KM „Žalgiris“ vs Lietuvos geležinkeliai (66:43)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 24 d., Trečiadienis, 19:45 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Lietuvos geležinkeliai“ turėjo pripažinti KM „Žalgirio“ vaikinų pranašumą

2018 spalio 24 d., Trečiadienis, 22:53 val., peržiūros: 942

Trečiadienio vakarą krepšinio mokykloje „Žalgiris“ vyko C lygos B pogrupio rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę „Žalgirio“ krepšininkai su svečiais „Lietuvos geležinkeliai“. Gan nerezultatyviose ir klaidų kupinose rungtynėse šeimininkai šventė užtikrintą pergalę.

Komandoms pirmajame kėlinyje sunkiai sekėsi rinkti taškus. Pirmuosius taškus pelnė „Lietuvos geležinkelių“ krepšininkas D.Grušauskas. Daug metimų skriejo pro šalį. Nei vienai komandai nepavyko pabėgti nuo savo varžovų. Po pirmųjų dešimties minučių – 11:10.

Antrasis ketvirtis pažadino jaunuosius Žalgiriečius. Sužaidę puikią atkarpą 12:0 šeimininkai sugebėjo susikrauti dviženklį pranašumą. Spurtą iniciavo penki iš eilės P. Dembinsko taškai. Svečiai niekaip nerado lengvų būdų pelnyti taškų, o šlubavęs pataikymas neleido artėti prie varžovų. Prieš pertrauką – 29:21.

Trečiajame kėlinyje vaizdas aikštelėje pernelyg nepasikeitė. Šeimininkai vis drąsiau jautėsi puolime. Du taiklūs D. Andrišiūno tritaškiai vėl leido susikrauti dviženklį pranašumą (35:25). Po trijų kėlinių 46:32.

Paskutinysis ketvirtis intrigos į mačą neįnešė. Ir toliau palaipsniui KM „Žalgirio“ krepšininkai didino savo pranašumą. Rungtynes 8 taškais iš eilės savo komandoje užbaigė D.Butkys, kuris ir buvo naudingiausias rungtynių žaidėjas. Galutinis rezultatas – 66:43.

D. Butkio (KM „Žalgiris“) komentaras po pergalės:
„Pergalę padėjo pasiekti komandinis žaidimas. Ne visada išnaudojome geras situacijas, prieš zoninę gynybą nemokėjome žaisti. Išsimetėm daug laisvų tritaškių.“

„Lietuvos Geležinkeliai“ po nervingos kovos nugalėjo KK „Žaibas“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 21:27 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ be didesnio vargo įveikė „Vilkų“ ekipą (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 21:27 val.)Tik po atkaklios kovos „Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „Nebajerio“ ekipą (2019 kovo 11 d., pirmadienis, 22:04 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ kiek netikėtai įveikė BC „Straight“ (2019 sausio 02 d., trečiadienis, 20:47 val.)„Neveronys ‒ KKA“ turėjo vargo su KM „Žalgiris“ jaunimu (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 19:50 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „Feniksą“ ir tęsia sėkmingą seriją (2019 vasario 08 d., penktadienis, 20:51 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ seriją pradėjo sudėtinga pergale (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 22:41 val.)Visas rungtynes pirmavę „Lietuvos geležinkeliai“ subyrėjo paskutinėmis minutėmis (2019 sausio 15 d., antradienis, 23:22 val.)Lemiamą ketvirtį puikiai sužaidusi KM „Žalgiris“ iškovojo pergalę (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 22:57 val.)