SK „Neveronys“ vs Buritus (81:62)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 17 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Buritus antroje rungtynių dalyje subyrėjo prieš SK „Neveronys“

2016 vasario 17 d., Trečiadienis, 23:50 val., peržiūros: 1394

Vasario 17 dieną, trečiadienį, A. Sabonio krepšinio centre vyko Švyturio – Kauno krepšinio C lygos „ALT reklama“ pirmenybės, kuriose susitiko antrojo etapo didžiosios taurės K pogrupio komandos, pirmoje vietoje esanti SK „Neveronys“ (10/2) ir pora laiptelių žemiau esanti Buritus (6/6) komanda. Du kėlinius taškas į tašką vykusios rungtynės, vėliau patapo į SK „Neveronys“ komandos dominavimą, ir Buritus turėjo pripažinti varžovų pranašumą. Rungtynės baigėsi rezultatu – 81:62.

Laukite tęsinio..

Geresnė antroji rungtynių dalis nulėmė SK „Neveronys“ pergalę (2015 spalio 19 d., pirmadienis, 22:48 val.)„Akademija“ rungtynių pabaigoje palaužė SK „Neveronis“ (2016 kovo 16 d., trečiadienis, 22:44 val.)„Buritus“ išvargo pergalę prieš KK „13“ (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 22:26 val.)„United ‒ Alta Transporto“ penketukas neatsilaikė prieš SK „Neveronis“ (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 22:00 val.)„Buritus“ išvargo pergalę prieš BC „Gazuotą pieną“ (2016 vasario 05 d., penktadienis, 21:52 val.)„Buritus“ ketvirtame kėlinyje įrodė pranašumą prieš Veiverių „Amberį“ (2016 sausio 29 d., penktadienis, 21:46 val.)Grupės lyderių rungtynėse ‒ SK „Neveronių“ pergalė (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 00:03 val.)„Buritus“ neturėjo vargo su Kleboniškio „Vilkais“ (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 23:53 val.)„Buritus“ gana nesunkiai susitvarkė su Birštono SC ‒ „Olimpu“ (2016 sausio 20 d., trečiadienis, 23:19 val.)BC „Gazuotas Pienas“ savo aikštėje po atkaklios kovos nusileido SK „Neveronys“ ekipai (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 23:00 val.)