Callcredit vs Jaunalietuvių sporto organizacija (71:30)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 kovo 05 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

„Callcredit“ gynyba sugniuždė „Jaunalietuvių sporto organizaciją“

2015 kovo 05 d., Ketvirtadienis, 23:42 val., peržiūros: 1393

Kovo 5-ąją dieną, vidaus reikalų ministerijos sporto centre įvyko įmonių lygos „Rind“ pirmenybių susitikimas tarp šeimininkų „Callcredit“ ir svečių „Jaunalietuvių sporto organizacija“. Dar prieš rungtynes favoritais laikyti „Callcredit“ šiandien neaprodė jokio pasigailėjimo savo varžovams. Be pagrindinių ekipos krepšininkų žaidę svečiai, turėjo pripažinti šeimininkų pranašumą rezultatu 71:30.

Nuo pat pirmų rungtynių minučių, susitikimo vadžias į savo rankas paėmė šeimininkai. Per visą rungtynių ketvirtį „Callcredit“ praleido tik 6 taškus, nors ir patys negalėjo pasigirti geru pataikymu. Vis dėlto, kietos gynybos pakako laimėti pirmąjį ketvrtį rezultatu 13:4.

Antrajame kėlinyje vaizdas buvo beveik identiškas, bet abi komandos pelnė keliais taškais daugiau nei pirmajame kėlinyje. Svečiai ir vėl strigo „Callcredit“ gynybos gniaužtuose, o patys lengvai užbaigdavo atakas. Po antrojo ketvirčio rezultatas tapo 30:10, šeimininkų naudai.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai galutinai sužugdė savo varžovus. Mesdami mažiau tritaškių, bet dažniau atakuodami iš artimesnių distancijų, „Callcredit“ ekipa prametė tik 3 dvitaškius iš 14, bei per trečiąjį ketvirtį pelnė 26 taškus. Po trijų kėlinių rezultatas bylojo, jog šeimininkai laimi rezultatu 56:19.

Abi ekipos jau po trečiojo ketvirčio susitaikė, kad rungtynės kaip ir aigtos ankščiau laiko ir perdaug nesistengdami užbaigė gynybinio pobūdžio rungtynes. Galutinis rungtynių rezultatas 71:30, „Callcredit“ ekipos naudai.

Po rungtynių „Callcredit“ ekipos žaidėjas Mindaugas Čižauskas kalbėjo: „Pergalę manau lėmė tai, kad buvo komandos nusiteikimas geras ir trenerio nurodymai,pastabos žaidėjams. Be to varžovai žaidė su nepilna komandos sudėtim“ .

Callcredit: Arūnas Rimas – 14 tšk. (10 atk. kam.), Mindaugas Čižauskas – 9 tšk., Valdas Šluta – 9 tšk.

Jaunalietuvių sporto organizacija: Darius Kisielius – 10 tšk. (10 atk. kam.), Arūnas Lukoševičius – 6 tšk., Tomas Klimavičius – 6 tšk.

„Lietuvos Dujos“ be rimtesnio pasipriešinimo nušlavė „Jaunalietuvių sporto organizaciją“ (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 23:47 val.)„Hidraulinės sistemos“ buvo pranašesni prieš „Jaunalietuvių sporto organizacija“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 23:37 val.)„Hidraulinės sistemos“ po permainingos kovos palaužė „Jaunalietuvių sporto organizacija“. (2015 kovo 22 d., sekmadienis, 22:31 val.)Sporto Asociacija „Persvara“ įveikė „Jaunalietuvių Sporto Organizaciją“ (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 23:36 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ neturėjo daug vargo su „Jaunalietuvių sporto organizacija“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 22:49 val.)„Callcredit“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno tiltus“ (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 22:55 val.)„Jaunalietuvių sporto organizacija“ pasiekė solidžią pergalę (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 23:35 val.)„Callcredit“ po įtemptos kovos palaužė „Sporto asociaciją „Persvara“ ekipą (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 23:22 val.)„Jaunalietuvių sporto organizacija“ vos neišleido pergalės iš rankų (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:53 val.)„Jaunalietuvių sporto organizacija“ sutriuškino „Best 4 You“ ekipą (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 01:30 val.)