejų ir šeimininkai priartėjo iki 5 taškų. Tačiau arčiau varžovų pirmoji sporto asociacijos "Persvara" komanda jau nebe prisileido ir ramei įveikę varžovų spaudimą iškovojo sunkią pergalę rezultatu 49:41.

Sporto asociacija „Persvara“ – 2: Ovidijus Ašmena – 9 tšk. (12 atk. kam.), Justinas Pileckas – 9 tšk., Jonas Marciulevičius – 8 tšk.

Sporto asociacija „Persvara“: Karolis Vosylius – 9 tšk., Mantas Stankevičius – 8 tšk., Saulius Pakalniškis – 6 tšk.

Sporto asociacija „Persvara“ – 2 iškovojo pirmąją pergalę (2015 kovo 03 d., antradienis, 22:19 val.)Sporto asociacija „Persvara“ pirmą etapą baigė lengva pergale (2014 lapkričio 27 d., ketvirtadienis, 23:48 val.)„Persvara“ po atkaklios kovos palaužė savo varžovus (2015 sausio 23 d., penktadienis, 01:11 val.)Sporto Asociacija „Persvara“ netikėtai parklupdė „Callcredit“ (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 22:31 val.)Sporto Asociacija „Persvara“ įveikė „Jaunalietuvių Sporto Organizaciją“ (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 23:36 val.)Permainingoje kovoje Sporto asociacijos „Persvara-2“ ekipa nugalėjo „Celsis“ (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 01:34 val.)„Jaunalietuvių sporto organizacija“ pasiekė solidžią pergalę (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 23:35 val.)Vos penkiese susirinkę Sporto asociacijos „Persvara ‒ 2“ ekipos žaidėjai buvo sutriuškinti „Restauratorių & Hausos“ ekipos (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 00:32 val.)Antroje rungtynių dalyje „Kauno švara“ palaužė „Sporto asociacijos „Persvara-2“ pasipriešinimą. (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 00:31 val.)„KAMS“ nesunkiai susitvarkė su Sporto asociacija „Persvara“ (2014 lapkričio 19 d., trečiadienis, 23:15 val.)